Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najwyższy czas znowelizować Kodeks Karny.Przywrócić karę śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tą osobe znam i tego faceta ktory niby ją zabił oni nie żyli w zgodzie oni oboje nie mieszkali oddzielnie ona mieszkala w głęgokim z synem i corka a drugi syn mieszkał z ojcem w ostrowie ale jak mi kumpel powiedzial o tym to ja nie wiezylem az mnie zamurowalo ale wyrok mysi byc sprawiedliwy dla tego facet jesli to on to zrobil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
ja tą osobe znam i tego faceta ktory niby ją zabił oni nie żyli w zgodzie oni oboje nie mieszkali oddzielnie ona mieszkala w głęgokim z synem i corka a drugi syn mieszkał z ojcem w ostrowie ale jak mi kumpel powiedzial o tym to ja nie wiezylem az mnie zamurowalo ale wyrok mysi byc sprawiedliwy dla tego facet jesli to on to zrobil
Czy ty, baranie, wiesz, co to jest ortografia i interpunkcja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
ja tą osobe znam i tego faceta ktory niby ją zabił oni nie żyli w zgodzie oni oboje nie mieszkali oddzielnie ona mieszkala w głęgokim z synem i corka a drugi syn mieszkał z ojcem w ostrowie ale jak mi kumpel powiedzial o tym to ja nie wiezylem az mnie zamurowalo ale wyrok mysi byc sprawiedliwy dla tego facet jesli to on to zrobil
po I słownik do ręki na naukę nigdy nie jest za późno, po II może jeszcze coś napiszesz ??? np. odnośnie ich adresów, nr tel. Wszyscy Cie podziwiamy że ich znasz jesteś "gość".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byli po rozwodzie, byly mąż najpierw potracił 2 razy tąkobietę samochodem następnie ciągnął ją za wlosy po chodniku i zadał jej kilkanaście ciosów nożem. jego syn siedział w aucie i byłswiadkiem całej sytuacji... takich ludzi to tylko.. kara śmierci .. bardzo współczuję jej córce i synowi zktorymi mieszkała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alo tu nie chodzi o pisownie!! Tylko o sprawiedliwosc!! ktos musi poniesc kare za to... Ludzie powagi troche !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo ku*** dobrze!!!!Synowie całe życie byli bronieni,kradli,bili i wogóle wtedy nikt nie mówił o sprawiedliwości a teraz???!!!Raptem każdy...Cały czas chodzili i frajerzyli na psy.Patologiczna rodzina,ale tak to jest jak się nikt dziećmi nie zajmie i ku*** nie zgłosi ...pózniej wychodzą takie kwiatki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...