Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
– "Jestem wójtem od 18 lat, a żona jest dyrektorką niewiele krócej. I nie podlega mi bezpośrednio, tylko mojemu zastępcy – tłumaczy Michałek. – Rada Gminy się na to zgodziła. Poza tym żadna instytucja kontrolująca nie miała nigdy żadnych wątpliwości w tej sprawie" To tyle co Łukaszenko na Białorusi. To co najmniej o 10 lat za długo. Panie Wójcie, kończ Waść wstydu gminie oszczędź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt powinien zrzec się 3/4 pensji i przeznaczyć tę kwotę na Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wreszcie!!! czasy Psl powoli sie kończą. Nadejdzie czas na wybór, konkurs wedle kompetencji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL- to przyczyna niepowodzeń gmin wiejskich- folwark. Czas na profesjonalistów. Stop działaczom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie gminę i naszego wójta!!! Wójt jest ok. a jego żona bardzo oddana swojej pasji Nie chciał bym ich pieniędzy i takiej odpowiedzialności jaką mają... Życzę im powodzenia... Ten kto na nich doniósł dla mnie jest zerem... A jeśli chcecie afery poszukajcie dobrze w naszej szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie wiedzieć gdzie jest Batorz - Batorz to taka mała przyjemna Ojczyzna przyjedźcie to zobaczycie: [*]dobre drogi dojazdowe [*]piękny rynek i okolice [*]zadbane gospodarstwa [*]stok narciarski [*]odnowione szkoły, nowa hala sportowa, stadion, gustowne muzeum wsi, elegancki dom kultury i wiejskie remizo-świetlice [*]liczne małe biznesy [*]smaczne wędliny, ciasto i bułeczki [*]a na swój sposób pracowici mieszkańcy i szczęśliwe dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wójt jest totalnym zerem a cały ten układ powinni powiescić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może wykonywać najstarszy zawód świata, co nie ma latarni w gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zosia napisał:
Ten wójt jest totalnym zerem a cały ten układ powinni powiescić
To forum tylko utwierdza mnie w przekonaniu jaki żenujący poziom reprezentują polscy internauci. Obelgi, wyzwiska... oczywiście wszystko anonimowo. Masz odwagę opluwać innych miej- odwagę się podpisać! P.S. A co do latarni to możesz już się tam udać, ktoś z taką kulturą osobistą tylko tam się nadaje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zosia napisał:
Ten wójt jest totalnym zerem a cały ten układ powinni powiescić
Ludzie zmiłujcie się. Z jednej strony laurki jak to pięknie z drugiej plwociny bez hamulców. Dyskutujcie merytorycznie nie niszczcie sobie zdrowia. Doceniam dokonania wójta i żony. Są OK ale prawa nie można obchodzić, to niemoralne. Z prawem jak z grzechem. Nie robimy czegoś nie dlatego że się boimy kary ale dlatego że tak nie można. Nie może być tak że prawo z calą surowością stosujemy do tych których nie lubimy, a ci przez nas lubiani mogą wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
największym zerem to jest zosia wypowiadajaca sie na tym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorro z Batorza napisał:
Zostawcie gminę i naszego wójta!!! Wójt jest ok. a jego żona bardzo oddana swojej pasji Nie chciał bym ich pieniędzy i takiej odpowiedzialności jaką mają... Życzę im powodzenia... Ten kto na nich doniósł dla mnie jest zerem... A jeśli chcecie afery poszukajcie dobrze w naszej szkole
a o co chodzi w szkole?możesz nam to wyjaśnić bo nie za bardzo wiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne forum mozna sobie ponajezdzać bez żadnych konsekwencji na kogoś kogo się nie lubi we wsi;)więc od kogo by tu zacząć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję – mądrzy i rozsądni batorzanie, nie dajcie głupocie wywołanej przez miernotę w Naszej gminie się omamić. Solidaryzujcie się z Naszym wójtem – przecież dobrym gospodarzem, a lichego brukowca dw nie czytajcie i nie kupujcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siema czy to prawda, że wójt Batorza utrzymuje bliskie kontakty z Marcinem P. oraz Władimirem Ałganowem? Słyszałem, że pośredniczył w sprzedaży uranu do Iranu i załatwił pracę synowi Dolana Tuska. Prawda to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek napisał:
Jeżeli ludzie są zadowoleni z władzy gminnej to dla mnie to nawet tam może być i zatrudniona cała rodzina.
Zgadzam się, jeśli w ludzie w 100% są zadowoleni, ale z taką sytuacją się nie spotkałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie halo o nic,widzę że najwięcej do powiedzenia maja miernoty co nic na ten temat nie wiedzą a ich opinie są wywołane zazdrością że inni mogą wiele zrobić dobrego dla innych , ,nie znacie ani Wójta ani jego żony są to ludzie jakich mało,wielcy społecznicy,jak się w gminie coś dzieje to źle bo coś sie robi ,gdyby byli nie odpowiedni na swoich stanowiskach to by nie byli na nich ,uwagi o PSL są zwykła nietolerancją i nic tu nie maja do rzeczy bo mamy radnych a nie polityków,niedawno mieliśmy rocznicę agresji ZSRR na Polskę to może by tak pół Batorza na sybir to wtedy będzie zgodnie z ustawą bo przecież jakieś 60 procent Batorza do kilku pokoleń wstecz jest rodziną ,oceniać innych każdy potrafi ale wykazać się nie każdy potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co byście pisali gdybyście wójta nieudacznika mieli, a że oboje z żoną na rzecz naszej społeczności gminnej pracoholikami są to im za to chamstwem płacicie. Jakże żałosne i podłe to?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zosia, nasz wójt ma wykształcenie i tytuł magistra... Więc nie on a ty możesz pracować pod latarnio. chociaż wątpie żeby ktoś tam przyszedł... A w szkole chodzi o to że pani dyrektor córka jest sekretarką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten artykuł to jakis paradoks - BOOOO WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA. UWAGA ! Żniwa się skończyły, ludzie nie mają co robić, więc plotkują. DO ROBOTY, A NIE TUTAJ NIEWINNYCH LUDZI SIĘ CZEPIAĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...