Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

500 złotych za brud i brzydkie zapachy w piekarni

Utworzony przez KAsia, 29 marca 2010 r. o 21:12 Powrót do artykułu
W takich przypadkach to wypadałoby podać nazwę piekarni bo tak to może być artykuł wyssany z palca. Szanowna redakcja boi się pozwu o odszkodowanie? Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To za malo dla piekarni .500 zl..ja znalazlem w zakupionej dzielonej bulce w STOKROTCE ..kupe wlosow. klakow ktore mogly byc z kota szczura lub innego zwierzecia ..zostalo to pokazane kier.sklepu.jakie pieczywo przyworza do sklepu STOKROTKA/Godebskiego/mialo byc tez mleko w kartonie /niebieski z Radzynia / ..ale to byly tylko popluczyny z maszyn po tym mleku. wlane do tego kartona..to kupuja ludzie i choruja .. ale kogo to obchodzi ..nie ma zadnej odpowiedzialnosci za towar dostarczany do sklepow..ze stony dostawcow..Ja bym dal zeby zjadl ten piekarz ta bulke z ta sierscia a kierownik mleczarni zeby ja popil tymi popluczynami co wlal do kartonow i ,zyczyl im zdrowia i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAsia napisał:
W takich przypadkach to wypadałoby podać nazwę piekarni bo tak to może być artykuł wyssany z palca. Szanowna redakcja boi się pozwu o odszkodowanie? Wstyd.
wujek google ci powie: "Lux-Piek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wujek google Ci powie: "Lux-Piek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukałem piekarni w google i tylko jedna jest z lublina z abramowic prywatnych jakiś Lux-Piek, haha głupia nazwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...