Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobusy sypią się, ale wożą pasażerów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2018 r. o 14:49 Powrót do artykułu
Pracując jako kierowca w jednej z lubelskich firm przewozowych z przykrości muszę stwierdzić iż większość firm przewozowych na lubelszczyźnie myślę że około 60% jeździ złomem który nie powinien za bramę ''firmy'' wyjechać nie mówiąc już o wożeniu ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jaki sposób przeszli badanie techniczne? Dziwne, prawda? Jak prywatny właściciel jedzie na badanie techniczne, to nie chcą podbić dowodu bo jedna z dwóch żaróweczek podświetlających tablicę rejestracyjną jest przepalona. Jak na przegląd jedzie auto firmowe, gdzie właściciel firmy może jakoś się "zrewanżować" za podbicie iluś dowodów, to nie ma przeszkód żeby na trasy wypuszczać takie trumny na kółkach. Trzeba sprawdzić kiedy i gdzie robiono przegląd i wyciągnąć z tego wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jechałem busem w którym była dziura w podłodze i widać było asfalt ! Nie wiem jakim cudem te pojazdy przechodzą coroczne przeglądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie jest dziwnego więc nie kręć sztucznej afery. Jak myślisz twoje samochody nie przechodziłyby przeglądów mając jednocześnie transport oraz OSKP? Tak to już jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"We wtorek lubelscy inspektorzy skontrolowali cztery rejsowe autobusy. " Kurła, tylko cztery busy przez cały dzień?! To co ci cholerni inspektorzy robili przez pozostałą część dnia? Leżeli? Do roboty nieroby, zanim busiarze zaczną zabijać pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł jest zdecydowanie przesadzony i szkalujący przedsiębiorców. Taki bus mimo, że zardzewiały i z lekko klekoczącym zawieszeniem może spokojnie jeździć jeszcze kilka lat. Nie musimy mieć busów prosto z salonu. Pojedźcie sobie na Ukraine albo Biłoruś i zobaczcie jakie tam busy jeżdżą i nic się nie dzieje a ludzie nie narzekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyzszy wziąć się za te marszrutki na wszystkich trasach, srodek Europy a ludzi sie wozi niczym w dzikiej Azji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmozjady z Inspekcji utrzymywani za nasze podatki powinni wziąć się za czas pracy kierowców i stan techniczny pojazdów należących do wojewody Garnka. Ale tego nie zrobią bo to przecież urzędnik jedynej słusznej partii i o wszystkim może dowiedzieć się naczelnik państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie busy tylko odpad z zachodu. Jechanie za takim smrodzącym gratemu to wielkie niebezpieczeństwo. Kierowcy tego szmelcu to ten sam poziom co ich maszyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK weszło na trasę więc trzeba wykosić konkurencję,podobnie było z Zieloną Górą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z busami na Opole lub., Bełżyce, Wojciechów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nie są żadne autobusy, tylko przerobione najzwyklejsze dostawcze blaszaki, które powinny jak najszybciej zniknąć z naszych dróg. Tym czymś strach jeździć i wstyd, że coś takiego się u nas porusza po drogach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykryto też na przewodach ślady zębów kuny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy sprawdzą tak dokładnie MPK, które ma własną stację diagnostyczną ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ja jechałem busem w Kraśniku to nas wyprzedził nawet ruski traktor z furą gnoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...