Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-latka podejrzana o zabójstwo ojca zostaje w areszcie

Utworzony przez Gość, 4 lutego 2010 r. o 23:42 Powrót do artykułu
http://www.youtube.com/watch?v=A13x0Qo5rIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu nie ma czego ogladac!mamusia udaje skruche i robi dobra mine!daruj sobie kobito te minki nikt kto cie zna nie uwierzy w to co mowisz!Kaska zabila i poniesie kare nie pomoze lista!morderca to morderca nie ma wytlumaczenia -DLACZEGO?nie zajmowala sie nia i nie powinna wypowiadac sie na ten temat!a jeszcze sprostowanie -nie wyszla z domu jak stala bo wyprowadzila ja policja w czym byla i nie stala bo nie miala sily!odwiezli na dolek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ktos~ napisał:
tu nie ma czego ogladac!mamusia udaje skruche i robi dobra mine!daruj sobie kobito te minki nikt kto cie zna nie uwierzy w to co mowisz!Kaska zabila i poniesie kare nie pomoze lista!morderca to morderca nie ma wytlumaczenia -DLACZEGO?nie zajmowala sie nia i nie powinna wypowiadac sie na ten temat!a jeszcze sprostowanie -nie wyszla z domu jak stala bo wyprowadzila ja policja w czym byla i nie stala bo nie miala sily!odwiezli na dolek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ktos~ napisał:
tu nie ma czego ogladac!mamusia udaje skruche i robi dobra mine!daruj sobie kobito te minki nikt kto cie zna nie uwierzy w to co mowisz!Kaska zabila i poniesie kare nie pomoze lista!morderca to morderca nie ma wytlumaczenia -DLACZEGO?nie zajmowala sie nia i nie powinna wypowiadac sie na ten temat!a jeszcze sprostowanie -nie wyszla z domu jak stala bo wyprowadzila ja policja w czym byla i nie stala bo nie miala sily!odwiezli na dolek !
czlowieku co ty wogole piszesz.miala racje skoro ja tak traktowal a nie inaczej to dobrze dziewczyna zrobila.moze mial ja kiedys za katowac a ona powinna to olac???niewiesz co piszesz zastanow sie zanim dotkniesz klawiatury.moim zdaniem miala racje´.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...