Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Babin: Samochód potrącił rowerzystkę

Utworzony przez ja, 11 lipca 2011 r. o 19:10 Powrót do artykułu
zabral ja eurokopter ciekawe kto sie okaze winny bo niestety ale kobita byla znana z jazdy BRAWUROWEJ ludzie tacy jak ona nie nadaja sie juz na rower kiwala sie na kazda strone kiedys jechala na czolowke ze mna bo ja tak wywialo na srodek asfaltu (dodam zeby bylo jasne nie jezdzila po alkoholu) wiec bidny chlopaczyna oby nie mial problemow a ona powinna dostac zakaz wsiadania na rower a piechota tez po polach z dala od asfaltu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bredzisz jak potłuczony! rowerzysta jest pełnoprawnym członkiem ruchu i według nowych przepisów połowa jezdni należy do niego. To, że ta kobieta była w starszym wieku to nie powód do dyskryminacji! problem jest w tym, że położyli nowy asfalt w miejscowości Babin, droga jest piękna i teraz jest tu istny zlot deb***i, którzy urządzają sobie na tej trasie wyścigi! i gdzie jest policja?? dlaczego nie interweniuje?? czeka aż wszyscy mieszkańcy zginął pod kołami?? to jest bezprawie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buka napisał:
bredzisz jak potłuczony! rowerzysta jest pełnoprawnym członkiem ruchu i według nowych przepisów połowa jezdni należy do niego. To, że ta kobieta była w starszym wieku to nie powód do dyskryminacji! problem jest w tym, że położyli nowy asfalt w miejscowości Babin, droga jest piękna i teraz jest tu istny zlot deb***i, którzy urządzają sobie na tej trasie wyścigi! i gdzie jest policja?? dlaczego nie interweniuje?? czeka aż wszyscy mieszkańcy zginął pod kołami?? to jest bezprawie!!!
nikt nikogo nie dyskryminuje ale widziales czlowieku jak ta kobieta jezdzi? jesli nie to sie nie wypowiadaj bo najwidoczniej nie masz pojecia o czym mowisz... a jesli jestes taki praworzadny obywatel to dlaczego nie zadzwonisz na policje jak widzisz jak szaleja na tej drodze? myslisz ze teraz policja bedzie stala na drodze w babinie? myslisz ze nie maja co robic? jak jest jeden patrol na caly teren jaki obsluguja to beda wlasnie stac w babinie? bo ty tak sobie zyczysz? juz nudne sa te brednie jakby stali z radarem w babinie to bylyby komentarze ze zamiast zlodziei lapac to stoja i susza i tak zle i tak niedobrze akurat kiedys ta kobieta jadac rowerem jechala na czolowke ze mna bo zjechala na moj pas i co ty na to? skoro polowa jezdni nalezy do rowerzysty to dlaczego ta rowerzystka korzystala z obu pasow? nowy asfalt akurat w tym przypadku raczej nie zawinil troche jezdze i widze co wyprawiaja niektorzy rowerzysci jak sie baba zatrzyma zeskakujac z rowera na srodku i chce przejsc na druga strone albo odwraca sie jadac i w tym momencie znajduje sie na srodku w trakcie gdy sie ja wyprzedza... albo traktorzysci ktorzy zamiast kierunkowskazu uzywaja ODWRACANIA GLOWY pustej zreszta... i potluczony to chyba jestes ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widziałam lepszy motyw sygnalizowania skrętu traktorzysta uderzał w szybę ręką, myślałam że muchy odgania... Niestety ale starsze osoby już nie mają takiego jasnego umysłu w większości i często powodują zagrożenie. Ale nie przesadzajmy młodzi często zachowują się gorzej. A starsze bujające się na rowerach osoby niech się zastanowią czy warto wsiadać na rower bo to niestety częsty widok, a kierowca musi bardzo uważać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buka napisał:
bredzisz jak potłuczony! rowerzysta jest pełnoprawnym członkiem ruchu i według nowych przepisów połowa jezdni należy do niego.
Odpowiem w podobny sposób. Bredzisz jak potłuczony. Może podaj art. z PORD i zacytuj jego treść zamiast pisać głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
zabral ja eurokopter ciekawe kto sie okaze winny bo niestety ale kobita byla znana z jazdy BRAWUROWEJ ludzie tacy jak ona nie nadaja sie juz na rower kiwala sie na kazda strone kiedys jechala na czolowke ze mna bo ja tak wywialo na srodek asfaltu (dodam zeby bylo jasne nie jezdzila po alkoholu) wiec bidny chlopaczyna oby nie mial problemow a ona powinna dostac zakaz wsiadania na rower a piechota tez po polach z dala od asfaltu
Ślady opon na asfalcie nie wskazywały na bardzo wolną jazdę... raczej nie przepisowe 50km/h, ale może się nie znam. Nie ma nic gorszego od żula który musi się napić i się bujać po całej ulicy, a i gibające się starsze osoby zajmujące cały pas bo im ciężko utrzymać równowagę powodują zagrożenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam że ślady hamowania zaczynały się na pasie, może ok połowy albo i wcześniej a kończyły na drugim pasie, na końcu. Policja zresztą je zaznaczyła. Dobrze że budują chodnik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodam jeszcze ze to nie jest jej pierwsza przygoda z potraceniem wiec o czyms to tez swiadczy mnie tam nikt nie potraca....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak ślady są dopiero na drugim pasie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realny napisał:
Odpowiem w podobny sposób. Bredzisz jak potłuczony. Może podaj art. z PORD i zacytuj jego treść zamiast pisać głupoty.
http://www.tvn24.pl/12690,1703832,0,1,kierowco-od-dzis-rowerzysta-moze-wiecej,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, jeśli ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat lub był świadkiem zdarzenia zgłaszajcie się na policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z rodziny chłopaka,który potrącił rowerzystkę. Kobieta niestety nie żyje. Zastanawia mnie tylko to dlaczego ktoś pozwalał jej wsiąść na rower skoro twierdzicie, że jeździła jak jeździła. To jej rodzina wystawiła ją na niebezpieczeństwo. Niestety ale ludzi w starszym wieku trzeba pilnować jak dzieci. A skoro miała już jakieś podobne zdarzenia to tym bardziej nie powinna jeździć rowerem i zagrażać ruchu drogowemu oraz przede wszystkim samej sobie. Rodzina oczywiście nie czuje się w żaden sposób winna, dlatego ważne jest by ktoś kto może wypowiedzieć się na ten temat lub był świadkiem zdarzenia zabrał głos w tej sprawie. Oczywiście współczuję rodzinie zmarłej kobiety, jednak współczuje też chłopakowi,który zapewne teraz będzie o tym do końca swojego życia. To wcale nie musiało się wydarzyć. Teraz i jedna i druga strona ma problem. ######artykuly/pokaz/18109/lublin,poszukiwani,swiadkowie,wypadku,w,babinie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam chlopaka ktory ja potracil ale mam nadzieje ze nie bedzie to jego wina bo niestety ale nie jedna osoba mowila zaraz po wypadku ze ona tak jezdzila ze nie nadawala sie do jazdy ale znajac zycie moze byc roznie.... chlopak ma juz na cale zycie ryse na psychice i to gleboka a podejrzewam ze to nie z jego winy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że może mieszkańcy najbliższych domów coś widzieli. Trzeba by ich zapytać. Widocznie jej rodzina nie widziała jej jak jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...