Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie powódź na Lubelszczyźnie. To pewne

Utworzony przez jon, 18 lutego 2010 r. o 08:19 Powrót do artykułu
powódź owszem będzie , ale nie ze śniegu zgromadzonego w mieście - tylko z tego leżącego i rozpuszczanego na polach , łąkach i wsiach całego województwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie na polach pzy drodze na Chełm jest tyle śniegu że nie widać tych siatek które mają zatrzymywać śnieg -czegoś takiego jeszcze nie widziałem. A u mojego znajomego ze wsi koło Rejowca na polu leży śniegu po pas:) Do tego zmarznięta ziemia pod spodem nie będzie przyjmować tak szybko wody i powódź gotowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze wojewoda i lodarze mysla wczesniej oby nas minely powodzie ,moze za kalendarze dyr. Latki [22 tys zl] mozna cos zrobic np kupic paliwo do samochodow i wywozic snieg .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
power napisał:
Do tego zmarznięta ziemia pod spodem nie będzie przyjmować tak szybko wody i powódź gotowa.
Mylisz sie kolego. Ziema nie jest wcale zamarznieta nie miala kiedy tego zrobic. Odrazu spadl snieg a jak przyszly mrozy powyzej -10 to juz dawno na ziemi zalegala gruba warstwa sniegu wiec ziemia nie jest zmarznieta. Dalo sie to zauwazyc gdy krety ryly kretowiska okolo pod koniec grudnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod Urząd Miasta Bełżyce wczoraj mieszkańcy podstawili.......taczki, niekoniecznie do wywozu.... śniegu !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja od 4 dni wydzwaniam po urzedach i strazy miejskiej aby oczyscili parking stanowiący wlasnosc miasta i dopiero dzisiaj sie dodzwonilem i uzyskalem odpowiedz ze wydz kosp komun nie mial zgloszen od strazy miejskiej i nikt tego nie zglaszal a moze by im ten urzad zasypac kilkoma wywrotkami brudnego sniegu???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Mylisz sie kolego. Ziema nie jest wcale zamarznieta nie miala kiedy tego zrobic. Odrazu spadl snieg a jak przyszly mrozy powyzej -10 to juz dawno na ziemi zalegala gruba warstwa sniegu wiec ziemia nie jest zmarznieta. Dalo sie to zauwazyc gdy krety ryly kretowiska okolo pod koniec grudnia.
Jest, jest zmarznieta Stefanie i to na jakies min. 2-3m. Sa miejsca gdzie zmrzlina siega 5-10m ale sa rowniez takie gdzie ryja krety i widac trawe-szczegolnie tu gdzie przebiegaja kolektory CO i sanitarne. Tak bylo, jest i pewnie jeszcze dlugo pozostanie. Niestety, podkreslam niestety - najgorsze dopiero przed nami. Dziury dopiero zaczna sie pojawiac i beda mialy miejsce coraz czestsze i rozleglejsze awarie kanalizacji w calym miejscie, ze o podtopieniach, zatopieniach i powodziach nie wspomne. To jest tak oczyweiste jak to, ze snieg pada a pozniej sie roztapia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostałam to od znajomej, ponoc lepsze niz n-k i mozne wklejac swoje filmiki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam ja mieszkam niedaleko rzeki i wcale mnie nie cieszy taka ilość sniegu, nasze wladze i tak nic z tym nie zrobią jeśli będzie powódź to i tak będziemy radzic sobie SAMI pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
witam ja mieszkam niedaleko rzeki i wcale mnie nie cieszy taka ilość sniegu, nasze wladze i tak nic z tym nie zrobią jeśli będzie powódź to i tak będziemy radzic sobie SAMI pozdrawiam
Wniosek taki aby nie budować się nad rzeką.A co Ci władza winna ,żeś chałupę nad rzeką wybudował. Jak by od władzy zależało czy będzie powódź czy nie to latem sprowadzała by dzeszcz co drugi dzień by podlewać wasze działki i pola. ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak regulacja rzek bo nas topi cofka z Wisly która chyba sto lat nie byla regulowana gdyby miala glębsze koryto to o ile wiecej zmieścilaby wody wladze w tej kwesti nic nie robią a jeśli już nas zaleje to nawet nikt nie spyta czy pomóc a po 2 to kiedyś moich dziadków nie topilo więc...........pomyśl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...