Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

A tak sobie chodzę

Utworzony przez r-e-r, 31 sierpnia 2007 r. o 07:34 Powrót do artykułu
piękna historia, ładnie opowiedziana, dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem pełen podziwu dla Sławka i przyznam mu rację że pielgrzymka to wspaniała rzecz. no i ludzie też. wiele można się nauczyć i wiele ciekawych osób poznać. zapraszam wszystkich kto nie był aby poszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite i godne naśladowania! Życzę wszelkiej pomyślności i opieki Bożej dla Sławka, oby umiał odczytywać wolę Pana w swoim życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super facet ten Sławek ! Cha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest naprawde super Gosc - wiwat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
az mi sie lezka zakrecila w oku ,bo co roku przezywalam to samo.to czysta milosc do boga ,to piekne swiadectwo.niezrozumie ten kto nie poczul pielgrzymowania ,wiec mam nadzieje ze to wielkie swiadectwo Slawka zacheci tych wszystkich ktorzy jeszcze nie sprobowal.PIELGRZYMUJCIE TAM JEST SILA I MOC DUCHA SWIETEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAPRAWDE SUPER OPOWIEDZIANA TWA PRZYGODA Z PIELGRZYMKA.POZDRAWIAMY CIE SLAWKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a my Go chyba skads znamy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a my Go chyba skads znamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21... duuuzooo... heh mam nadzieje,ze i ja tyle razy zdolam dotrzec na Jasna Gore... albo i wiecej... do zobaczenia za rok na patniczym szlaku!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet nie wiesz Sławek jak miło było to przeczytać.Poczułam się jak te kilkanaście lat temu.Pozdrawiamy Cię serdecznie.Kasia i Darek teraz z Rzeszowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...