Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

14-latka sama wypiła pół litra wódki

Utworzony przez ~gość~, 13 stycznia 2009 r. o 11:42 Powrót do artykułu
Może się jej po prostu pić chciało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie myslala,ze to mineralna.Ida mrozy,pic sie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra jest !!! Viva pokolenie JP II !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Dobra jest !!! Viva pokolenie JP II !!!
Bałwan jesteś! 14 letnie dziecko to nie pokolenie JP II. Jeżeli już to zalicza się do niego osoby urodzone w końcu lat 70-ych i na pocz. 80-ych które nie znały innego papieża, wzrastały w jego nauczaniu, zostali ukształtowani przez pontyfikat Karolo Wojtyły i osiągnęli dorosłość zanim odszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym ją zobaczyć w takim stanie haha bo ją chyba znam . Jestem w szokq
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GÓWNIARA JEDNA!!!!!! W TYM WIEKU;/? A CO RODZICE POZWALAJĄ NA TAKIE COŚ:?!!!! JAK ONI SIĘ JA ZAJMUJA:??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Czarna pisze się...Nią nie Ją...zajmują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~aasia~ napisał:
pani Czarna pisze się...Nią nie Ją...zajmują
O Boshe...w dzisiejshych czasach nie pisze się "JĄ" ani "NIĄ" tylko YOU! zajmują :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice to sa w porzadku i pilnowali ja a co dziecko wykreci nigdy niewiadomo wziełą alkohol od ojca zbarku (rodzice nic niewiedzieli) poszłą do babci moze nikogo niebylo i tam z kolezankami balowala ale z tego co pisza to te kolezanki niepily tylko ona cala flaszke wywalila sama doroslego po butelce wodki wezmie a dziecko :] WSPOŁCZUJE JEJ RODZICOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:):):) napisał:
Rodzice to sa w porzadku i pilnowali ja WSPOŁCZUJE JEJ RODZICOM
A ja wręcz przeciwnie, po to ma się rodziców aby wychowywali i pilnowali dziecka, jezeli tego nie robią to efekty są takie jakie widać. Poza tym musiała już wcześniej pić alkohol, dla dziecka które nigdy nie miało z tym do czynienia wypicie takiej ilości wódki może się skończyć o wiele gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...