Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą kosić S17, ale po przetargu

Utworzony przez arek, 10 lipca 2014 r. o 10:06 Powrót do artykułu
Trochę  póżno  urlopy urzędników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach jak wspaniale ! Tak trzymać, czas najwyższy, bo tu żniwa za pasem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny artykuł ;), a szczególnie do działu "Dziennik Budowy".  Dajcie prooszę jakieś info w temacie terminów oddawania naszej obwodnicy - bo tego jak na lekarstwo. Za 5 dni mija kolejny przesuwany termin dla Dragados - a tu nic nie słychać. Dotrzymają czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałem że chodzi o frezowanie nierówności :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja mam kozy by wyżarły te zielska taniej niż AVR a i reklama dla regionu byłaby bo to przecież herb jest nasz a i mam takiego kozła no wypisz wymaluj jak brat bliźniak Krzystofa Nalewajko 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no tylko ten kozioł nie pie.....oli takich głupot jak Krzysiek a i łatwiej go od koryta odgonić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja mam kozy by wyżarły te zielska taniej niż AVR a i reklama dla regionu byłaby bo to przecież herb jest nasz a i mam takiego kozła no wypisz wymaluj jak brat bliźniak Krzystofa Nalewajko 
I kozy nie narzekałyby, że badyle zbyt szybko rośnie. Był już problem, że smieci na parkingach za dużo w pojemnikach zostawiają. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam kozy są wszystkożerne coś jak odkurzacz na 4 nogach w razie czego i na drzewo wejdą za strawą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...