Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wiadomo kto to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś inteligent. W życiu nie spodziewałem się że ktoś byłby w stanie utopić się w tym bajorku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie "jakiś inteligent" tylko normalny człowiek! Nie jedna osoba i nie jedna ekipa tak robiła, że kąpała się tam w nocy. Niestety dla niego skończyło się tragicznie... a utopić podobno można się i w szklance wody więc takie głupie komentarze lepiej zachować dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że był na promilach i przez to się utopił nie znaczy że trzeba go za to ukamienowac bo poszedł korzystać z życia z ziomkami. Nie każdy jest szarakiem zamknietym w pokoju jak niektórzy. Nie był pedofilem tylko zwyczajnym człowiekiem jak 99% polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
['] Współczuję jego Mamie. Nie da się pomóc w takiej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś inteligent. W życiu nie spodziewałem się że ktoś byłby w stanie utopić się w tym bajorku.
Buraku wszędzie można się utopić... Nawet i w rzece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś inteligent. W życiu nie spodziewałem się że ktoś byłby w stanie utopić się w tym bajorku.
Piszesz takie głupoty bo w życiu to pewnie tylko miałeś do czynienia z wodami płodowymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zero współczucia kretyni ! tylko glupio komentowc potraficie nie znajac człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś inteligent. W życiu nie spodziewałem się że ktoś byłby w stanie utopić się w tym bajorku.
To widać ty jesteś jakimś inteligentem skoro nie wiesz, że można się utopić nawet i w szklance wody. A więc skoro nie wiesz to nie komentuj, bo nie znałeś człowieka a każdemu może się coś takiego przytrafić - nawet tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla znajomych ze pomogli a nie dali dla gdzie pieprz rośnie mimo wszystko smutny koniec historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.  "Anielski orszak niech twą duszę przyjmie.... "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory bardzo ale z wody wyciągnął go chlopak ktory przechodzil obok przyjaciele byli zbyt pijani by myslec o ratowaniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy byli zbyt pijani by myśleć i ratować przyjaciela wyciąnął go chłopak który przechodzil obok...Wiem bo byłam na miejscu... :( Dopiero pozniej plakali...pokoj jego duszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie "jakiś inteligent" tylko normalny człowiek! Nie jedna osoba i nie jedna ekipa tak robiła, że kąpała się tam w nocy. Niestety dla niego skończyło się tragicznie... a utopić podobno można się i w szklance wody więc takie głupie komentarze lepiej zachować dla siebie.
  Stary jeżeli dla Ciebie miarą normalności jest szczyt bezmyślności i brak odpowiedzialności to gratuluję Ci. Jest się czym podniecać żę więcej baranów kąpało się w nocy (domniemam że na gazie) ;) Nie cieszę się z jego śmierci, da mnie głupotą było ryzykowanie własnym życiem. Zastanawiam się czy osoby które były z nim w sposób należyty przeprowadziły akcję ratunkową, czy były w stanie ją przeprowadzić. Takie tragedie z niczego się nie biorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za chłopak go wyciągnął ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory bardzo ale z wody wyciągnął go chlopak ktory przechodzil obok przyjaciele byli zbyt pijani by myslec o ratowaniu...
kto go wyciągnął ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gówno wiecie a piszecie ! j&bana zaściankowa poniatowa !!!!!!!!! tu coś usłyszy coś se doda i wychodzi później ch*** wie co !  TO WŁAŚNIE KOLEDZY GO RATOWALI ... i nie wiadomo skąd już chodzą plotki po poniatowej ze to zakład ... że go ktoś go załatwił ... jebnijcie się w te puste łby i zajmijcie sie własnym życiem !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...