Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

500 tys. zł na mieszkania dla powodzian z Wilkowa

Utworzony przez Gość, 16 grudnia 2010 r. o 18:37 Powrót do artykułu
jiopy napisał:
i dobrze na biednych nie trafiło
a skad wiesz a co maja ludzie zrobic termin wyznaczyli do konca listopada to musza zdazyc i okazac faktury wat to 22 procent wraca do panstwa niejeden by sam zrobil ale musi sie okazac faktura zaznaczam ze to jest kasa na remont scian podlogi a meble i reszta za swoje trzeba kupic a na polach plaza moze za pare lat bedzie dochod a na razie darmowe prace i pieniadze trzeba wlozyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
a skad wiesz a co maja ludzie zrobic termin wyznaczyli do konca listopada to musza zdazyc i okazac faktury wat to 22 procent wraca do panstwa niejeden by sam zrobil ale musi sie okazac faktura zaznaczam ze to jest kasa na remont scian podlogi a meble i reszta za swoje trzeba kupic a na polach plaza moze za pare lat bedzie dochod a na razie darmowe prace i pieniadze trzeba wlozyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję ludziom, którzy tak naprawdę nie wiedzą jak to wszystko wygląda, nie wypowiadać się na ten temat. Myślę, że inaczej byście śpiewali jakby was to dotknęło.. Państwo nie zbiednieje, a ludziom, którzy wszystko stracili teraz pomoc finansowa jest bardzo potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech państwo da ludziom, którym faktycznie potrzeba anie każdemu kto coś stracił. Mieszkam w okolicach Wilkowa i dokładnie wiem jak to wszystko wyglądało i wygląda. Nie mam tu zamiaru opisywać procederu, ale proszę nie zamydlać oczu opowieściami jak to każdemu jest strasznie ciężko. Niektórym zalało piwnicę, a wyremontowali cały dom i obejście. To co piszą o nowych samochodach też z palca wyssane nie jest. Jak ratowaliśmy ich wały, to w większości tubylcy siedzieli i pili piwko "w wielkim umartwieniu", co poniektórzy nawet poganiali do pracy gdy się usiadło na chwilę żeby napić się wody lub odpocząć, a sami nie kiwnęli palcem. Biegaliśmy z workami jak wariaci, a zwykłe ludzkie "dziękuję" dało się usłyszeć jedynie od staruszków, dla których dom wart nawet te przysłowiowe parę złotych był wszystkim, cała reszta "plantatorów" wypinała się na nas jak tylko mogła. Nawet zerwanie jabłka było czasem niemile widziane, bo przecież "spady leżą i nie ma co marnować owoców na drzewach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proponuję ludziom, którzy tak naprawdę nie wiedzą jak to wszystko wygląda, nie wypowiadać się na ten temat. Myślę, że inaczej byście śpiewali jakby was to dotknęło.. Państwo nie zbiednieje, a ludziom, którzy wszystko stracili teraz pomoc finansowa jest bardzo potrzebna.
Cwaniak kurde...postawił sobie dom prawie na czynnym wulkanie i teraz ma pretensje.I co?Za 5 lat znowu będziesz ciągną z kieszeni podatnika?Bo przecież wszyscy wiemy,że prędzej czy pózniej i tak Was znowu zaleje-nieistotne czy będą umocnione czy też nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciek napisał:
a wy zasrane firmy zdieracie z nas ile sie da niektore powstaly od powodzi nie bardzo maja pojecie jak wbic gwozdzia w siane a cenniki to chyba z kosmosu a ludzie musza bulic bo jakie maja wyjscie zeby zdazyc w terminie bo reszta kasy przepada
to nie wina firm kolo to wina powodzian za takie ceny remontowałm dwa budynki i sobie odpusciłem a dla czego bo wy powodzianie ustalacie takie stawki za wykonano prace wychodzi 1200 tys panie wystaf fakture na 1800 tys nie bede tyrał na kobinatorów i co ty na to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hypocrites pagnalls napisał:
nikomu tu nie do smiechu waly mieli robic 4 lat temu to dlaczego czekali a po za tym ratowali warszawe i pulawy to teraz niech nam zwroca co mielismy nikt nie otrzymal wiecej niz mial a kogo stac to robi i dach ale za swoje a na odszkodowania dala unia a nie twoje g..ne podatki glupku lubelaku niby miastowy a glupi jak but
głupek to z ciebie jestem w temacie i wiem jak sprawa wyglonda mam tam sporo znajomych nie wiem gogo by było stac na podłogi z deski barwineckiej i drzwi z górnych pułek a to czemu nik nie odbodowuje to takich samych standartów jak miał czemu nik nie kupuje mebli np kuchenych za 1500zł tylko od 4000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okoliczny napisał:
To niech państwo da ludziom, którym faktycznie potrzeba anie każdemu kto coś stracił. Mieszkam w okolicach Wilkowa i dokładnie wiem jak to wszystko wyglądało i wygląda. Nie mam tu zamiaru opisywać procederu, ale proszę nie zamydlać oczu opowieściami jak to każdemu jest strasznie ciężko. Niektórym zalało piwnicę, a wyremontowali cały dom i obejście. To co piszą o nowych samochodach też z palca wyssane nie jest. Jak ratowaliśmy ich wały, to w większości tubylcy siedzieli i pili piwko "w wielkim umartwieniu", co poniektórzy nawet poganiali do pracy gdy się usiadło na chwilę żeby napić się wody lub odpocząć, a sami nie kiwnęli palcem. Biegaliśmy z workami jak wariaci, a zwykłe ludzkie "dziękuję" dało się usłyszeć jedynie od staruszków, dla których dom wart nawet te przysłowiowe parę złotych był wszystkim, cała reszta "plantatorów" wypinała się na nas jak tylko mogła. Nawet zerwanie jabłka było czasem niemile widziane, bo przecież "spady leżą i nie ma co marnować owoców na drzewach".
POPIERAM CIĘ W 100% A PRACE INTERWECYINE ZA 2300 ZŁ TO JUŻ PRZESADA SKLEPOWA ZARABIA 900 ZŁ A TE OBOBOKI TYLE KASY I NIC NIE ROBIĄ A TAK NA MARGINESIE ZDAŁO BY SI Z TYM ZROBIĆ PORZĄDEK PANIE WÓJCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm jak komuś spłonie dom w pożarze a nie był ubezpieczony nie dostanie nic. Jak komuś zalewa dom, który postawił przy rzece która często wylewa dostaje 500 tys to jest sprawiedliwość. Po co więc ludzie z terenów zalewowych mają się ubezpieczać skoro i tak dostaną pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
głupek to z ciebie jestem w temacie i wiem jak sprawa wyglonda mam tam sporo znajomych nie wiem gogo by było stac na podłogi z deski barwineckiej i drzwi z górnych pułek a to czemu nik nie odbodowuje to takich samych standartów jak miał czemu nik nie kupuje mebli np kuchenych za 1500zł tylko od 4000
wlasnie!!! kiedy wkoncu jakis urzedas ruszy d...i zajmie sie tym tym wszytkim jak nalezy... to co sie tutaj dzieje to ZGROZA!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z Tobą mieszkam w tamtych okolicach i az mnie krew zalewa co oni wyprawiają moja rodzine tez zalalo i ani złotowki nie dostali bo nie mieli wejsc i nie byli z samego wilkowa ale mniejsza z tym.Dlaczego teraz telewizja nie pokaże jakie sobie domki wystawili i urządzili jakie maja łazienki z hydromasażami!!! ciekawe czy przed powodzią tez mieli a ile to kosztuje ile to czasu pracy wymaga i nic dziwnego ze nie zdązyli z remintami na zime oczywiście nie wszyscy bo są Ci uczciwi co naprawde potrzebowali pomocy ale jest wielu takich co piwnice im zalało a 6 tyś wzieli i im mało a ciekawa jestem czy na sąsiednich wsiach nie zalało pól i czy tez otrzymały taką pomoc bo przeciez tez nie będą mogli sie utzrymywac z ziemi przez kilka lat.Ciekawa jestem jak bedzie jeszcze powodz to kto im pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...