Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja Bus: Policja zatrzymała dwóch pijanych kierowców busów

Utworzony przez wiki, 13 października 2010 r. o 17:25 Powrót do artykułu
nareszcie!!!!!!! więcj kontroliii busów!!!!!!!!! więcej potrzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory kraj, chorzy ludzie, chora władza.. Robić wielkie halo i akcje dopiero jak zginą ludzie... takie akcje powinny być powszechne, na porządku dziennym a nie policja i władza zaczyna ruszać swe dupska dopiero jak coś się stanie poważnego i giną ludzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No 4 kartony papierosów no to mają teraz wynik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi prewencja po wypadku w którym ginie 18 osób. Ponad rok temu napisałem temat na forum dziennika o przeładowanych busach pasażerskich i nikt sobie z tego ni cie robił poza komentarzami, których było bardzo dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy wezma pod lupe busy na trasach miedzynarodowych kiedy 2 kierowcow prowadzi auto dzien i noc przez 3 doby.Nawiazuje do wyjazdow z robotnikami do Wloch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No 4 kartony papierosów no to mają teraz wynik
osiemset sztuk papierosów brzmiało by lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic to nie da.Skończą się kontrolę, które potrwają co najwyżej kilka tygodni i od nowa zacznie się przewożenie ludzi załadowanymi po dach busami....dopóki nie wydarzy się następna tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego nie wymienili z jakich tras sciagneli "wczorajszych" panów ??!!! Błazenada !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście zatrważające dane: dwóch pod wpływem na 195 skontrolowanych. Wszystko zalezy od przyjętych norm. W stanach nikomu nie przyszłoby do głowy zarzucac nietrzeźwość ludziom z 0,2 promila. No ale sensacja musi być, zatrwazające dobre albo żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za taki stan ponoszą winę sami pasażerowie! Dlaczego chcecie zlikwidować stary dobry PKS. Nie spotkałam -korzystam z ich usług już 35 lat codziennie i jeszcze się nie zawiodłam, bo jest różnie ale oni chcą czy nie chcą muszą przestrzegać podstawowych zasad,jeszcze trochę bezmyślności pasażerów a stare dobre PKS znikną na zawsze! I co wtedy? Nie będzeisz miał wyboru czym dojechać, bo zostanie ci tylko bus i nieważne że nie przestrzega żadnych norm. Wsiadasz i liczysz na cud, albo ryzykujesz swim życiem, bo policja wszystkiego nie wytropi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety PKS to już przeszłość.....nikt nie umiał lub nie chciał zadbać o tę firmę i mamy to co mamy -Jaśnie Wielmożnych Panów Busiarzy.....i busy na trasie Lublin -Opole zapchane po dach......nich ktoś spróbuje wsiąść do takiego busa na alei Kraśnickiej.Życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przeszłość! jeszcze są i czekają na powrót swojej świetności. Zamiast wsiadać do zapchanych busiarzy sprobujcie jechać komunikacją PKS,jeśli będą ludzie, będą jeździć, to pasażerowie goniący za tanimi usługami przesiedli się na prywatę, nabijając w ten sposób kabzę niekoniecznie uczciwym busiarzom. Niech ktoś mi powie w którym busie dają bilety-niewiele a to oznacza ominięcie wszystkich możliwych opłat w stosunku do państwa. POLAK POTRAFIIIIII...........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...