Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zamiast kasy do reki nielicznym dajcie darmowe SZKOŁY PRZEDSZKOLA , ZAJĘCIA DODATKOWE ITP. DLA WSSSZZZYSTKICH to odciąży budżet domowy w każdym domu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny przyklad, pewnie te dzieci to dorosli 18+, albo cos nie doczytales
Jestem wdową i mimo że mam 2 dzieci też nie dostane bo starsze mimo że się uczy  ale ma 18 lat  i część renty (408 zł) czyli własny dochód dla tego nie mogę jej wliczyć do wspólnego dochodu, ja z moją pensją  1350 zł i 408 zł rentą  młodszego dziecka mamy 1758zł. przez co  przekraczamy kryterium 800 zł. czyli podobnie może być u tej wdowy renta podzielona na 4 lub 5  i 3 dzieci pełnoletnie i mimo że mają nawet po 200 zł ale już własny dochód to tak jakby pracowały więc ona też nie może ich wliczyć do dochodu. Więc aby nasze dzieci nie pracowały na te których rodzice zarabiają nawet 10 tyś czy tych którym się nie chce pracować a dostaną te 500zł powinny wyjechać zaraz po szkole z tego nie ludzkiego kraju tak jak mówią to moje  dzieci byle jak najdalej  stąd zwłaszcza po tym jak ich potraktował obecny rząd uznając jako tych w których nie warto inwestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze Tomaszu Maciuszczak kim Pan jest, że pisze Pan takie teksty. Dla mnie zwykłym chamem, prostakiem i tyle. Pamiętaj gówniarzu, że pisze się PAN PREZYDENT i to bez względu kto nim jest. To jest PREZYDENT POLSKI.
  Z tym, że stanowisko jakie piastuje Pan Prezydent to Prezydent RP, a nie Pan Prezydent RP.  
PAN PREZYDENT BIERUT też był Prezydentem  RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ ...Dlaczego dziś prości ludzie go opluwają ...???Sarkazm lub po prostu obnażenie prostoty ludu ...!
  Jeśli już, to Bolesław Bierut był Obywatelem Prezydentem :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym, że stanowisko jakie piastuje Pan Prezydent to Prezydent RP, a nie Pan Prezydent RP.     Jeśli już, to Bolesław Bierut był Obywatelem Prezydentem :P
Na mój ptasi móżdżek pan prezydent chce stanąć po stronie słabych i biednych...Tą drogą poszli socjaliści , a teraz kk. Jaki będzie wynik za ok. 20 lat ...? Nie trudno przewidzieć !!! W 89-tym też mówiłem rolnikom 5-cio hektarowym ,że idą dla nich ciężkie czasy ...Wysyłali mnie wówczas na leczenie specjalistyczne , bo mówili ,że teraz na kilogram żywca mieszczuchy będą pracowały 2 dni...;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryzja posłanki Muchy jest zatrważająca. Jakoś nie protestowała i nie pochylała się nad przeciętnym Kowalskim jak jej partia zapierniczyła kasę z OFE skazując ludzi na głodowe emerytury. Jakoś nie żądała wyjaśnień gdzie zniknęło z OFE podczas transferu kilkanaście miliardów złotych. Jakoś nie protestowała jak zachodnie banki i sklepy wielkopowierzchniowe wyprowadzały z Polski dziesiątki miliardów złotych. Teraz kiedy robiony jest (może nie do końca dopracowany) program socjalny to nagle zalewa się troską o samotne matki, finanse państwa. PO powinno już dawno zgnić na śmietniku historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzieś słyszałem, że Joanna Mucha ma zamiar dołączyć  do drużyny Nowoczesnego Ryśka. Swoją drogą dlaczego nikt nie mówi, że PSL poparło ten projekt? Rozmawiałem dzisiaj z pewną starszą Panią (słuchaczką Radia Maryja), która mówiła, że PSL było przeciw a projekt poparło tylko PiS. Swoją drogą wiecie, że B. Bierut pochodził z Lublina?-https://pl.wikipedia.org/wiki/Boles%C5%82aw_Bierut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzieś słyszałem, że Joanna Mucha ma zamiar dołączyć  do drużyny Nowoczesnego Ryśka. Swoją drogą dlaczego nikt nie mówi, że PSL poparło ten projekt? Rozmawiałem dzisiaj z pewną starszą Panią (słuchaczką Radia Maryja), która mówiła, że PSL było przeciw a projekt poparło tylko PiS. Swoją drogą wiecie, że B. Bierut pochodził z Lublina?-https://pl.wikipedia.org/wiki/Boles%C5%82aw_Bierut
I dlatego dla pokolenia powojennego na tym terenie zrobił tak dużo !!! Niestety ,wyrosło pokolenie pochodzące z prostego ludu i wynik mógł być tylko jeden ...;-((( Na domiar złego dano mu prawo głosu ...Ale niestety nie głosu rozsądku ...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha proponuje zerowy VAT na ubranka. Bo Mucha jest niedouczona albo bezczelna i nie wie, że VAT samo PO z nią podniosło na te ubranka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przeciwnikiem rozdawnictwa bo nikt nie skusi się na 500 zł by robić dziecko. Decyzja o powiększeniu rodziny nie wypływa z braku pieniędzy na wychowanie ale z niestabilności systemu i niepewności jutra i pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten program pogrąży gospodarkę, zwiększy szarą strefę i wzmocni rodziny żyjące z pomocy społecznej na koszt państwa. Dzieci będą żywicielami rodzin, w których rodzicom nie opłaci się pracować bo więcej wyciągną z pomocy społecznej. Ta kwota powinna być dodatkiem do wynagrodzenia dla pracujących, wtedy spełni swoje założenie a nie nagrodą za płodzenie dzieci, które w przyszłości w 90 % też wyciągną rękę po pomoc społeczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przeciwnikiem rozdawnictwa bo nikt nie skusi się na 500 zł by robić dziecko. Decyzja o powiększeniu rodziny nie wypływa z braku pieniędzy na wychowanie ale z niestabilności systemu i niepewności jutra i pracy.
Mądra uwaga ,bo za rok się okaże ,że nie ma kasy i nie będzie likwidacji programu tylko ...jego zawieszenie w nieskończoność ... , a dzieci zechcą jeść ,żyć ...Zrobienie z tej przeklętej przez Boga i ludzi ziemi  drugich Indii nie jest rozsądne ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Mucha ma dietę poselską i jest szczęśliwa. Nas ludzi pracy i nasze dzieci ma gdzieś......!
pani mucha po nastepnych wyborach bedzie na zasilku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A przyszlo ci do głowy ze te pieniądze sa właściwie tylko "wypożyczone na krótko" dla rodzin ? Przecież nie będą upychane w skarpetę ,a zostaną szybko wydane na produkty ,co da zarobic handlowi, który odda budżetowi państwa w postaci podatków.  
Posłuchaj tych co mówią, że pieniądze teraz są im nie potrzebne i będą je właśnie upychać je do skarpety.  Takie dodatkowe zabezpieczenie na nie niską stopę życiową na przyszłość. Kasta 'sytych' nie została wyłączona z programu, a autorzy bubla pis-szczą tylko, że niemoralne jest branie tego co im sami podarowali. :)  :)  :)     Jestem za programem, ale z wyłączeniem tłuściochów . Oni po prostu tej kasy nie potrzebują, a innych pominiętych i potrzebujących jest niemało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wdową i mimo że mam 2 dzieci też nie dostane bo starsze mimo że się uczy  ale ma 18 lat  i część renty (408 zł) czyli własny dochód dla tego nie mogę jej wliczyć do wspólnego dochodu, ja z moją pensją  1350 zł i 408 zł rentą  młodszego dziecka mamy 1758zł. przez co  przekraczamy kryterium 800 zł. czyli podobnie może być u tej wdowy renta podzielona na 4 lub 5  i 3 dzieci pełnoletnie i mimo że mają nawet po 200 zł ale już własny dochód to tak jakby pracowały więc ona też nie może ich wliczyć do dochodu. Więc aby nasze dzieci nie pracowały na te których rodzice zarabiają nawet 10 tyś czy tych którym się nie chce pracować a dostaną te 500zł powinny wyjechać zaraz po szkole z tego nie ludzkiego kraju tak jak mówią to moje  dzieci byle jak najdalej  stąd zwłaszcza po tym jak ich potraktował obecny rząd uznając jako tych w których nie warto inwestować.
Jestes kiepsko zorientowana jako matka dwojki dzieci. Dochod pelnoltniego syna o ile mieszka z tb czyli pozostajecie we wspolnym gosp. domowym wlicza sie do dochodu rodziny i dzielisz dochod w twoim wypadku na 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestes kiepsko zorientowana jako matka dwojki dzieci. Dochod pelnoltniego syna o ile mieszka z tb czyli pozostajecie we wspolnym gosp. domowym wlicza sie do dochodu rodziny i dzielisz dochod w twoim wypadku na 3.
W przypadku alimentów tak w przypadku renty nie bo pieniądze z renty muszą  być wpłacane  na oddzielne konto pobierającego to świadczenie a nie na matki czy wspólne jak to jest w przypadku wspomnianych alimentów. Urzędniczka tak to interpretowała że mimo że to jest renta rodzinna, pełnoletnie dziecko jest to osoba o samodzielnym dochodzie podobnie traktowana jak osoba pracująca do nawet osobno  rozlicza się w urzędzie skarbowym a nie wspólnie z rodzicem. Dziecko może wliczyć dochód matki odwrotnie już nie bo tak stanowią przepisy. Przerabiałam to niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej że skorzystają dzieci niż smakosze kawioru i ośmiorniczek .I chwała PiS-owi za to !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jak się mówi o podwyżkach rent i emerytur to nikt nie krzyczy że nie dawać, bo przepiją i należy kontrolować na co wydał. Nie róbcie z rodzin z dziećmi patologii, lewacy!
    jaka ty pierdolnięta, emeryci co dostają to swoje, zapierdalali 20-45 lat i odkładali sobie i on mogą swoje odkładane pieniądze przeznaczyć nawet na chlanie jak mają zdrowie, w wy jak nie macie pieniędzy to się nie robi dzieci, cipę kołkiem się zatyka a nie rozkłada byle komu a później rozpacz bo nie ma co dziecku do gęby włożyć. A co do rencistów, oni też mają swoje przepracowane lata i z powodu choroby dostają rentę, oni dostają z powodu choroby a nie tak jak wy z lenistwa i pierdolenia się jak króliki dostajecie za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej że skorzystają dzieci niż smakosze kawioru i ośmiorniczek .I chwała PiS-owi za to !
  których rodzice pieprzą sie jak króliki, nie stać to się nie robi i rodzi, proste jak wuj gotowy do zapładniania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku alimentów tak w przypadku renty nie bo pieniądze z renty muszą  być wpłacane  na oddzielne konto pobierającego to świadczenie a nie na matki czy wspólne jak to jest w przypadku wspomnianych alimentów. Urzędniczka tak to interpretowała że mimo że to jest renta rodzinna, pełnoletnie dziecko jest to osoba o samodzielnym dochodzie podobnie traktowana jak osoba pracująca do nawet osobno  rozlicza się w urzędzie skarbowym a nie wspólnie z rodzicem. Dziecko może wliczyć dochód matki odwrotnie już nie bo tak stanowią przepisy. Przerabiałam to niestety.
Ale po co ma wliczac do dochodow rodzica?liczy sie dochod rodziny,poszczegolnych czlonkow gospodarstwa domowego. Jest was tam 3 i przez 3 wlasnie dzieli sie zsumowany dochod kazdego czlonka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500plus to dobry pomysł. Obecnie po 8 latach rządów PO i PSL ubywa mieszkańców Polski. Dodatkowe pieniądze zachęcą do zakładania rodzin i rodzenia dzieci.
  a wiesz małpiszonie gdzie oni są, za granicą, i niech pieprzony pis zaproponował dodatki do wynagrodzenia w kwocie 3-4  tys. powróciliby z chęcią z dziećmi, ale co mają zapierdalać za 1300 zł, to niech szydłowa razem z kaczyńskim zapieprzają za te pieniądze. W kraju młodzi co zostali to zostali lenie, próżniaki rozmnażające się jak króliki, bo ci co chcą coś osiągnąć w  życiu to wyjechali, także w naszym kraju to lenie i starzy schorowani emeryci zostali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...