Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

200 fałszywych rent

Utworzony przez guru, 31 marca 2008 r. o 10:10 Powrót do artykułu
Po weryfikacji rent okazałoby się nie 200 lewych a ze 20 tysięcy lewych rent. Każdy orze jak może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim my kraju zyjemy, to sie dzieje w całej Polsce nie tylko na lubelszczyznie. A dostaja zdrowi ludzie, a ci ktorzy powinni dosyać rente to nie dostaną [poniewaz nie mają pieniędzy na łapówki i koło się zamyka .LUDZIE KIEDY MY BĘDZIEMU ZYC W NORMALNY KRAJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej znaleźć ofiarę u psyciatry lub psychologa!!!!!!! Ale czy w dzisiejszych czasach choroba psychiczna to nie NORMA???? Już sama wizyta u tego specjalisty wymaga ODWAGI!!!! Uważam, że cały ZUS, łącznie z "orzecznikami" wymaga takiego leczenia!!!!!! Po co....dochodzenie i udawadnianie choroby???? Leczmy się raczej z "beznadziei" przepisów i paragrfów, które stanowią, że winny jest "pacjent"!!!!!!! ZUS jak chce to i tak znajdzie "ofiary" swoich postępowań orzeczniczych!!!!! Wszak to jest "INSTYTUCJA MONSTRUM" , płacimy wszyscy, a tylko nieliczni mają "profity"!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guru napisał:
Po weryfikacji rent okazałoby się nie 200 lewych a ze 20 tysięcy lewych rent. Każdy orze jak może.
To prawda!! sam znam kilkanaście osób wyłudzających renty chorobowe, na kręgosłup i psychicznie chorych!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Objeździłem trochę świat, w różnych miejscach pracowałem i to z czym się spotykałem to z tym, że policja zamykała mafię a ni rencistów. Słyszeliście może żeby gdzieś poza "naszym" krajem organa sprawiedliwości się takim sprawami zajmowały? Słyszeliście gdzieś w Moskwie, Mińsku, Lwowie, Berlinie, Londynie, Pradze czy Wiednia lub Rzymie o lewych rencistach? Enklwa my na świecie jaka czy ktoś z nami ciągle leci w tzw. ptaka? Od niemal 10 lat zabójcy Komendata swojego Głównego złapać nie mogą a chorych, sponiewiaranych przez system i życie do więzienia sposobią? Panie Marku Papało-Śp. Komendancie Główny Policji Polskiej wstaw się za nami bo my tu od operatywności Pana podkomendnych wkrótce jak jeden pod celami skonamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie brzmi.........."leczyłeś się psychicznie, zgłoś sie sam".......a jak ktoś, komu po 11 latach renty ...zabrano świadczenie....i to z powodu paragrafów i przepisów????? Jestem jednym z tych, którzy poddali się leczeniu psychiatrycznemu....depresji....konfliktów z otoczeniem... w wieku 55 lat...????? Kto mnie przywróci do "normalności".....orzecznicy ZUSu.....Sądy..pod kontrolą ZUSu....NIKT....tylko ludzie, którzy umieją wysłuchać człowieka....psychiatra, psycholog, ksiądz.......ale ONi są przez ZUS uważani za ........"moce piekielne"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się dzieje.............w sprawie weryfikacji..tzw.II gr., 70% tej grupy "niby inwalidów" dorabia na czarno...!!!! dlaczego ZUS ich nie weryfikuje????? Bo w 80% to renty znajomych,rodzin lub kupione......nie trzeba psychologa lub psychiatry .....aby do tego dotrzeć....Panowie Śledczy!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby ktoś chciał tym ciekawym tematem odwrócić uwagę od beznadziejnej instytucji ZUS,oraz jej Pałaców oraz szastaniem naszymi składkami itd,itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni jeszcze sprawdzic recistow ktorzy dostali renty ze wzgledu na rzekomo slaby wzrok szczegolnie w gminie radecznica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...