Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z tymi mandatami bywa roznie. Policja chce wyrobic plan to mandatuje a nie jest to dbanie o spoleczenstwo. Przechodze przez przejscie mam zielone swiatlo a na czrwonym stoi radiowoz, schodzac z przejscia zaczelo migac zielone i zapalilo sie czerwone. Ci zaraz zajechali mi droge i wmowili mi ze wszedlem naczerwonym, wsadzili mandat. Nonsens widzac policje wchodzibym na czerwonym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak dostane mandat to ani nie bede ranny ani zabity? No bo tak glosi tytul..... Cudowne panaceum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ubieglym roku nie dostalem ani nie zaplacilem zadnego mandatu, a zarazem nie jezdzilem przepisowo... jak to mozliwe? Wyjechalem z tamtego chorego miejsca, w ktorym jedynymi miejscami pracy sa obozy pracy w postaci galerii lub malych prywaciarzy-spryciarzy tnacych koszty jedynie na pracownikach. Dziekuje za uwage.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
183 tys. mandatów wypisali lubelscy policjanci w ubiegłym roku Norma na 2016r = 183000 + 10% = 201300 no i wpływy do budżetu muszą być większe + 1,5 mld zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostałem mandat zgoda ( wymuszenie pierwszeństwa na przejściu ) nikogo nie było na przejściu o którym mowa ,samochodu w okolicy a tu nagle na kogutach policjant zmusza mnie do przyznania się do fikcji jaką sam wymyślił i wysyła młodszego policjanta do wyegzekwowania 10pkt i 350 zł -powiedziałem że zmusza mnie do kłamstw w imieniu ich prawa i słyszę mandat albo do sądu. Dziękuję za takie bezpieczeństwo i sponsorowanie premii pana komendanta tak powiedział drugi policjant ,że oni muszą budować statystykę komendantowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...