Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą dodatkowe remonty dróg w województwie

Utworzony przez Mario, 1 lipca 2010 r. o 22:00 Powrót do artykułu
Ta znikoma "ilość" remontów w województwie Lubelskim jest po prostu żałosna. Najpierw zabierają nam pieniądze przeznaczone na remonty dróg, a później dostajemy dotacje na jakieś "śladowe" inwestycje (kilkset metrów drogi). Cóż tzw. "nasz rząd" niedawno przypomniał mieszkańcom Lubelszczyzny, że Polska leży na obrszarze wyznaczionym liniami miedzy Gdańskiem, Poznaniem, Wrocławiem, Katowicami, Krakowem, Warszawą i znów Gdańskiem. Aby Polakom żyło się lepiej - żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"szacun" dla drogi annopol gościeradów... jechałem o ile można tak powiedzieć tym traktem... trzeba to zaliczyć do cudów nad wisłą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
remont drogi dojazdowej do karczmy (zajfajna inwestycja ) ku...a aż mi się na wybory chce iść ! GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronkowóz czerwony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co remont drogi miedzy modliborzycami a janowem,przecież tak droga jest idealna.mogliby za te pieniadze powiatowe odnowic i gminnych troche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kropla w morzu potrzeb, ale od czegoś trzeba zacząć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W te wakacje drogowcy zaplanowali rozpoczęcie dwóch poważnych remontów dróg krajowych na terenie dawnego województwa lubelskiego" Panie redaktorze Puzio, od kiedy województwo lubelskie przestał istnieć i określa się je jako "dawne"? A może wypsnął się Panu nieumyślny przeciek z programu gospodarczego rządu na najbliższy okres?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...