Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arcybiskup Życiński wyprzedził ojca Rydzyka

Utworzony przez Gość, 26 października 2008 r. o 16:28 Powrót do artykułu
popatrz synku tak wygląda darmozjad który okrada twoją ojczyznę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny wychudzony klecha, nie je tłustego z powodu postu, nie jeździ pięknym samochodem, modli się i umartwia za wszystkich ,nie politykuje, nie bywa na przyjęciach polityków.... wogóle nie interesują go pieniądze, pieniądze, pieniądze......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czekam na sondaż, w którym reprezentatywna grupa Polek i Polaków wskaże najbardziej zakłamanego dziennikarza / dziennikarki / w Polsce. Moja propozycja. 1/ Monika Olejnik - Radio Zet i TVN 24 2/ Tomasz Lis - TVP 2 3/ Czuchnowski - Gazeta Wyborcza 4 / Jacek Żakowski - Polityka i Radio TOK FM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o rety...ale on tłusty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja czekam na sondaż, w którym reprezentatywna grupa Polek i Polaków wskaże najbardziej zakłamanego dziennikarza / dziennikarki / w Polsce.
Odpowiedź: Radio co Ma Ryjem jako całość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyklecha walczący napisał:
Odpowiedź: Radio co Ma Ryja jako całość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem wierzący! Ale szanuję Go jako człowieka ,jako erudytę, jako tego który nie jątrzy lecz scala i wara od tego niezwykłego człowieka!!!Do pięt Mu nie dorastacie ! Matołki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czep się lepiej swojej baby, konusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty, walczący antyklecho nie zaczynaj, bo już raz zaczął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to naciągnął tych procentów.Patrząc na wyniki tytuł powinien brzmieć sandaż zamyka życiński i rydzyk. A tak tytuł wielkiej chwały a w treści widzimy,że całe nic tego poparcia.Prawie jak Sld.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy lider kosciola? Czy Jezus uwazal sie za lidera ? Moze jeszcze zatancza w tancu z gwiazdami? W glowach sie juz poprzewracalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze odkarmiony ten Żydziński. A co z ks. Czajkowskim albo ojcem Hejmo. Już przestali być AUtorytetami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kargul napisał:
Ty, walczący antyklecho nie zaczynaj, bo już raz zaczął.
kargul moze cos więcej napiszesz bo ja włąsnie jestem walczącym antyklechą i mam wszystkich ich w *** ** poważnaiu. Możesz i ty mi naskoczyć jeśli chcesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drB napisał:
Nie jestem wierzący! Ale szanuję Go jako człowieka ,jako erudytę, jako tego który nie jątrzy lecz scala i wara od tego niezwykłego człowieka!!!Do pięt Mu nie dorastacie ! Matołki....
Nie jąrztył lecz scalał, bo coś ostatnio priorytety sie biskupowi pomylili i jest dokładnie na odwrót. A co tych pięt jego ekselencji, to sie bardzo cieszę, że akurat mu do nich nie dorastam, w przeciwnym wypadku pozostało by tylko przywdziać pontniczy worek i się biczować by odkupić swoje winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...