Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro tak się mnożą, to po odstrzale w jednym roku, za dwa trzy lata będzie ich więcej niż przed odstrzalem. Rolnicy chociaż przez rok złapią oddech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by ludzi poodstrzelać, bo ich też jest za dużo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandyctwo i mięsiarze cholerni, nie szanuję was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO W KOŃCU DOBRE WIEŚCI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz Dolny i okolice! Natychmiast! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne lepiej strzelać do dzika bardziej opłacalne (1 pocisk do sztucera 7 zł za dzika w skupie zapłacą 250 zł) A może pomyśleli by o odstrzale lisów które są nosicielami wścieklizny ,wytrzebiły kuropatwy i inna mniejszą zwierzynę.Ich populacja liczona jest grubych dziesiątkach tysięcy.Z tego co opowiadał mi kolega myśliwy , nikt nie chce strzelać do lisa nie opłacalne(1 pocisk do sztucera 7 zł za lisią skórkę zapłacą 4 zł) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacznijcie strzelać do siebie nawzajem, pieprzeni mordercy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeźnicy! Lubiący krew! Stop głupocie! Znowu nas straszą, nie po raz piewszy jakimiś tam chorobami szalonych krów czy świń przy granicy, tylko po to żeby załadować w bambuko polskiego chłopa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszaleli? pozabijać tyle zwierząt? wydaje mi się że to jakaś ściema z tą chorobą może mają klientów na dziki no..czysty zysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest jak nie mieszkasz na wsi to nie wiesz cymbale jakie to szkodniki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne lepiej strzelać do dzika bardziej opłacalne (1 pocisk do sztucera 7 zł za dzika w skupie zapłacą 250 zł) A może pomyśleli by o odstrzale lisów które są nosicielami wścieklizny ,wytrzebiły kuropatwy i inna mniejszą zwierzynę.Ich populacja liczona jest grubych dziesiątkach tysięcy.Z tego co opowiadał mi kolega myśliwy , nikt nie chce strzelać do lisa nie opłacalne(1 pocisk do sztucera 7 zł za lisią skórkę zapłacą 4 zł) .
Jak masz pisać bzdury lepiej nie pisz.Do lisa nie strzela się ze sztucera,lecz z broni gładkolufowej, do której nabój kosztuje około 1,50 zł, a za lisa otrzymuje się 40 zł.Gdyby nie odstrzały lisów i dzików prowadzone przez myśliwych nie mógłbyś spokojnie wyjść z pieskiem.Nawiedzeni "ekolodzy"niech nie zabierają głosu w tematach o których nie mają pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może przy okazji zająć się bocianami i lisami? Prawda o bocianach jest mało romantyczna. Otóż jest to drapieżnik bezlitośnie niszczący wszelkie życie biologiczne na polach i łąkach /owady, jajka i pisklęta ptaków, młode zające, jaszczurki, żółwie itp/. Nie bez powodu ekolodzy w Europie nie chcą go. U nas jest prawie czczony jak święty. Czas może na rozsądek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak wilków robi swoje ! Niestety ale z tego powodu człowiek musi je wyręczać i regulować wielkość populacji dzika. Nic się wielkiego nie stanie jak raz na kilka lat się zrobi redukcję. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że ekoterroryści to pryszczate nastolatki z mlekiem pod nosem. Kompletnie NIC nie wiecie o tym, jak wielkie szkody wyrządzają dziki w rolnictwie (i nie tylko). Oprócz tego są także zagrożeniem dla kierowców (i pasażerów). Jedyne co umiecie to kłapać w Internecie "ojej, strzelają do biednych zwierzątek, niech do siebie lepiej strzelają". Tuż po opublikowaniu artykułu spodziewałem się takich komentarzy I uprzedzając głupie aluzje pryszczaków: Nie, nie da się zauważyć w nocy dzika wyskakującego z pobocza. Nawet jadąc 30 km/h nie sposób uniknąć kolizji z dziką świnią. Ja niestety straciłem samochód po strzale w zwierzę. Koło łowieckie zasłania się znakiem i ma całą sytuację głęboko w d..., a AC na auto nie miałem bo żadna firma nie da takiego ubezpieczenia na starsze auto (póki co na nowe mnie nie stać, a ten p***ny dzik pozbawił mnie podstawowego środka lokomocji). Tak więc jestem nawet za całkowitym odstrzałem tej zwierzyny (i innej jak łosie czy jelenie zagrażającej ruchowi drogowemu) skoro szanowni państwo ekolodzy nie umieją sobie z tym poradzić (siatki, ogrodzenia czy cokolwiek, co uniemożliwi dostanie się dzikiego zwierzęcia na szosę). Powtarzam: NIE DA SIĘ ZAUWAŻYĆ dzika na szosie jadąc w nocy nawet duuuużo wolniej niż pozwalają na to przepisy lub znaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może warto przywieść od wschodnich sąsiadów pare watach wilków NAJLEPSZYCH strażników równowagi w lesie i skończy się problem z dzikami, lisami, i sarnami skakającymi po samochodach. W takim lesie kozłowieckim niema żadnej watchy ja niewiem czym zajmują się ci leśnicy i myśliwi oprócz dokarmiania lisów zającami i kuropatwami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę strzelającym z całego serca żeby omyłkowo siebie wystrzelali i mocno zranili - fuck you buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy rolnicy to może wyciąć wszystkie lasy i przerobić na pola!? Wszytko przeszkadza....to do miasta i pracować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra decyzja. Dzików jest zdecydowanie za dużo, niszczą uprawy i nieużytki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może w końcu zrobić ład z jastrzębiami!? Niszczy zające,banany,kuropatwy juz chyba wymordował...Tępi dzięcioły ich brak jest już widoczny w lasach a w Puszczy Białowieskiej to już się robi dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tobie życzę z całego serca żebyś nie miał co do garnka włożyć bo dzikie zwierzaki ci zeżrą i dowiesz się co to jest głud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...