Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

16 milionów na Muzeum JPII. Dzięki posłance z Lubelskiego

Utworzony przez By żyło się lepiej..., 31 grudnia 2014 r. o 11:41 Powrót do artykułu
Polska, kraj wolny wyznaniowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile z własnej kieszeni pani poseł wysupłala na ten zbożny cel? Ładnie to tak z państwowych pieniędzy podlizywać się Panu Bogu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska, kraj wolny wyznaniowo...
A ktoś ci broni wolności wyznania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim kraju przyszło mi zyć.... Bóg zapłać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo żłobki i szpilate jaż mamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szlag by trafił takich p OSŁÓW z lubelszczyzny, którzy fundują sobie przychylność nienapasionego kleru za moje pieniadze,. Mam nadzieję, że tej p osłance też jakiś bozia na łeb spadnie w tym kościele. tego życze na ten pawłowy rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazali z PSL zgłosić to zgłosiła a teraz wielki sukces, a na dzieci głodne i i matki samotne dałaby 16 milionów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumny z Pani Poseł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby ta złota kopuła opatrzności przypominała Polakom nauki Jezusa czyli odrzucanie dóbr doczesnych... Żeby pamiętali ile za nią zapłaciliśmy wszyscy wbrew woli większości... Niech JPII będzie w naszych sercach a nie w rękach polityków jako finansowe narzędzie zdobywania punktów politycznych, i na koniec niech ta polska wieża babel zamiast poróżnić Polaków stanie się pomnikiem-symbolem dzięki któremu Polacy przejrzą na oczy, zobaczą o co tak naprawdę chodzi w KRK i zjednoczą się i przestaną finansować tą organizację a zaczną po prostu wierzyć w Boga. Do Siego Roku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...kiedyś ten przybytek będzie rewelacyjnym oldscoolowym klubem gejowskim... lub po prostu dyskoteką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"był Polak, który pokazywał drogę pokoju, tolerancji i solidarności między narodami " -a także jest symbolem tolerowania i krycia kościelnej pedofilii-nie dodała posłanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku zaznaczę że nie chodzę do Kościoła który jako instytucja gospodarcza mnie nie interesuje i niewiele już ma wspólnego z Wiarą naszych ojców a daje tylko zatrudnienie tysiącom osób za wielkie pieniądze. Bóg Ojciec i Jezus za nauczanie nie pobierali pieniędzy jak dzisiejsi "kapłani" / za lekcje religii w szkołach-WSTYD ! / pyszniący się pałacami, żyjący ponad stan i potrzeby człowieka i oddający się uciechom i zboczeniom cielesnym. Czy to ma coś wspólnego z korzeniami naszej Wiary? NIE. Dla mojej Wiary nie są potrzebne wielkie kościoły i złote cielce ofiarowane na ołtarzach, ale dobro czynione na codzień. Budowanie świątyń ponad potrzeby ludzkie jest również szkodliwe jak wycieczki posłów do Madrytu i marnotrawienie na opasły Sejm, niepotrzebny Senat czy zbędne stanowisko i pałac Prezydenta RP. Ale to my wybieramy przedstawicieli władzy więc miejmy do siebie tylko pretensje lub cieszmy się z tego co robią z nami.   Ostatnimi tygodniami jesteśmy karmieni papką informacyjną o sałatce Piotrowskiej, małym Janku czy samolocie malezyjskim a tymczasem w Sejmie "nasi" przegłosowują ustawę o dopuszczalności stosowania GMO a w Brukseli wyszli ludzie na ulicę bo chcą im wydłużyć wiek emerytalny. Sorry, taka władza-taki kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumny z Pani Poseł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IDIOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku zaznaczę że nie chodzę do Kościoła który jako instytucja gospodarcza mnie nie interesuje i niewiele już ma wspólnego z Wiarą naszych ojców a daje tylko zatrudnienie tysiącom osób za wielkie pieniądze. Bóg Ojciec i Jezus za nauczanie nie pobierali pieniędzy jak dzisiejsi "kapłani" / za lekcje religii w szkołach-WSTYD ! / pyszniący się pałacami, żyjący ponad stan i potrzeby człowieka i oddający się uciechom i zboczeniom cielesnym. Czy to ma coś wspólnego z korzeniami naszej Wiary? NIE. Dla mojej Wiary nie są potrzebne wielkie kościoły i złote cielce ofiarowane na ołtarzach, ale dobro czynione na codzień. Budowanie świątyń ponad potrzeby ludzkie jest również szkodliwe jak wycieczki posłów do Madrytu i marnotrawienie na opasły Sejm, niepotrzebny Senat czy zbędne stanowisko i pałac Prezydenta RP. Ale to my wybieramy przedstawicieli władzy więc miejmy do siebie tylko pretensje lub cieszmy się z tego co robią z nami.   Ostatnimi tygodniami jesteśmy karmieni papką informacyjną o sałatce Piotrowskiej, małym Janku czy samolocie malezyjskim a tymczasem w Sejmie "nasi" przegłosowują ustawę o dopuszczalności stosowania GMO a w Brukseli wyszli ludzie na ulicę bo chcą im wydłużyć wiek emerytalny. Sorry, taka władza-taki kraj.
Janie ot i cała prawda ,jestem dumny ,że są jeszcze ludzie ,którzy myślą pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, ale taki mamy, w XXI wieku, wschodni ciemnogród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ma taką nieodpartą ochotę dać, to nie daje ze swoich a nie z moich !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
próbuje sobie wykupić miejscówkę w niebie za nasze pieniądze. Bóg na szczeście widzi że pieniądze trafiły nie tam gdzie potrzeba czyli ubogich i potrzebujących. Tak więc miejsce w piekle zapewnione, najbliżej kotła !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dziw się człowieku potem że z tej Lubelszczyzny wszyscy się śmieją. Sorry Polsko, ale w Lubelskiem tak mają. To nie uleczalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś protestował w/s dotacji państwowej dla muzeum Żydów w Warszawie. Nikt. A teraz się okazało, że było potrzebne i jest piękne. Byliśmy tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzeum Żydów tak ????????.a Polaka papież2a 1 w dziejach historii nie .Muzeum solidarności czytaj [niesprawidlewości] i Wałesy bolka??tak ,która Solidarność podzieliła Polaków ekonomoicznie spychając Lubelski region na ostatnie miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...