Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Biedronka zamknięta. Pająk grasuje w sklepie

Utworzony przez Gość, 29 sierpnia 2013 r. o 16:53 Powrót do artykułu
z chęcią się zaopiekuję tym kątnikiem, nie dajcie tym bandytom go zabić!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noo sensacja niesamowita - wojna w Syrii to przy tym pikuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSK MUSI ODEJŚĆ,BO TA CZERWONA PAJĘCZYNA OPANUJE WSZYSTKIE BIEDRONKI !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pajak a pracownice chodzily w ubrane jak na codzien spodniach ktore nawet nie zakrywaly kostek i w takim stroju szukaly pajaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnie przyjął bym jego w mojej rodzince hoduje aktualnie acanthoscurria genicualta l8 i przyjął bym nowego ptasznika do domu ;) po co go zabijać skoro można go hodować xD mam dużo torfu także starczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No masz jednego ptasznika to wielki z Ciebie hodowca. Po co go zabijać! Ja chętnie mogę się zająć tym ptasznikiem. Złapać go można bez problemu. Są na to proste sposoby... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAJĄK JE BIEDRONKĘ... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć to jest Człowiek - Pająk!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=iAkBnaCfuOw   Oddział Zamknięty już dawno o tym śpiewał. Znowu pająk górą z biedronką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby to nie był wałesak olbrzymi najjadowitszy pająk świata. Ma jad bardziej zabójczy od czarnej wdowy.gdyby udało mu sie przegrysc skóre słonia to by go zabił.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny, wychylił się z bananów, zobaczył zieloną wyspę i ........ sp.ie.rdo.lił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale czy ktoś wie czy go znaleźli? z Bełżyc do Lublina nie tak daleko. Boje sie. :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale czy ktoś wie czy go znaleźli? z Bełżyc do Lublina nie tak daleko. Boje sie. :o
jest już pod Lublinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno widziany był już na przedmieściach Lublina od strony Konopnicy. Chyba maszeruje na ratusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest desant Platformy na Podkarpacie, tylko znowu ktoś coś spieprzył z wyznaczeniem współrzędnych zrzutu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSK MUSI ODEJŚĆ,BO TA CZERWONA PAJĘCZYNA OPANUJE WSZYSTKIE BIEDRONKI !!!!
" Komuszka Zakażna" już opanowała wszystkie Biedronki a w szczególności te warszawskie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może być terrorysta. Ogłosić czerwony alert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej dać zarobić tym panom co chodzą po śmietnikach !   Chłopina by sobie zarobił.  A dla niego taki robal to jak splunąć zadepcze gadzinę i po krzyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wszyscy mądrzy a jak by coś się stalo to za pewne napaść słowna poszła by w drugą strone - razem z polityką wszystkich rozumy idą w górę - super !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest już pod Lublinem
serio, jakbym spotkała takiego pająka, umarłabym od razu. Na miejscu w Biedronce. Moja rodzina miałaby pewnie zakupy gratis do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...