Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Abp Życiński spoczął w krypcie którą sam poświęcił

Utworzony przez o. Tadeusz, 19 lutego 2011 r. o 19:24 Powrót do artykułu
Zapraszam autora tego newsa do współpracy w mediach katolickich, a może nawet na mojej znakomitej Uczelni - kuźni kadr dla RM, ND etc. razem z konsekrowanym redaktorem Smagą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie wiadomo o okolicznosciach nagłej smierci? Może poza tym, ze 17.01 br w Dniu Judaizmu przeżyl razem ze swa najblizszą świtą niezwykły dysonans poznawczy. Usłyszał od honorowego gościa ks. Pawłowskiego z Izraela, że nigdy pracujac kilka lat w parafiach w Polsce nie spotkał ani jednego antysemity, radzi Grossowi by zajał się żydowskimi policjantami w gettach jacy wydali kryjówke jego rodziny i że pojednanie nie jest potrzebne gdyz nie ma wrogosci między narodami polskim i zydowskim. Jako wielbiciel ks Czajkowskiego, Michnika Grossa i innych podobnych Życiński mogł nie mieć sil na takie przeżycie na sali pełnej seminarzystów oklaskujacych wypowiedzi ks Pawłowskiego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie spustoszenie uczyniłeś Józefie swoim odejściem...już nic nie będzie tak,jak kiedyś w naszej braci. Kochałeś nas,szczególnie na zakrystii, szczególnie. Smutni i pogrążeni w bólu (teraz już innym,wyżej) ministranci. Mateusz i Sebastian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z wielkich kapelanów PO został tylko nycz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w waszych łbach już tylko ślina zamiast mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a GW oszukało czytelników, mówiąc że na pogrzebie zebrało się 50 000 ludzi )))))) było dokładnie ok. 4000 osób, z tego połowa kleru i Vip-ów.... lubiłem Życińskiego ale KŁAMSTWO GAZETY WYBORCZEJ czyt. red Hołdy jest jak w 60-tych latach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien natychmiast zostać ŚWIĘTYM !!! Santo subito ! ! ! Czy juz byly jakieś cuda albo cudaki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj ostatni raz widziałem tak dużo ludzi w Lublinie w jednym miejscu po śmierci JP2, to fantastyczne jak dużo ludzi przyszło pożegnać swojego duszpasterza. Dzień wcześniej na czuwaniu kolejka była do 4 rano,były tysiące ludzi i ta niesamowita atmosfera... Jak to dobrze, że margines społeczeństwa jest aktywny tylko na forach internetowych bo tylko tam mają odwagę anonimowo ogłaszać swoje brednie. Zawiść i brak inteligencji - tym mogą się pochwalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abb napisał:
Wczoraj ostatni raz widziałem tak dużo ludzi w Lublinie w jednym miejscu po śmierci JP2, to fantastyczne jak dużo ludzi przyszło pożegnać swojego duszpasterza. Dzień wcześniej na czuwaniu kolejka była do 4 rano,były tysiące ludzi i ta niesamowita atmosfera... Jak to dobrze, że margines społeczeństwa jest aktywny tylko na forach internetowych bo tylko tam mają odwagę anonimowo ogłaszać swoje brednie. Zawiść i brak inteligencji - tym mogą się pochwalić
kogo ty chcesz oszukać ???!! Tam były tysiące, a dokładnie 4 tysiące )))) Połowa to siostry zakonne i księża... tak go Lublin pokochał... a dzień wcześniej frekwencja na kondukcie pogrzebowym w 100% zapewniona przez przymusowe wymarsze z lubelskich szkół uczniów....)) kogo ty chcesz oszukać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abb napisał:
Wczoraj ostatni raz widziałem tak dużo ludzi w Lublinie w jednym miejscu po śmierci JP2, to fantastyczne jak dużo ludzi przyszło pożegnać swojego duszpasterza. Dzień wcześniej na czuwaniu kolejka była do 4 rano,były tysiące ludzi i ta niesamowita atmosfera... Jak to dobrze, że margines społeczeństwa jest aktywny tylko na forach internetowych bo tylko tam mają odwagę anonimowo ogłaszać swoje brednie. Zawiść i brak inteligencji - tym mogą się pochwalić
Witaj Dyskutancie - cecha charakterystyczna ArcyPasterskiej Trzody Baranów hodowanej na Rydzykownych mediach. Nikt z inteligencji nie zmiesza się z Tłum(ok)ami i nie będzie wznosił okrzyków wzorem braw przy zejściu JP 2. Oprócz kamer fruwających niczym Duch Św. i tych stacjonarnych serwowanych przez TVP Lublin można z powodzeniem było wrzucić bezprzewodówkę do środka zamiast np. Różańca, a ciekawość wszystkich co dzieje się w niebie mogła być zaspokojona i to nawet w 3D!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NASTAŁ CZAS FAŁSZYWYCH PROROKÓW. DOKĄD ZMIERZASZ KOŚCIELE KATOLICKI ? ZMARŁ SZERZYCIEL ZAMIESZANIA I ZGORSZENIA. Odszedł TW filozof i mason. To istotnie wielkie zasługi !!! WARTO PRZYPOMNIEĆ, ŻE PURPURA SZAT BISKUPICH TO SYMBOL MĘCZEŃSTWA. GDZIE SĄ NASI PASTERZE SKORO BLICHTR I ZAKŁAMANIE SĄ ICH BOŻKAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu ma nieźle nas*ane we łbie i pod różnymi nickami od paru dni wkleja jakieś antyklerykalne farmazony, wyrazy współczucia Ciekawym tylko jaki ma cel jego bełkot skoro i tak nie zniechęci do Kościoła wierzących katolików a przy okazji zbliży do wiary tych dotychczas wątpiących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Witaj Dyskutancie - cecha charakterystyczna ArcyPasterskiej Trzody Baranów hodowanej na Rydzykownych mediach. Nikt z inteligencji nie zmiesza się z Tłum(ok)ami i nie będzie wznosił okrzyków wzorem braw przy zejściu JP 2. Oprócz kamer fruwających niczym Duch Św. i tych stacjonarnych serwowanych przez TVP Lublin można z powodzeniem było wrzucić bezprzewodówkę do środka zamiast np. Różańca, a ciekawość wszystkich co dzieje się w niebie mogła być zaspokojona i to nawet w 3D!
cały dzień na forum, musisz być naprawdę samotny, bez kumpli, dziewczyny ja właśnie wybieram się na piwo, a ty co dalej przed kompem?, tam czujesz się kozakiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko napisał:
kogo ty chcesz oszukać ???!! Tam były tysiące, a dokładnie 4 tysiące )))) Połowa to siostry zakonne i księża... tak go Lublin pokochał... a dzień wcześniej frekwencja na kondukcie pogrzebowym w 100% zapewniona przez przymusowe wymarsze z lubelskich szkół uczniów....)) kogo ty chcesz oszukać....
dokładnie 4 tysiące!, no co ty płacili ci za liczenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abb napisał:
Wczoraj ostatni raz widziałem tak dużo ludzi w Lublinie w jednym miejscu po śmierci JP2, to fantastyczne jak dużo ludzi przyszło pożegnać swojego duszpasterza. Dzień wcześniej na czuwaniu kolejka była do 4 rano,były tysiące ludzi i ta niesamowita atmosfera... Jak to dobrze, że margines społeczeństwa jest aktywny tylko na forach internetowych bo tylko tam mają odwagę anonimowo ogłaszać swoje brednie. Zawiść i brak inteligencji - tym mogą się pochwalić
dobrze napisałeś, w realu co niektórzy boją się gęby otworzyć i wypowiedzieć jedno słowo publicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luki napisał:
cały dzień na forum, musisz być naprawdę samotny, bez kumpli, dziewczyny ja właśnie wybieram się na piwo, a ty co dalej przed kompem?, tam czujesz się kozakiem?
Oj, Gościu Dyskutancie - chyba jesteśz Trzódki samego obnoszonego! Słyszałe(a)ś coś o mobilnym necie? Masz problemy z netem i dlatego siedzisz całymi dniami przed kompem, a później walisz na piwko - mnie zajmuje to kilka minut - siedzę w samolocie i klepię w klawisze, a tam szybcie, bo bliżej satelitów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dokładnie 4 tysiące!, no co ty płacili ci za liczenie?
Ale ty glupi jestes albo tylko ty nie potrafisz odroznic kilku tysiecy baranow od kilkudziesieciu tysiecy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskusja siega bruku... Ja również byłem na czuwaniu w noc przed pogrzebem, bo w samych uroczystościach nie mogłem uczestniczyć. Nie bedę pisał ilu ludzi było w katedrze między 21 a pólnocą. Normalność była tam a nie na tym forum. Ja nie obrażam się na tych, którzy nie byli na pogrzebie, nie wiem zatem dlaczego my, którzy braliśmy udział w uroczystościach jesteśmy cytuję: "baranami"? Tu nie chodzi o liczby tylko o fakt, że odszedł Pasterz i ci, którzy chcieli, mieli prawo wyrazić te uczucia - nie powinni być z tego powodu szykanowani (na tym forum również)... Śmierć wymaga powagi, "o zmarłym dobrze albo wcale", takie są zasady naszej kultury i tradycji. Niestety nie dotyczy to forum DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Oj, Gościu Dyskutancie - chyba jesteśz Trzódki samego obnoszonego! Słyszałe(a)ś coś o mobilnym necie? Masz problemy z netem i dlatego siedzisz całymi dniami przed kompem, a później walisz na piwko - mnie zajmuje to kilka minut - siedzę w samolocie i klepię w klawisze, a tam szybcie, bo bliżej satelitów!
ta w samolocieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, chyba w wesołym miasteczku, wiesz w takim samolociku dla dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL-awe Pszemondżałki z PAT-ologicznym IQ:  KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Szum zrobiony bez żadnej zwłoki wokół zwłok ArcyPasterza wskazuje na brak dojrzałości emocjonalnej – tylko dzieci robią dużo hałasu w czasie zabawy . Sam zaś ArcyPasterz „był Człowiekiem dialogu” -  stosował najnowszą formę dialogu przez monolog , w rozumieniu księŻULKÓW jest to Homilia.  Najlepiej też czuł się wśród Baranów , którym przewodził. Od samego początku istnienia Boskiej Firmy z siedzibą w Vaticano  nikt nie wie KTO BYŁ OJCEM JEZUSA .Od początku też zamieniają JEDNO NA DRUGIE  twierdząc, że to CUDA, a nawet ArcyPasterz uczył, że cud to COŚ Z NICZEGO  – nikt z Trzody Baranów ArcyPasterza się o tym nie połapał. Nadeszła też  Era Mikołaja Kopernika  i to On pokazał Panu Bogu, że coś pokręcił stwarzając świat i kręci nie tym, co się kręci ... Tworzyła się Historia Kościoła wraz z upływem czasu i  w latach 1980-tych KUL-awy ks. mgr-ant uczył Lud Boży z błędami, których nie widziały nawet tęgie umysły pół Świat (k) a Naukowego, do tej pory na  (o )błędnej nauce zdobywane są KUL-awe tytuły naukowe jak Mańka  (g) ruchała z Gołębiem , a te sprawy w Polsce załatwił Jan Parandowski w „Mitologii greckiej”  , co zawarł więc ArcyPasterz w swojej teorii ewolucji – chyba jedynie to, że pominął Benka XVI  przemienionego na drodze KUL-awej ewolucji  ze Szkopa na Boga , a jak się dowiedział - to zawał gotów! Zjechała się cała potęga Niebieskich Umysłów z Prymasem – Emerytem Józefem Glempem włącznie (2x na Liście Wildsteina), który za prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego i sprawy Jedwabnego dał KUL-awy i PAT-ologiczny PO-PiS elokwencji płynącej z Natchnienia Ducha Św. (irniętego) „ ZA MORDY PRZEPRASZAŁ NIE BĘDĘ ” - odszedł na emeryturę i  za swoją nie przeprosił ! Czas płynie,  reklama  pół Świat (k) a Naukowego  KUL-awego i PAT-ologicznego  sięga nieba , a tu rok 2011 i lubelscy Pallotyni ,a może już  Pall...anty  (al. Warszawska, Lublin) od X lat serwują każdej niedzieli  „AVE MARIA” F. Schuberta mającego tylko 50% wspólnego z tym, co napisał Schubert – tylko dla Półgłówków ...Pokazywanie samego ArcyPasterza w pozytywnym świetle też wygląda dziwnie, bo: rozmowy z Nim żadnej nie było –  z Jego strony leciały same monologi  (materiały nawet w TVP Lublin). Jak Będzie wyglądał Rząd R.P.na głośnych Funebraliach? Prezydent R.P.,  B. Komorowski, którego z błotem mieszały księŻULKI  chyba załamie ręce i  westchnie: „Broń mnie BORze” .  Samo zaś pośmiertne odznaczenie ArcyPasterza Krzyżem przez Prezydenta R.P.wyglądadziwnie – to przecież Dzięki Bogu SB-ki w latach 1980-tych zamknęli Bronisława Komorowskiego za działalność w SOLIDARNOŚCI, a sam ArcyPasterz Józef Życiński to „FILOZOF” ! - mało tego: Zmarły Arcypasterz na równi z innymi rozpier ...niczał  KZ NSZZ SOLIDARNOŚCORGANISTÓW w latach 1980-tych – OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI: 1)OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA! 2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA... Obracając się w Świecie  KANIBALIZMU  („ wziął chleb... i rzekł <> ”) i WAMPIRYZMU  („ wziął kielich.. i rzekł <> ”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka  Ostatnia KUL-acja  - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ... ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI  panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,  CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...” A Lud Boży i Rząd R.P.: „Ciało Pańskie” - „AMEN”! Na wieczną pamiątkę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC całą ostatnią drogę (z Katedry do Krypty)  wykłada kąKULami *, a na krypcie składa Różę Duchowną  i proponuje, aby wypełniając pozostałą po Nim pustkę w supermarketach i innych punktach cywilnych (KULeje, Lotnictwo, Żegluga, Dworce PKS, KULejowe, przystanki...) księŻULKI odprawiały Msze Św. Za Spokój Duszy, z gwarancją, że Oni dobrze chowają „ bo jak do tej pory nikt nie wstał ” i tak wygląda w żargonie kościelnym „ zabawa w chowanego ” czyli Pogrzeb! „ Metropolita lubelski: Ciszej nad tą trumną  dodano: 27 stycznia 2008, 11:23 „ - pisał o katastrofie lotniczej pod Mirosławcem ustami Dziennikarzy „D.W.” co w finale dało jedną wielką targowicę ... potwierdzający znany polski slogan: " DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT " Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:  KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW  - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.  Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –  Oni są Śmieszni!  Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.  Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***  (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) * kąKUL – biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...