Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja bym proponował karać od razu wszystkich co maja auto NOWE lub o pojemności większej niż 600 cm, bo to skandal że ktoś coś ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadąc do Łęcznej, na tym odcinku mamy 90 i ze 200m 70. Teraz pewnie postawią na całym odcinku 70, żeby łatwiej było średnią liczyć. A taka ładna Turka do pomiaru. Fotoradar w samym Łuszczowie jest ustawiony idiotycznie, zamiast za przejściami, żeby łapać przekroczenie na przejściu i skrzyżowaniu, to stoi przed (jadąc od Lublina- zgodnie z kierunkiem pomiaru).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było instalować ale na odcinku Łęczna - Puchaczów kto tam jeździ to wie o czym mówie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kolejne 270 tyś na walkę z obywatelami !! Pod rządami PO i PSL Polska stała się opresyjnym państwem policyjnym." Prawie 40 ofiar śmiertelnych wypadków na 1000 mieszkańców w Polsce i około 6-8 na 1000 mieszkańców w zachodniej Europie. Bo Polacy jeżdżą za szybko, za głupio (wyprzedzanie na ciągłej itp.), za agresywnie. Tych fotoradarów powinno być razy więcej!
pier*ol sie przyglupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej nie kłaść asfaltu (albo zerwać istniejący) na prostych odcinkach dróg co 100 m i nikt nie będzie szybko jeździł, a i taniej będzie - mniej asfaltu pójdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga z Lublina od Łęcznej dawno powinna być wykonana po nowym śladzie (najlepiej jako przedłużenie od węzła Mełgiewska koło lotniska Lublin). A tak łożymy na tę drogę -dróżkę miliony a efekt jaki jest każdy widzi. Wstyd decydenci oj wielki wstyd za taką drogę -dróżkę.
Taki plan był za czsów ŚP.TOW.Gierka ,obalono Gierka i po węglu i po planie na tę drogę.Pan.Mesner zamknął rozwój Lubelskiego Zagłębia Węglowego .Miała być droga dwupasmowa od Kopiny do Lublina po południowej stronie Łecznej z węzłem w okolicach obecnego lotniska na pograniczu Lublina i Świdnika.Poszukajcie może jeszcze papiery w ARCHIWACH nie spalone .Może w IPN mają w postaci HAKÓW na niektórych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawa bezpieczeństwa się nie liczy, tylko wpływy do budżetu. Takie bramki to powinni w miastach robić a nie na
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Lublin - Łęczna przypomina mi pewną anegdotę o koniu co furman chciał go oduczyć pierdzenia. Przy takim natężeniu ruchu jaki występuje na tej drodze niech domalują z obu stron ścieżki rowerowe i pogłębią jeszcze rowy "przeciwczołgowe", a będzie jeden wielki korek i nikt nie pojedzie za szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Wykroczenie nastąpiło na odcinku od-do czyli wszystko jest jak najbardziej zgodne z Prawem. Bo miejscem, gdzie działałeś niezgodnie z przepisami był odcinek drogi, a nie punkt z fotoradarem. Jak nie umiesz jeździć zgodnie z przepisami to płać i ponoś konsekwencje własnej głupoty i ignorancji. Droga, jak sama nazwa wskazuje, publiczna to nie jest Twój prywatny tor wyścigowy. Ale dopóki kopidoły nie zrozumieją tak elementarnych zasad dopóki "82" będzie bardzo niebezpieczna...
Przyjacielu - jak chce i Ci to pasuje to płać. Równie dobrze możesz dostać mandat za to że popełniłeś wykroczenie "w Polsce". Prawo jest precyzyjne i "odcinek" nie jest konkretnym miejscem. Nie jestem za łamaniem przepisów - ale nie jestem też za nagonką na kierowców i ściąganiem 3 podatku, jakim sa mandaty. Podobnie nieprawnie są nakładane mandaty z "suszarek" Iskra i Ultralyte,oraz wideorejestratorów. Domagam się po prostu policji jako partnera a nie naszego wroga. W Niemczech obywatele naklejają sobie na autach naklejki "Policja naszym partnerem" - u nas pisze się popularny wszystkim znany skrót.   Wolałabym, żeby te pieniądze poszły na nowe nawierzchnie i autostrady, które powinny w naszym kraju być darmowe, a nie nie dość że opłacane z naszych podatków to dodatkowo płatne z naszych kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przed Łuszczowem na drodze Lublin-Łęczna zamontowano" Zamontowano za Łuszczowem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak za Łuszczowem zostały zamontowane kamery rejestrujące a nie rejestrujący. Podmiotem są kamery a nie moment.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja go rowerem pokonam przy wyższej prędkości niż dopuszczalna w kominiarce i bez rejestracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Lublin - Łęczna przypomina mi pewną anegdotę o koniu co furman chciał go oduczyć pierdzenia. Przy takim natężeniu ruchu jaki występuje na tej drodze niech domalują z obu stron ścieżki rowerowe i pogłębią jeszcze rowy "przeciwczołgowe", a będzie jeden wielki korek i nikt nie pojedzie za szybko.  
Jak brzmi anegdota o tym jak furman chciał oduczyc konia pierdzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpowiadam, że mandaty wystawiane na podstawie tego kolejnego złodziejstwa bedą wystawiane bezprawnie.   Zgodnie z art. 4 § 2 Kodeksu Wykroczeń  „Wykroczenie uważa się za popełnione na miejscu, gdzie sprawca działał lub zaniechał działania, do którego był obowiązany, albo gdzie skutek nastąpił lub miał nastąpić”. Literatura prawnicza wskazuje, że miejscem popełnienia czynu zabronionego będzie zawsze miejsce czynności sprawczej. W związku z powyższym, nie jesteśmy w stanie ustalić konkretnego momentu popełnienia wykroczenia, a co za tym idzie – odpowiednio go umiejscowić.   Na takim mierzonym odcinku ras ię jedzie wolnije, raz szybciej...kto mi powie kiedy i gdzie dokładnie popełniłem wykroczenie?
Na odcinku od-do. Jest to wystarczająco dokładne określenie. A jeżeli nie - zdefiniuj miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszczcie !!! Powinni jeszcze postawić 2 fotoradary na tej trasie bo to jedna z najniebiepieczniejszych w regionie głównie za sprawą LLE i wracających z nad jezior małolatów w samochodach tatusiowych .BRAWO!!!! To samo proponuję zrobić na Kraśnik na starej trasie .Pomiar oddcikowy w 3 miejscach i 3 fotoradary .Zobaczycie jak się wszyscy nauczą respektpwać prawo.
 
Nareszczcie !!! Powinni jeszcze postawić 2 fotoradary na tej trasie bo to jedna z najniebiepieczniejszych w regionie głównie za sprawą LLE i wracających z nad jezior małolatów w samochodach tatusiowych .BRAWO!!!! To samo proponuję zrobić na Kraśnik na starej trasie .Pomiar oddcikowy w 3 miejscach i 3 fotoradary .Zobaczycie jak się wszyscy nauczą respektpwać prawo.
  kontynuujesz najlepsze tradycje tow. Berii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przed Łuszczowem na drodze Lublin-Łęczna zamontowano" Zamontowano za Łuszczowem
Ani "przed", ani "za". Zamontowano w Łuszczowie. Zarówno początek jak i koniec odcinka pomiaru znajdują się w Łuszczowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwał tak zwał,ale pomiar jest i ''niedzielniacy'' jadący nad jeziora będą mieli kłopot,bo jak wyrą się z metropolii Lublin to szaleją panie oj szaleją.A KARETKI? STRAŻ?Policja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki bat na piratów? Raczej kolejna próba wydarcia pieniędzy z naszych kieszeni. Ja proponuję na rowery się przesiadać chociaż znając pomysłowość naszej policji i władz znajdą i na rower sposób zaraz wprowadzą max dopuszczalną prędkość dla rowerzystów. Paranoja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas ciągle się łupi polskich kierowców! Udostępniamy nasze dane Niemcom, choć oni swoich nie udostępniają! Tymczasem u nas kierowcy "zagraniczni" ciągle jeżdżą sobie bezkarnie! Co za problem nawet takich a pomiaru z fotoradaru (zza wschodniej granicy) czy odcinkowego wprowadzić do komputera straży granicznej i zablokować wjazd do Polski dopóki nie zapłaci zaległych mandatów?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...