Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a podobno drogowcy byli przygotowani, jak widać sytuacja powtarza sie co roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mnie już zawiało mieszkam koło hrubieszowa.ma ktoś taki problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście drogowcy byli przygotowani!!!!! - kurcze rano ani jednego pługa a trasy białe jak mleko. Świdnik Lublin tragedia. Łęczna- Lublin koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A drogowcy znowu zaskoczeni Trasa Lublin Świdnik 40 min jazdy jedna piaskarka a gdzie reszta. Brawo a wtamtym tygodniu się chwalili że tak przygotowani. Chyba nie oglądają prognozy pogody a może myślą że u nas nie bedzie zimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trasa Dęblin-Puławy zero piaskarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Drogowcy " ruszcie się, bo będzie naprawdę jeszcze gorzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, rano nie dało się jechać więcej jak 50km/h i to środkiem jezdni. Koszmar
gosc napisał:
trasa Dęblin-Puławy zero piaskarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogowcy? Nieee... To nasi sąsiedzi, jedni z drugimi. Korki i zatory tworzą się gdy 100 i więcej aut jest blokowane przez jednego patafiana, który jeszcze nie zmienił opon i buksuje na podjeździe, np. na Al. Kraśnickiej lub Boh. Monte Cassino. Policja i ITD powinny się przejechać wzdłuż zakorkowanych ulic i zebrać "co łaska" od takich cwaniaczków (oczywiście po zepchnięciu ich na pobocze i udrożnieniu przejazdu ). Opady w końcu zapowiadano od nie wiadomo jak dawna - za gapowe zawsze się płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być kompletnym idiotą że się nie wie otym,że nawet jak piaskarka czy pług przejedzie to jak śniega nawiewa to po ok.30 min będzie to samo i nic się nie poradzi, a na każdym skrzyżowaniu nie postawisz pługu. Ale lepiej znowu gadać i naszekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 km/h?! Ja przez Kalinowszczyznę i Ruską i jechałem max 30, droga nie odśnieżona, tylko dwa paski od opon wyjeżdżone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary dla tych co jeszcze na letnich śmigają. Powinny zimówki być obowiązkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na zdjęciu Al. Sikorskiego? A w jakim mieście? Bo chyba nie w Lublinie? :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a 34 jeździ ??? czy znów na kalinowszyźnie pod górke nie może wjechać ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy naprawdę jesteście już na dnie. Nawet nie znacie ulic w mieście o którym piszecie... Gołym okiem widać po jednokierunkowej sieci trolejbusowej że jest to ul. Wileńska, a nie Głęboka: ,, Ulica Głęboka, godzina 7:50 (Fot. osclublin)''. DNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Optymizmu,nie dajmy się zwariować mamy prawdziwą zimę.Uważajmy tylko na siebie i innych i bądzmy sobie mili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP napisał:
Wy naprawdę jesteście już na dnie. Nawet nie znacie ulic w mieście o którym piszecie... Gołym okiem widać po jednokierunkowej sieci trolejbusowej że jest to ul. Wileńska, a nie Głęboka: ,, Ulica Głęboka, godzina 7:50 (Fot. osclublin)''. DNO
Konkretnie jest to ul. Wileńska w kierunku do Głębokiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak co roku "Zima zaskoczyła drogowców" Cy nadejdą takie czasy ze zima ich nie zaskoczy??;| Zaraz mam wychodzić z domu a to co widzę za oknem nie napawa mnie optymizmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
a podobno drogowcy byli przygotowani, jak widać sytuacja powtarza sie co roku
To powiedz mi jak oni mają powstrzymać ten sypiący śnieg? Przecież musieliby sypać tyle soli, że zamiast śniegu jeździłbyś po soli!!! Dajcie sobie ludzie trochę na wstrzymanie z tymi drogowcami. Przy takich opadach to jest nierealne żeby drogi były czarne!!! Ale Polacy jak to oni lubią narzekać na co się tylko da. Pozdrawiam i życzę więcej cierpliwości - ludzie wyluzujcie. PS: Ja też dzisiaj jechałem do pracy i nie było wcale łatwo - no ale to w końcu zima:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z przedmówcą. Nawet mimo najlepszego przygotowania drogowcy nie są w stanie uporać się ze śniegiem. Zobaczcie co się dzieje, jedzie piaskarka, a za nią już zawiewa, nawet sól nic nie daje. Dopiero coś będzie można zrobić jak pogoda się trochę uspokoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam swietny pomysl na rozladowanie korkow w taka pogode. Zapraszam do MPK WSZYSTKICH! Wtedy i autobusy spokojnie przejada bo nie beda stac w korkach i drogowcy beda mogli odsniezyc wszystkie ulice spokojnie bo tez nie beda stali w korkach. A jak nie to narty biegowe na nogi i jazda do pracy czy szkoly!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...