Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobusem miejskim pod prąd drogą ekspresową S17 (wideo)

Utworzony przez mn, 19 października 2014 r. o 20:40 Powrót do artykułu
Kierowca pogubił pasy, jedzie do pierwszego zjazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za linia ? 2 ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinno się mówić/pisać, że kierowca jechał "pod prąd" -a jedynie, że na pewno był wkurzony, iż wszyscy już wracają -a on dopiero jedzie w tamtą stronę(skąd właśnie oni już wracają) :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to linia 20 ;) Nie ma co siędziwić że się pomyliło kierowcy, jak robili tą trase to non stop inaczej się jeździło, może wcześniejszym kursem akurat tamtą stroną się jechało ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć, że w rękach takiego d e b i l a spoczywa moje życie!! Przecież ten półgłówek nie powinien mieć żadnego prawa jazdy, o zawodowym na autobus nawet nie wspominając! Mam nadzieję, że szefostwo firmy namierzy i wyrzuci na zbity łeb tego jednokomórkowca o IQ chomika, który nadaje się co najwyżej do grabienia liści - i to rękami, bo takim idiotom nie wolno dawać żadnego narzędzia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć, że w rękach takiego d e b i l a spoczywa moje życie!! Przecież ten półgłówek nie powinien mieć żadnego prawa jazdy, o zawodowym na autobus nawet nie wspominając! Mam nadzieję, że szefostwo firmy namierzy i wyrzuci na zbity łeb tego jednokomórkowca o IQ chomika, który nadaje się co najwyżej do grabienia liści - i to rękami, bo takim idiotom nie wolno dawać żadnego narzędzia!!
    A przedstawicielom "elyty" IQ sprawdzają ? Może jakieś badania psychotechniczne ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest S17 tylko dojazd od miasta do węzła drogą klasy GP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest żadna ekspresówka tylko nowa Al.Solidarności. Drodzy dziennikarze bądżcie bardziej solidni w przygotowywaniu materiałów do druku . Takie "pomyłki " na tej trasie będą jeszcze nie raz bo to największy bubel komunikacyjny w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami jesteście debile, bo nic sensownego nie potraficie napisać, a pasażerka niech odda życie lepszemu mężczyźnie, który przed każdym opublikowanym przez nią popier...onym hejtem solidnie ją weźmie (:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten "kierowca" to dno co tu pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada. Kogo zatrudnia PKS Zielona Góra bo to ich autobus !! Debil roku, dobrze że nikogo nie pozabijał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, spoko, nie przeżywajcie , nagrają jeszcze kogoś z LU, gdzieś w Polsce lub za granicą. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga" pasażerko"-czytając twoją wypowiedź można odnieść wrażenie że pozostałaś w rozwoju intelektualnym na poziomie PANTOFELKA(o ile wiesz co to takiego)więc IQ chomika jeszcze długo nie będzie dla ciebie osiągalne.Czasami warto pomyśleć co i jak się pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca pogubił pasy, jedzie do pierwszego zjazdu.
  Prosta sprawa, też chętnie wjadę ciężarówką pod prąd na autostradę i powiem, że nie miałem ochoty zawracać a może przy tym nikogo nie zabiję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wara od lublinian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...