Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po pierwsze mieszkałem, po drugie miałem pracę o której możesz pomarzyć więc kraść nie musiałem, gwałcić zresztą tez nie bo miałem co pukać a największy wstyd to przynoszą takie Mariolki jak ty stałe bywalczynie solariów w obciachowych ubraniach.
Co to za praca na zmywaku czy jakiemuś innemu du py dawać,polaczki tylko na taką robotę mogą u angola,szwaba czy żabojada liczyć,bankierem to ty tam polaczku na pewno nie jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak oczywiście, paru cwaniaczków zrobi wała ze wszystkich policji Europy. Żałośni jesteście w tej swojej głupiej walce. Jedynym skutkiem tego jest to, że cała te Europa się z nas śmieje.
Przestaną się żydy śmiać jak JAREK wróci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policja: 'Kierowcy już zwalniają'". Dziwne trochę! To przedtem szanowna policja widziała, że nie zwalniają i nie reagowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Me bać to prawo pracy nie ma w tym pojebane kraju i jeszcze prawo jazdy będą zabierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dobrze mi sie robi jak czytam te komentarze. Policja zla, prawo zle, a ja anty PISowiec i anty POwiec, kierowca i pieszy powiem tak - przekroczenie 50 km w miescie to i tak za duzo! Nawet jak pieszy idzie nie na przejsciu to czemu ma ginac przez jakiegos kretyna ktoremu sie spieszy albo dla zabawy chce mu sie szarzowac? Fakt ze tabliczki z informacja o terenie zabudowanym gdzie nigdy w zyciu nie widzialam pieszego sa bez sensu, ale gdyby wstawic tam 80 mialoby to jeszcze jakis sens bo strata prawa jazdy w takim miejscu faktycznie nie jest fajna (a w takich miejscach najczesciej zobaczymy patrol z suszarka). Aczkolwiek nie rozumiem oburzenia ze jakze bardzo skrzywdzono ludzi - po to sa przepisy zeby ich przestrzegac, a jak wysokie mandaty nie odstraszaja to moze jak takiemu zagroza ze prawko straci to sie nauczy jak sie jezdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardziej policyjnie było tylko w czasach A.H
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko w Polsce zabierają prawko za przekroczenia w Holandii za 40km/h można stracić prawko na 3-mc. Z taką różnicą że w Holandii 100k pokonujesz w 40min. jadąc przepisowo a u nas w dwie godziny a to już jest żałosne. Niech porobią drogi a później stawiają wymagania tego typu. A co do naszych władz to tylko wszystkich wystrzelać... Bo inaczej nic się nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest specyficzne dla dzikich krajów aby tak gnębić swoich obywateli dzięki którym funkcjonują przecież.Karać kogoś potrójnie, tzn.mandatem.punktami a teraz zaborem uprawnień do prowadzenia to już jest zwykła bandyterka specyficzna dla dzikich i mało rozwiniętych cywilizacji,byle się na chapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...