Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ależ sensacja, toż to niemal Watergate. A wystarczy zadać sobie pytanie (i odpowiedzieć na nie): czy w Bełżycach jest inny sklep tej branży, w którym szkoła mogłaby się zaopatrywać bez konfliktu interesów? A jeśli jest, to czy oferuje niższe ceny? Najlepiej rozdmuchać sprawę, z góry ukarać "sprawcę" (cofnięcie dodatku), a dopiero potem badać sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakaś paranoja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to wszytko przez to że Król chciał obciąć wydatki na przedszkole. Trza było siedzieć cicho, to teraz żeś se Pan narobił bałaganu Swoją drogą szykuje się drugi wątek podobny do "Przedszkole samorządowe w Bełżycach". Będzie jazda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że będzie temat na wakacje, oj burmistrzu, burmistrzu. A gdzie do h....a miała kupować i za takie pieniądze? Prawo nie zabrania, to zakupy z wolnej ręki. Toć ustawę o zamówieniach publicznych powinien Pan znać, Panie Góra z PSL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory samorządowe tuż, tuż. Zmieńmy wreszcie coś w tych Bełżycach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, widać z tego ,że nie tylko burmistrz nie zna ustawy o zamówieniach publicznych, nie zna jej takze Regionalna Izba Obrachunkowa i Policja do spraw przestępczości gospodarczych,najlepszymi znawcami są państwo król
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Widzę, że będzie temat na wakacje, oj burmistrzu, burmistrzu. A gdzie do h....a miała kupować i za takie pieniądze? Prawo nie zabrania, to zakupy z wolnej ręki. Toć ustawę o zamówieniach publicznych powinien Pan znać, Panie Góra z PSL-u.
podaj ceny jednostkowe kupowanych materiałów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm.... nic się z takimi ekscesami nie zrobi. Poza tym Bełżyce to taki naród, myślą że sa państwem w państwie, wszystko im wolno i nikt im nic nie zrobi, sąsiad z sąsiadem się gryzie, porażka. Niech ktoś wreszcie weźmie się takim ludziom za tyłki. Z tego co wiem mamy wolny kraj a przy zamówieniach publicznych wygrywa najlepsza oferta a nie to z kim pije czy śpie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bełżycie PO cóż jaka partia taki elektorat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze się góra zdziwi jak przed wyborami wybuchnie afera o dyskryminacji pracownikow w UM Belzye, ale poczekajmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM Z LUBLINA I PRACUJE W BEŁŻYCACH I CHYBA JEDYNYM ROZWIĄZANIEM WASZYCH SPRAW BYŁOBY JEBNIĘCIE JAKIEJŚ ATOMÓWKI - TAK ZAWISTNYCH I PODPIER...JĄCYCH SIĘ WZAJEMNIE LUDZI JESZCZE NIE WIDZIAŁEM!!!!!! KAŻDEGO INTERESUJE KTO, Z KIM, ZA CO ,PO CO I TAK KUTWA CAŁY CZAS. SIĄDŹCIE NA du*** I ZAJMIJCIE SIĘ SWOIMI SPRAWAMI. A poza tym to jest jeszcze coś takiego jak kwota wyłączona od procedury przetargowej.... 30tys. zł łączna kwota faktur - to się ku*** nachapał - ile z tego miał zarobku 3-5 tys. (i przez jaki okres) chyba lepiej że dzieci chodzą po kostce a nie po błocie i w szatni jest czysto a nie poobdrapywane tynki no chyba że tylko mi się tak wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając fakt, że siedąc na stołku Przewodniczącego Rady mógłby sobie darować sprzedaż dla jednostki, którą kieruje jego żona. Nie wiem, czy takie praktyki są przestępstwem czy nie. Takich faktur jest pawdopodobnie ok. 20. Wiem tylko, że nie będzie z tego żadnej sprawy. Nie takie przekręty prkuratura w Opolu umarzała. Przypomnę chociażby kradzież tłucznia przeznaczonego na gminne drogi. Kamień ten zostal wysypany na prywatną drogę radnego Wójtowicza i przed prywatne garaże mieszkańców spółdzielni. Zostalo to udowodnione, gmina poszkodowana, burmistrz nie zlożył zażalenia na postanowienie prokuratury a radny pozostałl bezkarny. Prokurator nie dopatrzył się czynu zabronionego czy coś koło tego. W MAJESTACIE PRAWA !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U króla najtaniej. Ha hahahahahahahahahahaahahhaah. Nie rozbawiajcie mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rumiński ZGKiM też robi zakupuy w sklepie swojego brata i swoim należalo by też przeprowadzić kontrolę. a jednocześnie zapoznać się z zaniedbaniami na wysypisku śmieci i oczyszczalni ścieków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to wszytko przez to że Król chciał obciąć wydatki na przedszkole. Trza było siedzieć cicho, to teraz żeś se Pan narobił bałaganu Swoją drogą szykuje się drugi wątek podobny do "Przedszkole samorządowe w Bełżycach". Będzie jazda
Jazda to będzie ale w jesieni, Widzę że dla Góry w kolejnych wyborach zagrożeniem jest nie tylko Przewodniczacy Król ale i jego żona. Pokaż pan wyniki swoich konroli w urzędzie np ostatnią z NIK. Warto udostepnic protokół kontroli NIK-u u przyjaciólki Anastazji, a może o tym Dziennik Wschodni chce coś napisać. Tam ,,ciekawski" szukaj wątków, tu gdzie chcesz ich znajść ich nie ma i nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOŚĆ MYDLENIA LUDZIOM OCZU !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, no Panie Burmistrzu, chyba bardzo boisz się pan tej sprawy w sądzie skoro próbujesz pan swoich sił po gazetach! A swoją drogą jaka gazeta, takie afery! Dziennik Wschodni schodzi na psy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli już zaczęło sie rozliczanie "powyborcze" między PISem i PO - to gratki - Bełżyce są pierwsze w kraju !!!! Jeżeli "Góra" rozlicza "dół" to myslę, że i jego pomysły powinny trafić do Izby Obrachunkowej......lub Sądu ???? Jawnym tego przykładem jest ul. Szkolna, na której położono asfalt a po tygodniu na wniosek burmistrza odcięto go 1m na dł.400m....obmiar geodetów z ......Puław !!!! I mamy to co mamy ulica w kilku miejscach ma szer.1.5m, 2,0m......lub 3,5m....Po prostu bubel !!!! Osobna sprawa to ochrona środowiska....tej nie ma.....na całych dlugościach ul. Kopernika, Kosciuszki, Wzgórze....nie ma ani jednego kontenera na smiecie lub kosza......rzeka Krężniczanka od źródeł to wielki ściek.....brak kontroli nad zdejmowanym z dachów azbestem, który trafia na drogi polne lub lasu.....a juz sam stan nawierzchni dróg to....."tor przeszkód" Bełżyce - Miłocin, Chodel, Wierzchowiska itd.......Powodzenia....został rok na rozliczenia....chyba, że ktoś to przyspieszy dla dobra gminy !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lpr napisał:
Jazda to będzie ale w jesieni, Widzę że dla Góry w kolejnych wyborach zagrożeniem jest nie tylko Przewodniczacy Król ale i jego żona. Pokaż pan wyniki swoich konroli w urzędzie np ostatnią z NIK. Warto udostepnic protokół kontroli NIK-u u przyjaciólki Anastazji, a może o tym Dziennik Wschodni chce coś napisać. Tam ,,ciekawski" szukaj wątków, tu gdzie chcesz ich znajść ich nie ma i nie będzie.
Tak, tak. Poczekamy zobaczymy. Coś mi się zdaje że to nie będzie ostatnia kontrola u Pani dyrektor!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nepotyzm w pełnej krasie.Ja tobie ty mnie i jakoś pożyjemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...