Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po przeczytaniu artykułu dowiedziałem się że mając dwójkę dzieci z których jedno ma skończone 18 lat i uczy się, a drugie ma 12 lat to 500 PLN się nie należy. Czy jest inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam trójkę ale dwie już studentki a jedno 14 lat ma to ja jestem gorsza, że starsza ? Moje dzieci też chcą jeść i się uczyć . Jakieś bzdury w tej ustawie szykują !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam trójkę ale dwie już studentki a jedno 14 lat ma to ja jestem gorsza, że starsza ? Moje dzieci też chcą jeść i się uczyć . Jakieś bzdury w tej ustawie szykują !!!
  ale pińcet na dziecko wprowadzili? wprowadzili :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu artykułu dowiedziałem się że mając dwójkę dzieci z których jedno ma skończone 18 lat i uczy się, a drugie ma 12 lat to 500 PLN się nie należy. Czy jest inaczej
A dlaczego się nie należy dwoje dzieci jest jest, drugie nie ma ukończonych 18 lat nie ma wszystkie kryteria spełnione 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawą propozycję zmiany programu zaproponował dr Paweł Janulewicz szczegóły na FB facebook.com/paweljanulewicz13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to psucie państwa, następna partia która wygra będzie musiała przelicytować tą kwotę a wyborcy jak już pokazali sprzedadzą ojczyznę za marne srebrniki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawą propozycję zmiany programu zaproponował dr Paweł Janulewicz szczegóły na FB facebook.com/paweljanulewicz13
  Świetne są propozycje Janulewicza, dlatego warto je popierać "Zamiast pieniędzy (wypłacanych w "żywej" gotówce) żeby wszystkie dzieci miały: 1.do ukończenia 18-roku życia wszystkie leki za darmo; 2.w czasie roku szkolnego bezpłatne obiady; 3. opłacone zajęcia podnoszące ich umiejętności(muzyczne, sportowe, itp.) jeżeli tylko będą chciały w nich uczestniczyć; 4. 0% VAT na wszystkie używane przez nie produkty (odzież, art. szkolne, itd.); 5.darmowe podręczniki i wycieczki szkolne; 6. darmowe półkolonie z "atrakcjami" takimi jak np.:wycieczki do kina, teatru, zoo itd.. To byłaby dla mnie jako Rodzica realna "pomoc", a przy tym 100% gwarancja, że "pieniądze zainwestowane" w młode pokolenie w przyszłości "zaprocentują". źródło:facebook.com/paweljanulewicz13 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Wyngiel je we wiosce, wyngiel!!! / Bareja, "Miś"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne są propozycje Janulewicza, dlatego warto je popierać "Zamiast pieniędzy (wypłacanych w "żywej" gotówce) żeby wszystkie dzieci miały: 1.do ukończenia 18-roku życia wszystkie leki za darmo; 2.w czasie roku szkolnego bezpłatne obiady; 3. opłacone zajęcia podnoszące ich umiejętności(muzyczne, sportowe, itp.) jeżeli tylko będą chciały w nich uczestniczyć; 4. 0% VAT na wszystkie używane przez nie produkty (odzież, art. szkolne, itd.); 5.darmowe podręczniki i wycieczki szkolne; 6. darmowe półkolonie z "atrakcjami" takimi jak np.:wycieczki do kina, teatru, zoo itd.. To byłaby dla mnie jako Rodzica realna "pomoc", a przy tym 100% gwarancja, że "pieniądze zainwestowane" w młode pokolenie w przyszłości "zaprocentują". źródło:facebook.com/paweljanulewicz13 
  Propozycje niejakiego Janulewicza są bzdurne, czuć w nich jeszcze bardziej komunę niż to całe rządowe 500+. Rządowy program ma przynajmniej ten plus, że jest dosyć tani od strony biurokratycznej i daje pieniądze RODZICOM, a nie URZĘDNIKOM! To, że ustawodawca wierzy, że rodzice będę wiedzieli lepiej jak spożytkować pieniądze na dzieci niż urzędnicy (których zresztą trzebaby kolejnych pozatrudniach w tym celu) jest światełkiem nadziei, że obecna władza ma jednak jakiś zdrowy rozsądek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycje niejakiego Janulewicza są bzdurne, czuć w nich jeszcze bardziej komunę niż to całe rządowe 500+. Rządowy program ma przynajmniej ten plus, że jest dosyć tani od strony biurokratycznej i daje pieniądze RODZICOM, a nie URZĘDNIKOM! To, że ustawodawca wierzy, że rodzice będę wiedzieli lepiej jak spożytkować pieniądze na dzieci niż urzędnicy (których zresztą trzebaby kolejnych pozatrudniach w tym celu) jest światełkiem nadziei, że obecna władza ma jednak jakiś zdrowy rozsądek.
a co z rodzicami prowadzącymi gospodarstwa domowe zagrożone wykluczeniem społecznym z powodu alkoholizmu? podobno niektórzy już piją na poczet programu ;( więc czy oby na pewno Janulewicza pomysł nie jest lepszy? pieniądze trafią tam gdzie są potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak zwykle ci co uczciwie pracują nie dostaną nic a nierobom i pijakom to i owszem wszystko jak zwykle sie należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musieli cos wybrac i wybrali ...dadzą patologii a nie na pierwsze dzoecko i na uczace sie w drugiej klasie dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobią kartę i zakupy w wybranych sklepach i tak zrobią oczywiście ze sklepy znajomych pewnie kogoś z rodziny posłow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za pracę dają jałmużnę bo ok. 1300 zł to wuj nie pieniądze a za leżenie i pieprzenie będą dawać, po h** to pracować, ja pieprzę, WYJDŹMY NA ULICĘ, DOMAGAJMY SIĘ NAJNIŻSZEJ KRAJOWE 5 TYSIĘCY, BO Z TEGO CO WIDAĆ TO RZĄD  MA PIENIĄDZE,. PRZECIEŻ MOŻE DOPŁACAĆ TĄ RÓŻNICĘ PRACUJĄCYM JAK PRACODAWCÓW NIE STAĆ, ALE NALEŻY DAWAĆ ZA PRACĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ A NIE ZA pier***ENIE SIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja od jutra będę odpieprzać prace aby od siebie, bo nie mam motywacji do pracy za taką jałmużnę, bo z niewolnika nie ma pracownika, czy to do naszych ....... rządzących dotrze, och jak ja nienawidzę tego kraju, w którym lenie, złodzieje, patologia jest wynagradzana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych ,obiecanych 500 zł nie ma i nie będzie!! Ale nie macie się o co martwić wy pijaki, ochlapusy, obszczymury, papierosiarze  i wszelka tego typu, patologio!! niejaki bolek w. jednak zdecydował się wypłacić wam wszystkim po 100+300 mln zł na łeb,tak   jak obiecał, więc chlać będzie za co!no i bachorów robić nie musicie, ani sąsiada prosić, aby zrobił za was, bo wam, z przepicia, już nie dyga!!      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumiem tej calej dyskusjii. Rodzinom potrzebujacym ?!!!!! Wy, rodziny minimum 3 osobowe dwoje rodzicow plus dziecko u ktorych dochoch nie przekracza 800 zl nazywacie od razu patologia ????!!!! To jest chore. Bo wam sie nie nalezy ???? 500 zl to dla ludzi ktorzy potrzebuja bardzo duzo. Chcielibyscie zyc za max 1600 zl ? Majac male dziecko. Tylko jedno z was mialo by praxe malzonek nie ? I wasz dochod wynosil by 1600 zl ? Do tego nie mielibyscie gdzie mieszkac i co miesiac placili stancje 800 zl ? Zostaje 800 zl na 3 osoby lub wiecej ? Biednych ludzi nazywacie patologia od razu ??!!!"" Gdzie jest mowa o naduzywaniu alkoholu jak nie ma na chleb. Napewno nie w domach ludzi POTRzebyjacych A Nie PATOLOGICZNYCH ! Chory kraj i chorzy ludzie jestescie !"!""
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumiem tej calej dyskusjii. Rodzinom potrzebujacym ?!!!!! Wy, rodziny minimum 3 osobowe dwoje rodzicow plus dziecko u ktorych dochoch nie przekracza 800 zl nazywacie od razu patologia ????!!!! To jest chore. Bo wam sie nie nalezy ???? 500 zl to dla ludzi ktorzy potrzebuja bardzo duzo. Chcielibyscie zyc za max 1600 zl ? Majac male dziecko. Tylko jedno z was mialo by praxe malzonek nie ? I wasz dochod wynosil by 1600 zl ? Do tego nie mielibyscie gdzie mieszkac i co miesiac placili stancje 800 zl ? Zostaje 800 zl na 3 osoby lub wiecej ? Biednych ludzi nazywacie patologia od razu ??!!!"" Gdzie jest mowa o naduzywaniu alkoholu jak nie ma na chleb. Napewno nie w domach ludzi POTRzebyjacych A Nie PATOLOGICZNYCH ! Chory kraj i chorzy ludzie jestescie !"!""
Są ludzie co nie zaznali jeszcze w swoim życiu niedostatku i piszą w taki sposób jakby ''wiecznie'' mieli rację. Ale życie bywa przewrotne , trzeba się zawsze z tym liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie stać na dzieci to się nie rodzi, co zapieprzone rodzice, myśli się głową a nie tylko dupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego się nie należy dwoje dzieci jest jest, drugie nie ma ukończonych 18 lat nie ma wszystkie kryteria spełnione 
  Dlatego, że gdy jedno kończy 18 lat to przestaje być dzieckiem. Wtedy zostaje drugie. A skoro dają na "drugie i następne" a oficjalnie nie ma pierwszego, to jak może być drugie? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...