Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

22-letni Kuba z Niedrzwicy: Marzę, by po prostu żyć

Utworzony przez M., 17 grudnia 2010 r. o 11:19 Powrót do artykułu
Kuba wierzymy w Ciebie, uda Ci się na pewno !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZĘ USTAWIĆ MOŻLIWOŚĆ UDOSTĘPNIENIA ARTYKUŁU NA FACEBOOKU - może znajomi bedą mogli pomóc..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba, właśnie szukałam i nie znalazłam. Zróbcie na FB wydarzenie typu Pomoc Kubie, potem się to porozsyła i może się znajdzie ktoś kto popmoże. Wiem że łatwo powiedzieć, ale zawsze coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
PROSZĘ USTAWIĆ MOŻLIWOŚĆ UDOSTĘPNIENIA ARTYKUŁU NA FACEBOOKU - może znajomi bedą mogli pomóc..
Nie wiem jak to sie stalo ze sie nie odswiezylo ale myslimy o tym samym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę podać wiecj danych do przelewu,bo w moim banku z samym nr konta nie przejdzie Trzymam kciuki za Ciebie Kuba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facebook, rozpowszechnijcie też na różnych forach, na których jesteście aktywni i przede wszystkim zacznijcie pomagać od siebie. Myślę, że każde 20 zł jest ważne, nie trudno jest zrobić przelew internetowy. Pozdrawiam i trzymam za Kubę! Uda się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą ul. Prof. Jana Rudnika 3B 34-700 Rabka - Zdrój
umi napisał:
Proszę podać wiecj danych do przelewu,bo w moim banku z samym nr konta nie przejdzie Trzymam kciuki za Ciebie Kuba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą ul. Prof. Jana Rudnika 3B 34-700 Rabka - Zdrój
myślę że pani Walter i pani Kwaśniewska są dobrymi adrestakami tego artykułu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Lublin to miasto studentów i można by było zorganizować jakąś wielką studencką zbiórkę pieniędzy, wiem ze zaraz odezwą się głosy, że nam studentom się nie przelewa, ale chyba jakby każdy dał te symboliczne 5 zł (to tylko dwa piwa przelicznikiem studenta), to już na tylu uczelniach można by nazbierać naprawdę sporą sumę. Tylko taką akcje trzeba by rozgłośnić, a fejsbuk jest do tego naprawdę dobrym miejscem, zawsze tez można udać się do lokalnych mediów, aby pomogły cały event nagłośnić. 600 tys wtedy już nie jest kwotą nieosiągalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100001272542486
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można starać się w NFZ o sfinansowanie leczenia za granicą. Wszystkie informacje dostępne są w linku http://www.nfz.gov.pl/ue/index.php?katnr=5&dzialnr=5&artnr=1399
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam jak zrobic przelewu, ale gdyby byla jakas zbiorka, to chetnie bym pomogła...trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpłaciłam. Grosz do grosza i uzbiera się ta suma. Wierzę w to !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze mala Magda Welc wspomoze sasiada??? Na domek tez wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba trzymamy za Ciebie kciuki i za wszystkich innych chorych. Ile mogłem tyle dałem. Srawę trzeba jeszcze nagłaśniać... polecajcie swoich przyjaciół, znajomych i sąsiadów. Damy rade ziom Każda złotówka się liczy. Kto sądzi, że ''a jedna złotówka nic nie da bo drugi nic nie da'' to się myli. Myśl w sposób taki, że ta druga osoba już dała. Macie konta bankowe, pocztę polską, może znajomy wpłaci za Ciebie a Ty oddasz mu gotówkę? Na oko 25 mln polaków ma własne pieniądze, czy tak trudno zmobilizować 600 tyś osób z jedną złotówką ? Czy rzeczywiście trzeba tak wiele ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kornik napisał:
Moze mala Magda Welc wspomoze sasiada??? Na domek tez wystarczy
Dokładnie, może ta ''mała'' dziewczynka po sąsiedzku wesprze kolegę. Rozumiem, że wygrana poprawiła stsatus money money, ale przed chłopakiem całe życie, przecież to nie jest stare moher w ktory nie warto inwestować. Koleżanko sypnij chociaż 200 tysiacami złotych... Przecież i tak będzież dodą2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrośc was zżera,to dziewczynka ma także w swojej rodzinie chore dzieci więc ma komu pomagac.Żałosne to jest.Wierzę że i bez pomocy Magdy Kuba wyjdzie z choroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kornik napisał:
Moze mala Magda Welc wspomoze sasiada??? Na domek tez wystarczy
Odczep się człowieku od małej dziewczynki. Zazdrościsz jej? To może trzeba był też wystąpić w "Mam talent" pokazać co się potrafi a może byś wygrał a nie teraz zazdrościł.... Nie pomyślałeś, że ta Mała ma tez własne marzenia i pragnienia i też chce żyć? Ona też ma w rodzinie chore osoby. Każdy ma jakieś problemy czy kłopoty. To teraz wg Ciebie cała Niedrzwica powinna walić do Magdy drzwiami i oknami bo "mała Magda Welc wspomoże sąsiadów" bo ma kasę? Zastanów się... Ja wierzę że i bez pomocy Magdy Kuba zwycięzy z chorobą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tyle ludzie bezmyślnie pali papierosy... Powinni się zamienić z Kubą chociaż na jeden dzień by zrozumieć, że płuca należy szanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strona o Kubie ze wszystkimi danymi dotyczącymi pomocy http://ostatnioddech.webds.pl/ powstawiajcie ja gdzie się tylko da to też może pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...