Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Archidiecezja Lubelska : Sprawdź, czy zmienili Ci proboszcza

Utworzony przez Zenobi, 21 czerwca 2011 r. o 21:30 Powrót do artykułu
A kogo to obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedziałem, że jest ich aż tylu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenobi napisał:
A kogo to obchodzi?
mnie, a co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to tygodnik niedziela ?? Ja rozumiem że nie macie o czym pisać (no może czasem coś po fakcie jakiejś tam imprezy), ale to już przegięcie... DNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie obchodzi to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaśnie pan napisał:
A co to tygodnik niedziela ?? Ja rozumiem że nie macie o czym pisać (no może czasem coś po fakcie jakiejś tam imprezy), ale to już przegięcie... DNO
DNO??? buhahahhaahahhahahahhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest tych darmozjadów troche, cała zgraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z księdzem Wiesławem Podlodowskim z parafii w Prawnie (gmina Józefów nad Wisłą)? po licznych skargach, biskup miał go przeniesc. i co? nadal nic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UKOCHANY MÓJ KSIĄDZ PROBOSZCZ JANUSZ BOGDAŃSKI....UDZIELAŁ MI KOMUNII I ŚLUBU TO AKURAT DZIŚ DZIEWIĘĆ LAT..SZKODA ALE ŻYCZĘ POWODZENIA W DALSZYM ŻYCIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ ja chodzę do kościoła a nie do księży ,więc te zmiany jakby mnie nie interesują. Kogo mi Kuria podesłała to się zorientuję po pierwszej wygłoszonej homilii. Jak się dowiem,że to Krzyżacy ukrzyżowali Chrystusa to bedę miał pewność w którym kierunku nasilają się zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo żal Księdza Dominika z Bełżyc , dlaczego oddelegowany został tak daleko na Białoruś, to wspaniały ksiądz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie został zmieniony proboszcz w Łuszczowie. Chyba czas najwyższy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniano o jednym proboszczu. Czas zmienić proboszcza w Łuszczowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli przenieść ks. Rafała Pastwę z Kraśnika na lepszą posadkę. Skończyłoby się rozpowiadanie nieprawdziwych informacji o innych księżach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesława napisał:
Zapomnieli przenieść ks. Rafała Pastwę z Kraśnika na lepszą posadkę. Skończyłoby się rozpowiadanie nieprawdziwych informacji o innych księżach.
Taki kapus??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księdza z Łuszczowa nie ruszą bo on ma tu za dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież ks. Janusz to bardzo mądry człowiek Nie wiem czemu aż tak przeszkadza A może poprostu prawda w oczy kole Najlepiej jakby była taki który wszystko przemilczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież ks. Janusz z Łuszczowa to bardzo mądry człowiek Nie wiem czemu aż tak przeszkadza A może poprostu prawda w oczy kole Najlepiej jakby był taki który wszystko przemilczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdzielę, ilu tych nierobów jest !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi tez szkoda ks. Dominisia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...