Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie minister zdrowia. Tusk nie przyjedzie?

Utworzony przez roklop, 23 września 2011 r. o 19:26 Powrót do artykułu
jakoś mnie to nie dziwi, premier który ani razu nie był w Lublinie pokazuje gdzie ma swoich wyborców z tego regionu. Tusk pokazuje, że dla niego liczy się tylko zachodnia Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kopacz będzie w pyłke kopać? A może jednak chociaż na drugą połowę Pan Premier da jej zmianę - nawet incognito?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tradycyjnie:) nic nowego. A niby po co miałby tu przyjeżdżać? Dla warszawki a szczególnie PO wszystko po prawej stronie Wisły powinno być zaorane lub zalesione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać gdzie ten cały cieć ma tą Polskę B, pewnie nawet nie będą się zatrzymywać taj jak jest napisane w tym artykule. Tylko sobie popatrzą przez szyby i resztę gaz do dechy, przez tą Lubelszczyznę. Może się gdzieś ten autobus do rowu wpieprzy, tylko Tuska tam będzie brakować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szanowny autor powyższego bełkotu mógłby chociaż napisać w jakim dniu ta gospodarcza wizyta Pani nadminister jest planowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryki112 napisał:
Ale szanowny autor powyższego bełkotu mógłby chociaż napisać w jakim dniu ta gospodarcza wizyta Pani nadminister jest planowana.
Nie bo to jest ściśle tajne, jeszcze by jacyś niezadowoleni przyszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red napisał:
Nie bo to jest ściśle tajne, jeszcze by jacyś niezadowoleni przyszli.
a tych w Lublinie nie brakuje... zaczynając od meneli z PKP, że za co pić nie mają... studenci, że pracy nie ma... ludzie zwolnieni po 50 roku życia, że też pracy dla nich nie ma.... kierowcy, że beznyna za droga, bo połowa to akcyza... można wymieniać i wymieniać ... ale jak to tusk powiedział: "nie miejcie do mnie pretensji, nie ja wam rząd wybierałem" ... a wałęsa powiedział odnośnie "pana z papryką", że się źle do Boga modlił, bo mu zesłał deszcz i paprykę zniszczył... komentując wypowiedź mężczyzny, który powiedizał do tuska, że biurokracja nie chce mu odszkodaowania dać i jak ma teraz żyć i co ma teraz zrobić ..... oni mają nas w D(_)PIE, tylko ludzie isę boją tego powiedzieć!! a zróbmy coś i zagłosujmy na kogoś innego... np Palikota, któr może nie zrobi nic, ale za to tusk nie będzie już kłamał w nasze oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=-w73M7mZVfM&feature=player_embedded[/media] [media]http://www.youtube.com/watch?v=beffae4bI9I&feature=player_embedded[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem zapytać czy wiecie co oznacza wyraz "TUSK" w języku kaszubskim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej, a ja chciałem sie zapytać gdzie ta Polska w budowie, a ten kłamca uciekł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety Pan Tusk dezerteruje........juz miał wmurowywac kamień pod lotnisko...i zwiał miał teraz przyjechać i też go nie ma...potem PO dziwi się jakie ma wyniki...zresztą objazd miasteczek w innych rejonach gdy u nas planowany był tylko lublin i kazimierz to ewidentne lekceważenie regionu, którego premier tak jak ściany wschodniej jakoś nie trawi. Widać jak na dłoni że zrobiono sobie kampanię na swoich terenach wyborczych olano jak zwykle wschód...przeciez nie ma polski a i b i ........a jednak jest co pokazał premier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Chciałem zapytać czy wiecie co oznacza wyraz "TUSK" w języku kaszubskim ?
"TUSK" po Kaszubsku oznacza zapchlonego kundla , który się szwenda bez celu po podwórku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk już się zmęczył. A to wszystko przez tych ludzi, co zamiast się cieszyć, że Słońce Peru do nich zawitało, jak katarynka pytają: "Jak żyć". A co to geniusza Kaszub może obchodzić. Dlatego przysyła Kopacz. A ta powie, gdzie wasze miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...