Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W naszym mieśie można spotkać łosia... I to nie jednego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawie jak w Ojcu Chrzestnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyobraźcie sobie, jedziecie ok 200 m za kierowcą z wypadku nie widzicie zdarzenia a za chwilę mija was łoś bez głowy ............ pierwsza reakcja - więcej nie piję :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawie jak w Ojcu Chrzestnym
Tam była tylko głowa, a tu obie części.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znieść moratorium na odstrzał łosi - szkody, które te zwierzęta wyrządzają w lasach idą w setki milionów, za które płacimy z naszych podatków, do tego dochodzą zdarzenia drogowe i narażanie zdrowia i życia ludzkiego. Łosi w naszych lasach jest za dużo - nie mają żadnego naturalnego wroga, zwierzyna za pożywieniem przemierza wiele kilometrów, jest głodna i nie boi się nawet nadjeżdżających samochodów. Wszyscy Ci pseudo ekolodzy co nie zgadzają się na odstrzał łosi powinni z własnych kieszeni pokrywać powiedzmy połowę wydatków na likwidację szkód w lasach i płacić odszkodowania ofiarom wypadków z udziałem łosi. Jeśli nie to niech się zamkną, bo gadać jest komu, a brać odpowiedzialności za głupie gadanie to nie ma komu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka musi być prędkość auta aby odciąć potężnemu zwierzakowi głowę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina boga jakby idio.a niewymyślik tyh zwieżont a tak wogóle na majdanku majo te budy rozwalic i bendzie tam spalrnia śmieci i burdeliki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa wystrzelajcie się sami. O czym Wy opowiadacie ... ile Wy lat macie ... łosi DUŻO w naszych lasach ?!? W życiu łosia w realu nie zobaczyłem no może poza zoo a żyję już 30 lat. To że w jadnym miejscu jest ich dużo nie znaczy że w innych one wogóle występują zastanówcie sie .... niektorych łosi możnaby zgłosić do odstrzału ale z tych co dali komentarze przede mną :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znieść moratorium na odstrzał łosi - szkody, które te zwierzęta wyrządzają w lasach idą w setki milionów, za które płacimy z naszych podatków, do tego dochodzą zdarzenia drogowe i narażanie zdrowia i życia ludzkiego. Łosi w naszych lasach jest za dużo - nie mają żadnego naturalnego wroga, zwierzyna za pożywieniem przemierza wiele kilometrów, jest głodna i nie boi się nawet nadjeżdżających samochodów. Wszyscy Ci pseudo ekolodzy co nie zgadzają się na odstrzał łosi powinni z własnych kieszeni pokrywać powiedzmy połowę wydatków na likwidację szkód w lasach i płacić odszkodowania ofiarom wypadków z udziałem łosi. Jeśli nie to niech się zamkną, bo gadać jest komu, a brać odpowiedzialności za głupie gadanie to nie ma komu.
Odstrzelić to powinni ale ciebie. To ty żyjesz w łosia środowisku i na jego ziemi a nie odwrotnie. Wszedłeś w jego środowisko obłoconymi buciorami i jeszcze chcesz się rządzić na jego ziemi. I nie mów mi tutaj czego jest za dużo bo nie masz o tym pojecia. Za dużo jest baranów takich jak ty. Drogi przebiegające przez lasy powinny być ogrodzone siatką tak jak to jest w krajach zachodnich. U nas stawia się bez potrzeby drogie ekrany (np droga Lublin -Piaski) ale nie ma pieniedzy na odgrodzenie lasów od dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty bredzisz? Ludzie są dominującym gatunkiem na ziemi. A dominujące gatunki dyktują warunki. Więc nie mów mi w czyim środowisku mieszkam. Ziemia jest nasza i należy do nas i dopóki tak będzie to człowiek może i będzie korzystał z jej zasobów i środowiska według własnych potrzeb. Oczywiście są przypadki braku umiaru, ale takie jest niestety prawo silniejszych. Tak było 400mln lat temu z rekinami, tak było jeszcze 65 mln lat temu z dinozaurami i tak jest teraz z ludźmi. Żaden eko-terrorysta nie będzie mi mówił co mam robić. Wasze chore działania i tak odczuwamy my - społeczeństwo - w naszych portfelach. Rzygam już tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy łoś był trzeźwy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ludzie są dominującym gatunkiem na ziemi. A dominujące gatunki dyktują warunki. 
  zapraszam do Afryki w dzielnicy Lwów. Pogadacie sobie jak równy z równym :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa wystrzelajcie się sami. O czym Wy opowiadacie ... ile Wy lat macie ... łosi DUŻO w naszych lasach ?!? W życiu łosia w realu nie zobaczyłem no może poza zoo a żyję już 30 lat. To że w jadnym miejscu jest ich dużo nie znaczy że w innych one wogóle występują zastanówcie sie .... niektorych łosi możnaby zgłosić do odstrzału ale z tych co dali komentarze przede mną :)
w realu trudno spotkać ale po polach, lasach biegają, może nie stadami ale są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka musi być prędkość auta aby odciąć potężnemu zwierzakowi głowę?
ok 73 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka musi być prędkość auta aby odciąć potężnemu zwierzakowi głowę?
generalizujesz...   a może to łoś zapi**** ile fabryka dała ?   no i po drodze bez łba latać ? Trzeźwy to on chyba nie był... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla osoby redagującej tekst :) ale proponowałbym wykasowanie ostatniego zdania chyba, że były takie przypadki gdzie łoś zgubił głowę w aucie i przeżył ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcę, pasażerów lub ich rodzinę i znajomych proszę o pilny kontakt. Mój mejl: jarczynka@prokonto.pl. Z góry dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jechali samochód". jak? od tyłu, po bożemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie zdanie odnosi się do tego drugiego przypadku zderzenia samochodu z łosiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A łosia i rodziny łosia już nie prosisz o kontakt cwaniaczku?
Kierowcę, pasażerów lub ich rodzinę i znajomych proszę o pilny kontakt. Mój mejl: jarczynka@prokonto.pl. Z góry dziękuję!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...