Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zośka idź trzepać dywan lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Gąska napisał:
Siema czy to prawda, że wójt Batorza utrzymuje bliskie kontakty z Marcinem P. oraz Władimirem Ałganowem? Słyszałem, że pośredniczył w sprzedaży uranu do Iranu i załatwił pracę synowi Dolana Tuska. Prawda to?
To pewnie nie jest prawda ale to, że ałatwił swojemu zięciowi robotę w Straży Państwowej to 100% prawda. Takich gasicieli jak zięciunio u nas ci dostatek ale tylko jakoś Jemu się udało. To trochę dziwne, bo z Nieho nic nadzwyczajnego po za tym, ze jest tylko zięciem Michałkowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pslowskie metody, dośc z polityką na szczeblu gminy. wszystko po układzie i dla swoich. DOŚĆ LUDOWIZNY!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkancem tej gminy od dziecka i od kiedy pamietam, wójtem jest Pan Michałek. Nic dobrego nie zrobil dla gminy, tak jak cała rada i zastepca P. Smyl, w XXI wieku w gminie nie ma dostepu do internetu, drogi sa tragiczne, doplat do baterii slonecznych nie bedzie, a w zimie drogi sa nieprzejezdne. Tyle w temacie Pozdrowienia od tajemniczego mieszkanca samar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu zazdrość, z tego co wiem to szkołę w ty kierunku zięć wójta zaczął dużo wcześniej zanim był zięciem a co by nie robił to i tak ktoś powie że ma załatwione tacy są niestety ludziska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty człowieku z samar powiem ci że jesteś deb***em i mam nadzieję żę cię obrażę jak ty obrażasz innych -konkrety zimą drogi nieprzejezdne -fałsz naterenie pow janowskiego jest trzy wirniki do śniegu z czego jeden w gminie batorz a reszta 2 sztuki obsługują resztę powiatu a dostepu do internetu nie ma -fałsz a w jaki sposób napisałeś tego posta - intuicją mieszka niedaleko samar i wiem jak jest i nie wciska kitu a jak masz jakieś ale to startuj na wujta przedstaw swoją wizję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
batory napisał:
a ty człowieku z samar powiem ci że jesteś deb***em i mam nadzieję żę cię obrażę jak ty obrażasz innych -konkrety zimą drogi nieprzejezdne -fałsz naterenie pow janowskiego jest trzy wirniki do śniegu z czego jeden w gminie batorz a reszta 2 sztuki obsługują resztę powiatu a dostepu do internetu nie ma -fałsz a w jaki sposób napisałeś tego posta - intuicją mieszka niedaleko samar i wiem jak jest i nie wciska kitu a jak masz jakieś ale to startuj na wujta przedstaw swoją wizję .
Ciekawe, że ten wirnik pracuje 10 dni w ciągu 60 dniowej zimy, pozostały czas "jest w naprawie" do tego jego spalanie wynosi 80l/100km, Aktualnie dostęp do Internetu zapewnia firma ArtKom z Bychawy, jest to firma która pokrywa 70% gminy swoim zasięgiem MARNEGO 1Gbps, faktycznie Batorz, Wólka Batorska, Kolonia Batorz i Batorz II, mają dostęp do internetu poprzez centrale ANALOGOWĄ, ale te wsie to nie cała gmina. Droga osobo, która chcesz mnie obrazić, niestety muszę Cie rozczarować, aby to uczynić, musiałabyś reprezentować jakikolwiek poziom, czego ewidentnie Ci brakuje. Posta napisałem klikając w klawiaturę. A obecnie dostawcą mojego internetu jest firma UPC a prędkość to 30kbps. Miałem to szczęście wydostać się z tej gminy zabitej dechami. Jeżeli chodzi o twoją propozycje startowania na wÓjta, to jest bardzo kusząca, ale znam wiele osób bardziej odpowiednich na to stanowisko. Jednak trzeba jeszcze trochę poczekać aż pokolenie obecnych 50+, odejdzie do lepszego bytu, a w naszej gminie pozostaną ludzie chociaż trochę wykształceni. A Tobie drogi mieszkańcu gminy Batorz, polecam przejść się do naszej gminnej biblioteki i wypożyczyć słownik języka polskiego. pzdr, WOLNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy. Dziennikarka dw opisuje sytuację z Batorza jako coś skandalicznego, niebywałego i szokującą. A zarówno ja, jak i z pewnością większość osób czytająca ten teks, doskonale wie, że takie powiązania rodzinne na wysokich stanowiskach to codzienność. I gmina Batorz nie jest ewenementem w tej kwestii. Podobnych przykładów jest bardzo wiele w samym naszym powiecie o województwie czy skali ogólnopolskiej nie wspomnę. Niech więc dziennikarze dw przeprowadzą śledztwo w pozostałych gminach w województwie i podzielą się jego wynikami. A jestem pewna, że lista opisująca podobne przypadki byłaby bardzo, bardzo długa. Wieszanie psów na tych dwóch osobach jest wielką niesprawiedliwością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowy napisał:
Jestem mieszkancem tej gminy od dziecka i od kiedy pamietam, wójtem jest Pan Michałek. Nic dobrego nie zrobil dla gminy, tak jak cała rada i zastepca P. Smyl, w XXI wieku w gminie nie ma dostepu do internetu, drogi sa tragiczne, doplat do baterii slonecznych nie bedzie, a w zimie drogi sa nieprzejezdne. Tyle w temacie Pozdrowienia od tajemniczego mieszkanca samar
Tak się składa, że również jestem mieszkanką tej gminy od urodzenia. I wiem ile Pan Wójt zrobił dobrego dla całej gminy. Na szczęście za nim przemawiają udokumentowane i widoczne gołym okiem działania, a za tobą co? Marny, kłamliwy wpis na forum? Jakie to podłe i żałosne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Batorzanka napisał:
Tak się składa, że również jestem mieszkanką tej gminy od urodzenia. I wiem ile Pan Wójt zrobił dobrego dla całej gminy. Na szczęście za nim przemawiają udokumentowane i widoczne gołym okiem działania, a za tobą co? Marny, kłamliwy wpis na forum? Jakie to podłe i żałosne!
Droga Batorzanko, czy jesteś w stanie wymienić choć kilka działań, które wypłynęły z inicjatywy wójta i przyczyniły się do poprawy jakości życia w naszej gminie? Chciałbym odnieść się do nich i ewentualnie poszerzyć swoją wiedzę. Nie jestem hejterem i nie chce aby drodzy "forumowicze" mnie tak postrzegali, jestem raczej realistą i opieram sie na FAKTACH. cd. WOLNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolny napisał:
Droga Batorzanko, czy jesteś w stanie wymienić choć kilka działań, które wypłynęły z inicjatywy wójta i przyczyniły się do poprawy jakości życia w naszej gminie? Chciałbym odnieść się do nich i ewentualnie poszerzyć swoją wiedzę. Nie jestem hejterem i nie chce aby drodzy "forumowicze" mnie tak postrzegali, jestem raczej realistą i opieram sie na FAKTACH. cd. WOLNY
A może po prostu dawno nie byłeś w tej jak to napisałeś "dziurze zabitej dechami" ? Wiesz ile czasu zajęłoby mi wypisanie tych wszystkich inwestycji? Uwierz, że mam ciekawsze zajęcia niż przekonywanie "człowieka z Samar" do swoich racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Batorzanka napisał:
A może po prostu dawno nie byłeś w tej jak to napisałeś "dziurze zabitej dechami" ? Wiesz ile czasu zajęłoby mi wypisanie tych wszystkich inwestycji? Uwierz, że mam ciekawsze zajęcia niż przekonywanie "człowieka z Samar" do swoich racji.
Tak właśnie myślałem, brak konkretów a prosiłem tylko o kilka. A czy wiesz o ile powiększył się dług naszej gminy przez ostatnie 7lat? W gminie bywam średnio raz w miesiącu, wyjechałem z niej zaledwie rok temu. Faktycznie "dziura zabita dechami" to zbyt mocne słowa, mój znajomy kiedyś nazwał to dużo ładniej, chociaż cytowanie tego będzie wielce niestosowne. Czekam z niecierpliwością na opisanie kilku osiągnięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę cię rozczarować ,Wolny że wirnik w przeszłym sezonie ani ranu sie nie zepsuł ,a spalanie -to nie wina wójta ,proszę sam jedź swoim samochodem 5 km /h (taka jest prędkość pracy wirnika ) to takie same spalanie osiągniesz a na wspomnianych Samarach wodociąg ,telefonizacja ,świetlica wiejska to nic nie znaczy,na terenie gminy nowe drogi ,hala sportowa itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolny napisał:
Tak właśnie myślałem, brak konkretów a prosiłem tylko o kilka. A czy wiesz o ile powiększył się dług naszej gminy przez ostatnie 7lat? W gminie bywam średnio raz w miesiącu, wyjechałem z niej zaledwie rok temu. Faktycznie "dziura zabita dechami" to zbyt mocne słowa, mój znajomy kiedyś nazwał to dużo ładniej, chociaż cytowanie tego będzie wielce niestosowne. Czekam z niecierpliwością na opisanie kilku osiągnięć.
Zapraszam do odwiedzenia- www.batorz.gmina.pl / zakładka inwestycje i remonty. Strona jest w trakcie tworzenia, więc znajdziesz tam zaledwie część wykonanych pracy, ale prosiłeś o kilka przykładów więc to powinno Ci wystarczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
batory napisał:
Muszę cię rozczarować ,Wolny że wirnik w przeszłym sezonie ani ranu sie nie zepsuł ,a spalanie -to nie wina wójta ,proszę sam jedź swoim samochodem 5 km /h (taka jest prędkość pracy wirnika ) to takie same spalanie osiągniesz a na wspomnianych Samarach wodociąg ,telefonizacja ,świetlica wiejska to nic nie znaczy,na terenie gminy nowe drogi ,hala sportowa itd
szkoda tylko, że dzwoniąc do gminy, dowiadywałem się, że " dmuchawa zepsuta trzeba czekać na spych". Wodociągu na samarach nie ma, telefonizacja (bardzo ładne słowo) w latach 90-tych, bez żadnej modernizacji do tej pory, w tym momencie w SAMARACH możliwe jest wykonanie tylko 5 połączeń w tym samym momencie, kolejne będą miały sygnał zajętości, a pisze to tylko na podstawie jednej miejscowości, świetlica wiejska bez toalet (ŚMIECH), nowe drogi prowadzące do posiadłości np zastępcy wójta, radnych z Błażka, droga na Samary była finansowana ze środków powiatowych, jako że jest drogą powiatową. Hala sportowa jest faktycznym osiągnięciem, szkoda tylko że tak późno okres eksplozji demograficznej w naszym regionie już dawno minął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Batorzanka napisał:
Zapraszam do odwiedzenia- www.batorz.gmina.pl / zakładka inwestycje i remonty. Strona jest w trakcie tworzenia, więc znajdziesz tam zaledwie część wykonanych pracy, ale prosiłeś o kilka przykładów więc to powinno Ci wystarczyć.
Strona w trakcie tworzenia od 1,5 roku? hahah bardzo dobre. Wszystkie inwestycje które, opisane są na stronie zostały wykonane bez przetargów co oznacza, że wykonawcy wyłaniani byli po przez rekomendacje Wójta lub członków gminy. Najlepsze są wpisy: remont drogi na odcinku 100m lub organizacja imprezy kulturalnej "dni Batorza". poza tym zauważ, że 80% prac to prace remontowe, a odnawianie budynków czy dróg jest OBOWIĄZKIEM a nie wielką łaską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Złej tanecznicy zawadzi i rąbek u spódnicy " a czy Ty wiesz ile to kosztuje,jak powstanie stadion to też będzie za mały albo za późno,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie całe lubelskie to syf, nawet teraz Zamościu słyszę wiele Rodzinnych historii w samorządach. Bardzo dziękuje wszystkim za miłą pogawędkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne jest jednak ,że coś się działa w tej gminie gdyby był(byli)jak ci posłowie to cała kasa szła by do ich kieszeni i dla ich rodzin, jednak tak nie jest, pracują, dają z siebie wszystko a tu co??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
batory napisał:
"Złej tanecznicy zawadzi i rąbek u spódnicy " a czy Ty wiesz ile to kosztuje,jak powstanie stadion to też będzie za mały albo za późno,
Stadion? a czy to jest wgl jest potrzebne, czy nasze ukochane roztocze Batorz odnosi jakieś sukcesy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...