Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

23-letni kierowca wjechał w drzewo i zginął

Utworzony przez ania1979-2008, 15 marca 2009 r. o 12:46 Powrót do artykułu
WSPÓŁCZUJE RODZINIE TEGO KIEROWCY WIEM CO PRZEZYWAJĄ BO DZISIAJ MIJA 21 TYGODNI JAK ZGINAŁ MÓJ KOCHANY BRAT TAKĄ SAMĄ ŚMIERCIĄ JAK TEN CHŁOPAK.TO JEST COŚ OKROPNEGO.PO CO ROSNA TE DRZEWA? PRZEZ NIE ILE LUDZI TRACI ZYCIE.TAK MŁODE ZYCIE.MÓJ BRAT MIAŁ 21LAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie przez drzewa ludzie tracą swoje życie tylko przez własną głupotę i brawurę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek był tragiczny. Kierowcą był Darek nie miał szans na przeżycie. Auto dosłownie zmasakrowane a jego części leżały w promieniu kilkunastu metrów. Nawet natychmiastowe przybycie na to miejsce nie uratowało życia kierowcy. Kondolencje dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro o tym pisać, ale w dłoni trzymał kurczowo piwo!!!??? To przez drzewa, czy coś jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam szczegolow ale mi go wcale nie zal, kazdy jest panem swojego losu, on wybral jazde na 2 gazach i to byl jego swiadomy wybor, czlowiek dorosly w pelni swiadomy swoich poczynan, mogl od razu wyslac smsa do rodziny, "hejjj jade se po piwku, wpadnijcie jutro na moj pogrzeb", bo skoro z samochodu nie bylo co zbierac to powoli napewno nie jechal, >100km/h obstawiam!
;-( napisał:
Auto dosłownie zmasakrowane a jego części leżały w promieniu kilkunastu metrów.[/quote] [quote name='obecny' post='105341' date='16.03.2009, 10:24']Przykro o tym pisać, ale w dłoni trzymał kurczowo piwo!!!??? To przez drzewa, czy coś jeszcze?
tak drzewa zawinily bo nie byly z gumy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecny napisał:
Przykro o tym pisać, ale w dłoni trzymał kurczowo piwo!!!??? To przez drzewa, czy coś jeszcze?
widziales/as to piwo? [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie znam szczegolow ale mi go wcale nie zal, kazdy jest panem swojego losu, on wybral jazde na 2 gazach i to byl jego swiadomy wybor, czlowiek dorosly w pelni swiadomy swoich poczynan, mogl od razu wyslac smsa do rodziny, "hejjj jade se po piwku, wpadnijcie jutro na moj pogrzeb", bo skoro z samochodu nie bylo co zbierac to powoli napewno nie jechal, >100km/h obstawiam! tak drzewa zawinily bo nie byly z gumy!
Czy tak tęz powiesz jak zginie Ci ktoś blizki? Czy tak tez powiesz jak bedziesz próbować go jako pierwszy reanimować? Sądzę że nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są skutki jazdy pod wpływem alkoholu... Nie ma co zganiać winy na drzewa, bo nie jechał tą trasą 1 raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przykro o tym pisać, ale w dłoni trzymał kurczowo piwo!!!???" ciekawe czy Twoi bliscy chcieliby czytać takie bzdury o Tobie, bo wątpię a Darek ma już spokój dziś go pochwaliśmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie znam szczegolow ale mi go wcale nie zal, kazdy jest panem swojego losu, on wybral jazde na 2 gazach i to byl jego swiadomy wybor, czlowiek dorosly w pelni swiadomy swoich poczynan, mogl od razu wyslac smsa do rodziny, "hejjj jade se po piwku, wpadnijcie jutro na moj pogrzeb", bo skoro z samochodu nie bylo co zbierac to powoli napewno nie jechal, >100km/h obstawiam! tak drzewa zawinily bo nie byly z gumy!
Hahaha ciekawe czy Ty napiszesz do swoich rodzićow takiego sms-a!!! Człowieku weź sie zastanów nad tym co mówisz bo widać ,że nie masz zielonego pojecia co gadasz. Zobaczymy czy będziesz taki mądry/ mądra jak coś takiego spotka kogoś z Twojej rodziny lub bliskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do obecny.... jak nie wiesz to nie pier*** głupot cwelu. Jebacć cie leszczu.... niewiesz jak bylo a pier***isz głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecny napisał:
Przykro o tym pisać, ale w dłoni trzymał kurczowo piwo!!!??? To przez drzewa, czy coś jeszcze?
co ty możesz o tym wiedzieć debi*u bo inaczej cię nazwać nie można...kim ty w ogóle jesteś napewno nie człowiekiem i może podpisz się jak taki cwany jesteś,, [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie znam szczegolow ale mi go wcale nie zal, kazdy jest panem swojego losu, on wybral jazde na 2 gazach i to byl jego swiadomy wybor, czlowiek dorosly w pelni swiadomy swoich poczynan, mogl od razu wyslac smsa do rodziny, "hejjj jade se po piwku, wpadnijcie jutro na moj pogrzeb", bo skoro z samochodu nie bylo co zbierac to powoli napewno nie jechal, >100km/h obstawiam! tak drzewa zawinily bo nie byly z gumy!
a mi żal ciebie palan**e co ty w ogóle wypisujesz nie wiesz jak było naprawde a oczerniasz człowieka który był jest i będzie kimś wyjatkowym...na zawsze w naszych sercach , na zawsze w naszej pamięci [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może powiesz nam ~obecny~ kim jesteś??? potrafisz pisać głupoty to i powinieneś umieć się przyznać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek heh dlaczego to zrobiłeś??? [*] spoczywaj w pokoju nie zapomnimy Cię nigdy;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...