Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak zimy: 6 wypadków, 70 kolizji

Utworzony przez Janek, 14 października 2009 r. o 14:28 Powrót do artykułu
Jak wygląda teraz sytuacja na drogach Lublina? Może ktoś napisać. Tnx.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko oki - czarno tylko osiedlówki białe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję Wam Lubelaki.Trzymajcie się ciepło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drodze krajowej numer 17 pierwszy pług widziałem o 7.10, sztuk 1, a wyjechałem z domu o 5.35. Na drodze leżało z 15cm śniegu. Jak tak ma wyglądać "przygotowanie" drogowców do zimy, to po co my płacimy na nich podatki. W dodatku na drodze kupa idotów, jadących 40 km/h, bo więcej przy takiej jezdni nie potrafią, bo na kursach tego nie uczą. Jak jest sucho, to na dwupasmówce do Piask wszyscy się prześcigują, ajak spadł śnieg, to dopiero okazało się, kto jest prawdziwym kierowcą, a kto jest cienki bolek I nie pomagały zimówki i ekstra auto ze wszystkimi elektronicznymi bajerami. Koleżanka starym autem ostrożnie wyprzedzała (przy 50 km/h) chojraków w dresach i BMW (nie uogólniam, to tak dla podkreślenia typu kierowcy), którzy na codzień trąbią na nią na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Na drodze krajowej numer 17 pierwszy pług widziałem o 7.10, sztuk 1, a wyjechałem z domu o 5.35. Na drodze leżało z 15cm śniegu. Jak tak ma wyglądać "przygotowanie" drogowców do zimy, to po co my płacimy na nich podatki. W dodatku na drodze kupa idotów, jadących 40 km/h, bo więcej przy takiej jezdni nie potrafią, bo na kursach tego nie uczą. Jak jest sucho, to na dwupasmówce do Piask wszyscy się prześcigują, ajak spadł śnieg, to dopiero okazało się, kto jest prawdziwym kierowcą, a kto jest cienki bolek I nie pomagały zimówki i ekstra auto ze wszystkimi elektronicznymi bajerami. Koleżanka starym autem ostrożnie wyprzedzała (przy 50 km/h) chojraków w dresach i BMW (nie uogólniam, to tak dla podkreślenia typu kierowcy), którzy na codzień trąbią na nią na drodze.
A kolega to przy predkosci 50 na godzine potrafi ocenic czy ktos ma zimowki czy nie? Ja tez dzis jechalem rano bez zimowek i 40 na godzine to max co mozna bylo jechac aby było względnie bezpiecznie. Przez takich doswiadczonych jak Ty potem sa korki dziesieco kilometrowe, bo wydaje sie, ze mistrz za kierownica i powoduje wypadek,a w rezultacie droga zamknieta. Kazdy jezdzi tak jak potrafi i jak mu warunki i auto pozwalaja. Dlatego puknij sie w lep i nie nazywaj idiotami ludzi ktorzy troche mysla glowa a nie bezgranicznie wierza w swoje umiejetnosci. Nie pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od paru dni trąbili w pogodzie ,że będzie silnie wiało i będzie padał śnieg , także pługi powinny być w gotowości ,że będe musiały wyjechać na drogi , a nie głupio się tłumaczyć ,że pogoda ich zaskoczyła , zresztą tak sie dzieje co rok , brak słow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nawet jakby pług za pługiem jechał to by niewiele pomogło przy takich warunkach pogodowych i drogowych. Ciągłe opady, silny wiatr i tysiące samochodów na drogach robią swoje więc dajcie sobie spokój z tym hasłem : "zima zaskoczyła drogowców" i ciągłym narzekaniem na wszystko i na wszystkich tylko zajmijcie się sobą i swoimi obowiązkami mądralińscy to wtedy wszysto będzie grało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...