Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria sieci Plus w Lublinie i Zamościu. Brak zasięgu

Utworzony przez Suchy, 30 lipca 2013 r. o 23:12 Powrót do artykułu
Ja nie mam nadal zasięgu a zawsze miałem prawie max, teraz muszę wychodzić na zewnątrz żeby wysłać smsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy dzisiaj 5 września i od wczoraj od wieczora znowu są problemy z siecią. Mieszkam w okolicach Zamościa. Przez caly dzien zasięg pojawil sie kilkakrotnie na dosłownie kilka sekund. Nie mozna nawet doladowac konta w plusie gdyż nie ma zasięgu!!!  To jakieś żarty!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj jest 17 wrzesień, zasięg był zawsze na full od 15 lat, od jakiegoś miesiąca wychodziłam na zewnątrz żeby zadzwonić(pokazuje tylko że zasięg jest, ale nie można się dodzwonić), ale od wczoraj muszę wychodzić aż na ulicę bo jest coraz gorzej. Dzwoniłam już do nich kilka razy i zero efektu. Każą mi czekać na sms od nich jak naprawią. Czy kara umowna też ich obowiązuje??? Potrzebuję telefonu - mam 4 z plusa i niestety jeszcze mam umowę z nimi, czy jak przeniosę nr to skażą mi płacić że nie dotrzymałam umowy? - w końcu to ich wina. Dodam że przez te ich modernizacje kilka połączeń co odebrałam a nie dzwoniłam doliczyli mi do rachunku i reklamacji też nie uwzględnili :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...