Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak zimy na Lubelszczyźnie? To możliwe. W nocy ma padać śnieg

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2017 r. o 15:35 Powrót do artykułu
W Lubartowie dziś Meus. To lokalne święto kultywowane kiedyś przez pracowników byłej już Huty Szkła, teraz słabiej. Polega na marszu w plener najczęściej nad Wieprz lub na Kariery, ognisko i t d.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze a ja dzisiaj zmienilem opony na letnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że zostawiłem sobie zimowe powietrze w butelkach, teraz tylko szybko przepompuję i będzie gites.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dobrze n tak,a dobtze !#!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wróciłem z Kielc. Do południa miałem na samochodzie 15 cm śniegu. Jak wyjezdzalem ok 14 śnieg dalej padał. Za Ożarowem wiosna. Dobrze że jeszcze mam opony zimowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego Fraglesa co mówił o ociepleniu klimatu rozebrałbym do bielizny i kazał tak sobie siedzieć na dworze kilka godzin ! Może wtedy by zmądrzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...