Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15-latek utonął w jez. Łukcze

Utworzony przez david, 26 czerwca 2008 r. o 12:46 Powrót do artykułu
Szkoda chłopaka. Za młody na śmierć. Ilu jeszcze trzeba skoków "na główkę" żeby się opamiętać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wolał sie popisać niż żyć to ma......brak odpowiedzialności+głupota=śmierć(zazwyczaj tragiczna).Jak nie umiały pływać mogły chociaż patyka podać,albo jakoś go ratować,zapewne skacząc do wody uszkodził sobie kręgosłup i nie miał siły dopłynąć....ehhh...... głupota głupota i jeszcze raz głupota!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bylam nad tym jeziorem 15min po wypadku i nie jestem opisac calej tragedi i rozpaczy rodziny! to bylo cos strasznego! a nasze pogotowie ratunkowe czy policja to szkoda gadac jedna wielka poraszka. nawet nurkow nie ma na terenie tych jezior tylko w lublnie(1,5h do jeziora). ludzie ze wsi i z osrodka nurkowali w poszukiwaniu ciala a straz oczywiscie nie miala na to uprawnien ani dobrego sprzetu. Na mejscu nawet nie pojawi lsie psycholog ktory nprawde byl potrzebny rodzinie!Jest 21wiek a nie umiemy ratowac zycia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie gadaj że nurków w pobliżu nie ma bo 5 km (przez las) dalej jest piaseczno i tam nurkowie ośrodek swój mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bylam z nim nad tym jeziorem...widzialam to jak tonal,nie bylo nikogo kto moglby mu pomoc....nikt w pobliskim osrodku specjalnie sie nie przejal ,ze tonie czlowiek...mieli to gdzies...wiekszosc przyszla popatrzec...znalezli sobie widowisko....sama musialam pobiec i poinformowac rodzine...to bylo straszne...a straz przyjechala niby natychmiast......hahahaha nie skomentuje...nawet w nocy nie bylo nurkow...swiecili tylko laratkami po wodzie...on nie mial zadnych szans....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chce gdybać ale mógł nie skakać o tej porze do wody.....naprawdę głupota ludzka boli,bardzo boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ta energetyku bylo? Pewnie chlopak nie wiedzial, ze tam wcale nie jest tak gleboko...jade tam jutro na dzialke...kurcze, straszne , nigdy nie pozwole mojeku dziecku skakac na glowke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie wiecie jak było to nie piszcie bzdurnych komentarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne, że tak szybko można odejść... Właśnie co skończył Gimnazjum http://nasza-klasa.pl/profile/14780124 i już Go nie ma... współczuję rodzinie ['] ['] [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...