Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

500+ dla emerytów. Kiedy zaczną się wypłaty i komu będą przysługiwać?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 września 2017 r. o 06:40 Powrót do artykułu
Każdy Polak jest równy wobec prawa. Albo każdemu albo nikomu. Zresztą, wystarczy tylko nie kraść !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jakiej racji mam robić na emeryturę komuś kto w przyszłości nie myślał o tym i teraz mu się należy co za kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piasku na Saharze zabraknie przy słusznych rządach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliżają się wybory...... kupują sobie głosy za nasze pieniądze!! Osoba mająca własną działalność odprowadzała najniższe z możliwych składek i teraz jej emerytura jest bardzo niska - ona dostanie 500+, bo biedny emeryt. Mój staż pracy to 40 lat. Ciężkiej, odpowiedzialnej pracy, oczywiście dobrze płatnej i teraz moja emerytura jest taka, że mogę spokojnie spać. Oczywiście mogę również zapomnieć o wszelkich dodatkach, bo jestem przecież bogatym (!!) emerytem. Również opisany emeryt nie jest biedny, bo nie płacąc do ZUS inwestował na starość, ale wg. swoich świadczeń jest biednym emerytem. Nóż się w kieszeni otwiera co oni wyprawiają. Ciekawe jak długo jeszcze będą to ludzie łykać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Wstępna propozycja przewiduje, żeby 500 zł otrzymali ci, którzy mają najniższe świadczenie. Osoby, których emerytura zawiera się między 1000 a 1500 zł – 400 zł. A 300 zł dostaliby pozostali, których świadczenie nie przekracza 2 tys. zł"..... czy to znaczy, że renciści ogóle nie otrzymaliby nic ? A są tacy renciści, którzy mają sporo mniej niż 1 tys. PLN brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pracowalam 35 lat mam niska emeryture stary portfel jak to sie mowi, a ci co pracowali 5 lat tez maja nie mniejsza emeryture niz ja, gdzie ta sprawiedliwosc im non stop sie podwyzsza , nie mysleli jak byli mlodzi i co ? teraz ja mam na nich lozyc bo im bieda? smieja sie z nas . im cigle malo i malo. rzadzie opamietaj sie sa jeszcze inni, ktorzy na WAS glosuja. Wybory tuz, tuz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co ciężko i długo pracowali dostaną WAŁA, a ci co przepracowali 5-10 lat i kombinacyjnie przeszli na renty dostaną.Muszą dostać rolnicy bo ich emerytury żenująco niskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Piasku na Saharze zabraknie przy słusznych rządach!
 To są rzady "SUSZNE"w/g NACZELNIKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiełbasa wyborcza przed 2019r.Dzielenie ludzi za 300 zł węgla sobie nakupią nawet na pół tony nie wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zmierza ku temu aby wszyscy mieli równo, po komunistycznemu. Co więcej, teoretycznie bogatsi mogą mieć mniej niż ci biedniejsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunizm wraca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzę. PSL jest już na marginesie, a jak PSL zniknie, to i komuna praktycznie zniknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Państwo niedlugo zbankrutuje jak tak będzie na okrągło rozdawać po 500.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jałmużna. 300 rocznie dla emeryta? To nawet mniej niż jałmużna. To zniewaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa bedzie tylko dla tych co wspieraja łojca dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można po prostu dodać tego do emerytury jako 1/12 co miesiąc. Nie trzeba byłoby dodatkowych urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS bawi się w MOPS ,,,,aje zapomogi dla najuboższych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość. Nie rozśmieszajcie mnie tym jednorazowym 500 plus.Niech może rządzący soróbują przeżyć miesiąc za 1047,-zł. netto.Mam tyle po prawie 40-stu latach pracy.Ani żyć,ani umrzeć. Spróbujcie, powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czekam na te 500+--ale kiedy???? Jak dostane to chociaż pojadę na parę dni nad morze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic bym im nie dał za ta kultura jako posiadają dla młodzieży i ludzi w ciąży w przychodniach , brak kultury i uprzejmości myślą że wszystko im wolno bo są emerytami tylko że oni Emeryci pieniądze mają i żyć też z czego a ludzie pracują za 1500 netto na produkcjach i za te pieniądze muszą dopiero wszystko zacząć zakładać rodzinę itd to młodym ludziom się należy i ludziom pracującym na takich niskich dochodach nie emerytom .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...