Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://prisonwars.pl/450180/  namierzanie po numerze telefony polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ładnie pieknie tylko dlaczego o takich imprezach dowiadujemy się "po", a nie "przed" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie!!! Jak zwykle after...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zdruzgotany jak takie imprezy mogą być nie nagłaśniane. wszędzie jakieś durne reklamy a wydarzenia warte polecenia relacjonujemy po .WSTYD !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacie sie inf. o rajdzie byl juz w sobote wieczorem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaję informację. U mnie na ulicy po każdym deszczu tak samochody walczą z błotem.Nie gorsze atrakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygraj Ubrania z Kolekcji Jesień 2013 - MANGO, CUBUS, PULL&BEAR >>> rozdajemy-ubrania.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...wybór padł na polankę w Ciecierzynie" - A ja bym napisał,że wybór padł na polankę na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Ciemięgi - wpisanego na międzynarodową listę krajobrazów chronionych ESOCH !!!!! TEN TEREN JEST CHRONIONY PRAWEM (mimo,że jest prywatny) .Wypłoszyliście wszystkie zwierzęta które tam zamieszkiwały i zniszczyliście endemiczną roślinność w wąwozach. Jest to skrajna nieodpowiedzialność wobec przyrody, oraz uczestników tej imprezy-gdyż jeden z nich o mały włos nie zginął (miał dachowanie,ale nie miał klatki na samochodzie!). Opieki medycznej oczywiśćie na miejscu nie było.. Myślę,że Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska powinien się tym zainteresować, a może też prokurator..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...