Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zapytajta Patrona czy chce patronić mostowi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak najlepiej święty,będzie można bezpiecznie przejeżdzać przez most w końcu ktoś będzie pilnował,a w ogóle widzę ,że kandydaci,radni bawią się jak dzieci w piaskownicy najważniejszy temat wybrać patrona jakby most nie mógł być bez nazwy,dziecinada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym śmiesznym kraju musi być coś czyjegoś imienia ???? Nie może być np. Most Kamieniecki ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to może św.Lech? I poprawnie i po Bożemu! Wg mnie wystarczy mosty w Kamieniu. Mieszkam w pobliżu i nie słyszałem o żadnej propozycji 'Most św. Stanisława". Chyba, że ci niby sejmikowi radni mieli proroczy sen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym wybrał Nostradamusa. Wiadomo dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale hipokryzja PiS zakamuflowana Sw.Stanislawem Co ma Soboń ze Swidnika do mostu w Kamieniu niech pilnuje wystawy z przeraźliwymi zdjęciami i UM Świdnik bo mu papiery z biura wykradną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politykom nie zależy na pamięci o bohaterach,politycy promują siebie,zwłaszcza że trwa kampania wyborcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń ze Swidnika nie ma nic do mostu w Kamieniu ale żeby zaistnieć w mediach trzeba jątrzyć i cel osiągnął,piszą gazety a jak by w Swidniku mówił o wystawie to kto by pisał???walczy jak lew aby do sejmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj cały pis. ktoś coś powie to musza być anty. z tego co wiem to o nazwie ulic i mostów w Całej naszej pięknej polsce podejmują radni gmin i i miast a co ma sekretaż ze świdnika do ulicy w gminie łaziska w powiecie opolskim. no tyle samo co do nazwy ulicy w krakowie czy poznaniu. Panie soboń naszczęście kampania kończy się w piątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłuda i hipokryzja PiS! Na pewno nie dostaną mojego głosu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most Edwarda Wojtasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie, z inicjatywy Edwarda Wojtasa - jestem ZA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Arturze weźmie się Pan w końcu do pracy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze most im sandacza czemu imę musi być związane z polityką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a musi nosić jakieś imię????  MOST???? Paranoja!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby PSL rzeczywiście chciał uczcić ofiary feralnego lotu(a nie swego szefa) to zaproponowałby patrona zbiorowego - np most imieniem Ofiar Katastrofy Smoleńskiej. Byłoby to mądre, ponadpartyjne i ku przyszłości. Każda mgła byłaby przestrogą dla nieśmiertelnych śmigantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a musi nosić jakieś imię????  MOST???? Paranoja!!!!!!!!!
Bo w tym kraju jak nie urok to sraczka, jak nie sraczka to padaczka ;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie a Ci dalej to samo. Czy nie ma w lubelskim bardziej istotnych spraw. Weźcie się do roboty jakiejś. Soboniowi przed wyborami odbija coraz bardziej byleby zaistnieć. Gościu ogarnij się w końcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachlanny PSL, chce wszystkiego i wszedzie ,chce byc na swieczniku , dosc juz tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był już "Hetman Lubelski",był Hetman Europejski",a może teraz most Hetmana zdychającego PSL-u.Mślę ,że to już ostatnie drgawki tej faryzejskiej partii,która bazuje na kłamstwach i stołkach.Może wreszcie się ludzie obudzą i pogonią to drastwo gdzie pieprz rośnie.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...