Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ktoś tu napisal ze nie posylajac dziecka wczesniej do szkoly opóznia sie jego rozwój...czy to kolejny żart??Jak pisałam wczesniej,starsza córka poszla w wieku 7miu lat do 1klasy,bardzo dobrze sie uczy jest w jej klasie 3dzieci naprawde zdolnych i ona jest w tej trójce i czy to jest opóźnienie rozwoju dziecka??Tez mialam wybor dac wczesniej do szkoly ale poco by dziecko gonilo material tak jak mlodsza corka??Albo tak jak dzieci mlodsze z jej klasy,gdzie rodzice ich żalują ze zdecydowali dac je wczesniej bo dzieci sobie nie radza,chodza na dodatkowe zajecia a efekt jest mierny.Pisanie ze dziecko jesli zostanie na drugi rok to bedzie to odbierac jako porazke...kolejna pomylka...moja mlodsza corka pytala mnie ijak szla do zerowki ;mamo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciag dalszy...zlosliwosc rzeczy martwych:-)Corka pyta mnie, mamo czemu ja mam 6lat i chodze do 1 klasy a Karolina miala 7 lat jak chodzila do tej samej klasy?I zaczyna sie tlumaczenie ze taka reforma weszla i rzad nakazal.Mysle ze tonie bedzie porazka ze zostanie drugi rok w pierwszej klasie,poprostu dorosnie do swojego wieku.Nauczyciele zawsze beda przeciw mniej klas wiecej bezrobotnych...nikt nie przejmuje sie tym ze to rodzic nadrabia z dzieckiem a nie nauczyciel.Ciekawe co taki nauczyciel powie 6cio latkowi jak nie poradzi sobie w 2die,3ciej klasie albo dalej i zostanie na kolejny rok.A dzieci sa rozne i zacznie sie wytykanie palcami w starszych klasach o nie zdal!A tak dziecko na spokojnie w swoim wieku pojdzie do 1szej klasy.Niech rzad zajmie sie polityką a nie naszymi dziećmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwa razy chodzic do pierszej klasy? ja bym tak nie chciała 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przedszkolu byście zostawili w tamtym roku jak by dało rade , wiec zostawcie w pierwszej klasie na pewno nie będzie się nudziło będą mniejsze problemy w kolejnych klasach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...