Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak platforma wszystko zabierała to nikt nie miał uwag.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tych 500+ nie dostanę bo nie jestem rodziną tylko samotnym rodzicem,a zgodnie z programem tylko rodziny wchodzą w grę. Za poprzedniego systemu też nie miałam żadnych świadczeń bo jako osoba pracująca za 1260 zł + 400 zł alimentów na 2 dzieci byłam bogata i nie należało się nawet rodzinne. Dziś jest podobnie tylko mi zostało jóż1 dziecko bo starsze ma własną rodzinę a nasz dochód z 16 letnim synem to 1360zł mojej wypłaty i 400 złoty świadczenie syna czyli razem to 1760zł i chciała bym zaznaczyć że nie byliśmy i nie jesteśmy patologią. Najgorzej mnie boli że znajomi co mają dochód 7 tys 3 dzieci dodatkowo dostaną 1tys bo na kolejne niema kryterium i gdzie tu pomoc najbiedniejszym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne są propozycje Janulewicza, dlatego warto je popierać "Zamiast pieniędzy (wypłacanych w "żywej" gotówce) żeby wszystkie dzieci miały: 1.do ukończenia 18-roku życia wszystkie leki za darmo; 2.w czasie roku szkolnego bezpłatne obiady; 3. opłacone zajęcia podnoszące ich umiejętności(muzyczne, sportowe, itp.) jeżeli tylko będą chciały w nich uczestniczyć; 4. 0% VAT na wszystkie używane przez nie produkty (odzież, art. szkolne, itd.); 5.darmowe podręczniki i wycieczki szkolne; 6. darmowe półkolonie z "atrakcjami" takimi jak np.:wycieczki do kina, teatru, zoo itd.. To byłaby dla mnie jako Rodzica realna "pomoc", a przy tym 100% gwarancja, że "pieniądze zainwestowane" w młode pokolenie w przyszłości "zaprocentują". źródło:facebook.com/paweljanulewicz13 
Propozycja jest idiotyczna   1. po co mi i moim dzieciom jakiś badziewny obiad w szkole -naprawdę moje dziecko nie zje tego co mu dadzą bo nie lubi a w domu i tak ma.   2. Jeżeli dzieci są zdrowe (odpukać)  to koszt leków rocznie na naszą trójkę to jakieś 100 zł -po za tym chyba płacę zus na to.   3. mam na siłę podnosić umiejętności dzieci w jakichś kursach które powstaną tylko po to by korzystać z tej kasy a ich wartość będzie pewnie zerowa   4. darmowe podręczniki roczny koszt dla 2 uczącej się to jakiś 1000 zł ze wszystkim więc z tych 500 na dziecko biedni też sobie kupią a jeszcze im zostanie   Najlepsza jest wycieczka do zoo -chyba co 3 tygodnie będą musiały jeździć aby wydać te 500 w tej formie.   Argumenty są idiotyczne ma zarobić stołowka dając syfiaste żarcie w szkole, niepotrzebne zajęcia ale muszą być bo są chociaż dziecka nie interesują.   Czy naprawdę ten Pan mysli że 0 vat to taka atrakcja??   Buty kosztuja np. 123 zł bez vat kosztuja 100 a biedny i tak na nie nie ma a tak będzie miał i Państwo 23 vatu dostanie a dziecko buty.   Moja rada niech Pan pracuje na siebie a nie uszczęśliwia innych 99% ludzi wie na co to przeznaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycja jest idiotyczna   1. po co mi i moim dzieciom jakiś badziewny obiad w szkole -naprawdę moje dziecko nie zje tego co mu dadzą bo nie lubi a w domu i tak ma.   2. Jeżeli dzieci są zdrowe (odpukać)  to koszt leków rocznie na naszą trójkę to jakieś 100 zł -po za tym chyba płacę zus na to.   3. mam na siłę podnosić umiejętności dzieci w jakichś kursach które powstaną tylko po to by korzystać z tej kasy a ich wartość będzie pewnie zerowa   4. darmowe podręczniki roczny koszt dla 2 uczącej się to jakiś 1000 zł ze wszystkim więc z tych 500 na dziecko biedni też sobie kupią a jeszcze im zostanie   Najlepsza jest wycieczka do zoo -chyba co 3 tygodnie będą musiały jeździć aby wydać te 500 w tej formie.   Argumenty są idiotyczne ma zarobić stołowka dając syfiaste żarcie w szkole, niepotrzebne zajęcia ale muszą być bo są chociaż dziecka nie interesują.   Czy naprawdę ten Pan mysli że 0 vat to taka atrakcja??   Buty kosztuja np. 123 zł bez vat kosztuja 100 a biedny i tak na nie nie ma a tak będzie miał i Państwo 23 vatu dostanie a dziecko buty.   Moja rada niech Pan pracuje na siebie a nie uszczęśliwia innych 99% ludzi wie na co to przeznaczy.
 A czemuz to nie zje obiadu w szkole, bo tam plebs sie stołuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A czemuz to nie zje obiadu w szkole, bo tam plebs sie stołuje ?
Nie o to chodzi -jedno z dzieci zje prawie wszystko a drugie ma z tym problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie stać na dzieci to się nie rodzi, co zapieprzone rodzice, myśli się głową a nie tylko dupa
Jakim trzeba być idiotą aby takie teksty pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...