Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
1.2.3 napisał:
Jeżeli już zaczęło sie rozliczanie "powyborcze" między PISem i PO - to gratki - Bełżyce są pierwsze w kraju !!!! Jeżeli "Góra" rozlicza "dół" to myslę, że i jego pomysły powinny trafić do Izby Obrachunkowej......lub Sądu ???? Jawnym tego przykładem jest ul. Szkolna, na której położono asfalt a po tygodniu na wniosek burmistrza odcięto go 1m na dł.400m....obmiar geodetów z ......Puław !!!! I mamy to co mamy ulica w kilku miejscach ma szer.1.5m, 2,0m......lub 3,5m....Po prostu bubel !!!! Osobna sprawa to ochrona środowiska....tej nie ma.....na całych dlugościach ul. Kopernika, Kosciuszki, Wzgórze....nie ma ani jednego kontenera na smiecie lub kosza......rzeka Krężniczanka od źródeł to wielki ściek.....brak kontroli nad zdejmowanym z dachów azbestem, który trafia na drogi polne lub lasu.....a juz sam stan nawierzchni dróg to....."tor przeszkód" Bełżyce - Miłocin, Chodel, Wierzchowiska itd.......Powodzenia....został rok na rozliczenia....chyba, że ktoś to przyspieszy dla dobra gminy !!!!!
No i nie pasuje mu zadbana i wyremontowana szkoła. Kole w oczy, a może swoich burmistrz chce wsadzić , podobno sąsiad szkolny. ma ochotę nosi sztandar PSL-u to mu pewnie coś obiecali.,a może sekretarza rodzinka ma chętkę na bliska posadkę. Dobrze wlażć w czyjąś gotowa pracę, Było zajmowac sie ta szkołą 10 lat temu jak było to zaniedbane budzisko zanim zaczęła dyrektorowanie Pani Król.A teraz za taka harówke szukać paragrafu na człowieka. A fe ..............fe. Jesteśmy za Panią Pani Dyrektor. Wiemy że jest Pani w porządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.2.3 napisał:
Jeżeli już zaczęło sie rozliczanie "powyborcze" między PISem i PO - to gratki - Bełżyce są pierwsze w kraju !!!! Jeżeli "Góra" rozlicza "dół" to myslę, że i jego pomysły powinny trafić do Izby Obrachunkowej......lub Sądu ???? Jawnym tego przykładem jest ul. Szkolna, na której położono asfalt a po tygodniu na wniosek burmistrza odcięto go 1m na dł.400m....obmiar geodetów z ......Puław !!!! I mamy to co mamy ulica w kilku miejscach ma szer.1.5m, 2,0m......lub 3,5m....Po prostu bubel !!!! Osobna sprawa to ochrona środowiska....tej nie ma.....na całych dlugościach ul. Kopernika, Kosciuszki, Wzgórze....nie ma ani jednego kontenera na smiecie lub kosza......rzeka Krężniczanka od źródeł to wielki ściek.....brak kontroli nad zdejmowanym z dachów azbestem, który trafia na drogi polne lub lasu.....a juz sam stan nawierzchni dróg to....."tor przeszkód" Bełżyce - Miłocin, Chodel, Wierzchowiska itd.......Powodzenia....został rok na rozliczenia....chyba, że ktoś to przyspieszy dla dobra gminy !!!!!
jaki rok na rozliczenia - przecież wybory samorządowe będą już w listopadzie tego roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppp napisał:
No i nie pasuje mu zadbana i wyremontowana szkoła. Kole w oczy, a może swoich burmistrz chce wsadzić , podobno sąsiad szkolny. ma ochotę nosi sztandar PSL-u to mu pewnie coś obiecali.,a może sekretarza rodzinka ma chętkę na bliska posadkę. Dobrze wlażć w czyjąś gotowa pracę, Było zajmowac sie ta szkołą 10 lat temu jak było to zaniedbane budzisko zanim zaczęła dyrektorowanie Pani Król.A teraz za taka harówke szukać paragrafu na człowieka. A fe ..............fe. Jesteśmy za Panią Pani Dyrektor. Wiemy że jest Pani w porządu.
To że Pani dyrektor szkołę wyremontowała to się jej chwali, ostatecznie była tu szefową i wielkiej łaski nie zrobiła. Jednak pieniądze za remont wpłynęły między innymi do kasy jej męża, a tym samym do całej rodziny Królów - chyba, że Państwo Królowie maja rozdzielność majątkową (w co wątpię) to wtedy przepraszam i zwracam honor. Ps. Zbyt etyczne to jednak mimo wszystko nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA MAM FIRMĘ, A MOJA ŻONA JEST DYREKTOREM SZKOŁY, NIE MAMY ROZDZIELNOŚCI MAJĄTKOWEJ I GDYBY NIE MOI PRACOWNICY, SAMOCHODY, PALIWO WIELE PRAC NIE BYŁOBY NIGDY WYKONANYCH, BO NA WSZYSTKO BRAKUJE PIENIĘDZY, WIĘC ŻEBY ULŻYC ŻONIE W PROWADZENIU SZKOŁY R O B I Ę T O C A Ł K O W I C I E N I E O D P Ł A T N I E !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdf napisał:
DOŚĆ MYDLENIA LUDZIOM OCZU !!!!!!
PAN SPOSTRZEGAWCZY SIĘ ODEZWAŁ. PIENI SIĘ DOBRZE TEN, CO MIESZKANIE W PRZETARGU W WIGILIĘ? ZA GROSZE KUPIŁ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważaj bo Ci zrobi sprawę. Kłamiesz, bo przetarg odbył się bez uczestników, oczywiście nie licząc sekretarza 27 grudnia, dzień po Świętach BN a nie w Wigilię. To jest specjalista od mydlenia. Ale teraz: dość mydlenia sekretarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRZYSZTOF napisał:
JA MAM FIRMĘ, A MOJA ŻONA JEST DYREKTOREM SZKOŁY, NIE MAMY ROZDZIELNOŚCI MAJĄTKOWEJ I GDYBY NIE MOI PRACOWNICY, SAMOCHODY, PALIWO WIELE PRAC NIE BYŁOBY NIGDY WYKONANYCH, BO NA WSZYSTKO BRAKUJE PIENIĘDZY, WIĘC ŻEBY ULŻYC ŻONIE W PROWADZENIU SZKOŁY R O B I Ę T O C A Ł K O W I C I E N I E O D P Ł A T N I E !
a faktury wystawiano za co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co w tym złego.szkoła wyremontowana,zadbana.A zakupy gdzie miała robić? w Lublinie?czemu jesteśmy tacy zawistni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRZYSZTOF napisał:
JA MAM FIRMĘ, A MOJA ŻONA JEST DYREKTOREM SZKOŁY, NIE MAMY ROZDZIELNOŚCI MAJĄTKOWEJ I GDYBY NIE MOI PRACOWNICY, SAMOCHODY, PALIWO WIELE PRAC NIE BYŁOBY NIGDY WYKONANYCH, BO NA WSZYSTKO BRAKUJE PIENIĘDZY, WIĘC ŻEBY ULŻYC ŻONIE W PROWADZENIU SZKOŁY R O B I Ę T O C A Ł K O W I C I E N I E O D P Ł A T N I E !
Pan jest w innej sytuacji, Pan nie jest Przewodniczacym Rady Miejskiej, pan nie stanowi zagrozenia dla własnego burmistrza,jak Pan Król, więc moze pan spokojnie nadal pomagac zonie i swojej szkole. Tu chodzi o stołek burmistrza i o to jest awantura. Nie dostał podwyzki burmistrz wiec obciał dodatek motywacyjny żonie Przewodniczacego- dyrektorce szkoły z zemsty na Przewodniczacym i to jest cała prawda a nie kłamstwa podane dziennikarce gazety. Jest takie powiedzenie i zyciowa prawda jak nie możesz samej osobie(czytaj Panu Królowi) dokopać to dokopujesz najbliższej mu osobie,( czytaj żonie) a to bardziej bol. Ale jest też przysłowie ,, Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada" W tej sytuacji powinno sie sprawdzić, byłoby bardzo sprawiedliwie, a i PSL może juz nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się tego ukryć, choć piszą pod różnymi nazwami i na różnych forach to zawsze te same osoby, Panowie radni czy wam się chce wymyslac takie bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)Przewodniczący Rady Miasta Bełżyc zapewnia, że od lat pomaga szkole. – Wypożyczam narzędzia, ludzie z mojej firmy wykonują potrzebne prace, gratis przywożę towar kupiony w Lublinie – wylicza Król. (...) To stwierdzil Król. Zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych, przychodem jest m.in. wartość nieodpłatnego świadczenia uzyskanego przez podatnika w roku podatkowym. Przez nieodpłatne świadczenie należy uznać usługi wykonane na rzecz podatnika nieodpłatnie, czyli bez wzajemnego świadczenia ze strony podatnika w zamian za te usługi. Wartość nieodpłatnych świadczeń, ustala się: - jeżeli przedmiotem świadczeń są usługi wchodzące w zakres działalności gospodarczej dokonującego świadczenia – według cen stosowanych wobec innych odbiorców, Od powyższych usług świadczonych przez przedsiębiorcę Króla placówka szkolna powinna zapłacić podatek. Jeśli tego nie robi to lamie prawo podatkowe. Odpowiada burmistrz, chyba że powiadomi odpowiednie organa. A może, że w zamian za te uprzejmości szkoła robi zakupy u przedsiębiorcy a to już chyba podchodzi pod działania korupcyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ PAN ZBYSZEK CHCIAŁ TYLKO POMÓC, CZY COS W TYM ZŁEGO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i za cichą modlitwę w intencji czyjejś trzeba się opodatkować. No to pomodle sie za tych wydających sądy i osądy, niskazitelnych i fałszywych. Ciekawe ile mi Pan sasądzi podatku za taki wolontariat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się wydaje tak: jezeli były faktury i był towar -to nic zdrożnego się nie działo Ale jesli były faktury /30 % - to dużo/, a nie byo towaru -to już gorzej. Ale od tego jest kontrola i nie ma co przed jej wynikiem się rozpisywać. Dajcie 500 dni spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
To i za cichą modlitwę w intencji czyjejś trzeba się opodatkować. No to pomodle sie za tych wydających sądy i osądy, niskazitelnych i fałszywych. Ciekawe ile mi Pan sasądzi podatku za taki wolontariat.
Radni bełżyccy są znani w województwie z tego, że ustanawiają wlasne prawa. Nie dziwi zatem ton ignorancji wobec przytoczonych tu, obowiązujacych przepisów. Zgodnie z dewizą platformersów. Róbta co chceta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ad voce' date='9.07.2010, 21:14:06' post='314067'] Tu chodzi o stołek burmistrza i o to jest awantura. Nie dostał podwyzki burmistrz wiec obciał dodatek motywacyjny żonie Przewodniczacego- dyrektorce szkoły z zemsty na Przewodniczacym i to jest cała prawda a nie kłamstwa podane dziennikarce gazet Jeżeli to prawda to bardzo nieładnie, co ona temu winna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='11.07.2010, 11:26:55' post='314464'] [quote name='ad voce' date='9.07.2010, 21:14:06' post='314067'] Tu chodzi o stołek burmistrza i o to jest awantura. Nie dostał podwyzki burmistrz wiec obciał dodatek motywacyjny żonie Przewodniczacego- dyrektorce szkoły z zemsty na Przewodniczacym i to jest cała prawda a nie kłamstwa podane dziennikarce gadac A może cała sprawa zaczęła się dużo wcześniej ? Obecny przewodniczacy Rady Miasta p. Król przegrał wybory na Burmistrza Bełżyc z p. Górą i od tego czasu blokuje wszelkie podwyżki dla Burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PRZECIEŻ PAN ZBYSZEK CHCIAŁ TYLKO POMÓC, CZY COS W TYM ZŁEGO?
Pan Zbyszek jako radny i przewodniczący najpierw głosował za przyznaniem szkole pieniędzy na remont, a potem te pieniądze de facto wpłynęły do jego kasy. no i jeszcze zapunktował u żony. p.s. Czy w Bełżycach to zawsze musi być jakiś szwindel, kłótnie. Kiedy w końcu w radzie będzie kilka chociaż osób, którym będzie zależało na rozwoju tej mieściny, bo jak lubelskie w Polsce tak Bełżyce w lubelskim na szarym końcu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Przewodniczacy Król, jak sam mówi świadczył nieodpłatnie usługi na rzecz szkoły swojej żony dyrektorki, a jednocześnie nie płacił podatków on i jego syn do kasy miasta, które musiał ściągać Urząd Skarbowy. To jak to, raz był zamożny i rezygnował z zapłaty za wykonane uslugi, a raz ubogi i nie placił podatków do kasy miasta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszczie Pan Zbyszek zrozumie, że nigdy nie będzie burmistrzem w Bełżycach, bo się po prostu nie nadaje na to stanowisko. Kiedyś Rodak uparł się, że będzie burmistrzem ale społeczeństwo skutecznie mu to z głowy wybiło negujac druzgocąco jego kandydaturę w głosowaniu. Z Królem jest podobnie i nadal tak będzie. Znam trochę to środowisko i wiem, że nie jest ono takie głupie jak sobie myślą coniektórzy smakosze na gminny torcik. Szkoda kasy. A i platforma tu chyba nic nie zaczaruje eksentrycznym posłem skandalistą. Głupocie mówimy(chyba nie tylko ja) dość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...