Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niech kierowniczki postawią się na miejscu pracowników i same wezmą się za robotę a nie się opier***ają, kilka razy byłem świadkiem nie miłych sytuacji ze strony kierowniczek do pracowników i do klientów, ludzie ciężko pracują, dzwigają a te ala modelki rozkazy będą aby wydawać!! zero pomocy jakiejkolwiek pracownikowi:( szkoda że państwo prezesowie mydlą oczy na całą sytuację bo albo nie widzą albo widzieć nie chcą a ja jako juz były klient niestety współczuje pracownikom...i tak jak juz ktos tu napisał że same niech robią razem z innymi pracownikami to zobaczymy wtedy czy będą takie mocne w gębie:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też bylam zszokowana cenami w tym Bełżyckim Intermarche,i niby produkty ktore miały byc w propomocji kupiłam za cene normalna ,to skandl. Logiczne ,że ten sklep na siebie nie zarobi ,brak klientów,co mnie wcale nie dziwi ,bylam tam raz jeden i ekspedientka ktora mnie obslugiwala byla okropnie niemiła ,jak gdybym rzeczywiscie byla zlem koniecznym..jestem z Bychawy i zarówno tu w biedronce jak i w Bełżycach jest bardzo dobrze ,Biedronki kładą nacisk na jakość obsługi INTER powinno sie uczyć!! Nie wiecie ,ze istnieje coś takiego jak marketing szeptany???? co z  tych gazetek jak ludzie miedzy sobą rozmawiają i wiedzą gdzie warto pójść! nie trzeba byc pracownikiem bedronki,czy innej konkurencyjnej firmy zeby negatywnie sie na Wasz temat wypowiadac .. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam co do wymagań kierowniczki to pracownicy nie mają racji, proszę o porównanie wszystkich państw w europie jak się rzeczywiście pracuje i tak być powinno,,jednak u nas w kraju wiele się trzeba wszystkiego nauczyć.. pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sprawdza też stokrotki bo to samo się dzieje to paranoja jakąś powstają obozy pracy....ze człowiekowi ręce opadają ...dorwia się do władzy kierownictwo i w d.... Się przewraca a zwykłego pracownika traktują za nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam co do wymagań kierowniczki to pracownicy nie mają racji, proszę o porównanie wszystkich państw w europie jak się rzeczywiście pracuje i tak być powinno,,jednak u nas w kraju wiele się trzeba wszystkiego nauczyć.. pozdrawiam
  Moze jeszcze wystkie panstwa na swiecie :D , kierownik nie jest bogiem i carem...sam powinien zakasac rekawy i brac sie do roboty. W Biedrze az milo jak kierownik wyklada towar i zasowa z paleta napoij a w inter wzieli modelke na kierowniczke, chodzi jak na pokazie mody i gania dziewczyny a sama idzie do biura odpoczac. Jedyne co uratuje inter to zmiana kierownictwa, nie wazne czy na nowe, czy poprostu wezmie sie kierowniczka do roboty FIZYCZNEJ tez :)  Pozdro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka pracują w Europie 15min przerwy na 12 godzin w niedziele niech pani kierownik poczyta kodeks pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostała schmata cząstkę władzy a kwalifikacji do kierowania ludźmi zabrakło.to takie pospolite...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja słyszałem że intermarche długo nie pociągnie i mają go przerobić na inny sklep, chyba stokrotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim inspekcja pracy dotrze do marketu wszysko juz zatuszuja :)  "bo to Polska właśnie..". Kiedyś kupiłem u nich mięso jeszcze na początku jak zaczynali! Maskara jakoś tak śmierdziało! Jak mam kupić mięso wędline wole gdzie indziej, przeciez w Belzycach jest tyle sklepów! Ceny w tym sklepie to masakra w Biedronie sa porównywalne jakościowo produkty ale za duuużo niższą cene! Oni chyba myśleli że w Bełżycach są jedynym sklepem! Tam zawsze są pustki i jeszcze podejscie kierownictwa do klijetow! Jak dalej beda tak robic i nic sie nie zmieni to zbankrutuja i sie skonczy :mellow:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakość tych produktów i ceny pozostawiają wiele do życzenia.  
To kupuj dalej w biedronce ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wspomne juz o traktowaniu pracownikow w sieci ALDIK, nadgodziny później z łachą oddają (trzeba się upominać) a pozatym kierowniczek wiele na mały sklep i każda swoje zrób to zrób to a czasu i rąk brakuje i to oczywiście za mniej niż najniższą krajową. W Polsce powstają obozy pracy1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam co do wymagań kierowniczki to pracownicy nie mają racji, proszę o porównanie wszystkich państw w europie jak się rzeczywiście pracuje i tak być powinno,,jednak u nas w kraju wiele się trzeba wszystkiego nauczyć.. pozdrawiam
co ty ku*** wiesz o inter sam sama jesteś pusty jak bęben murzyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kupuj dalej w biedronce ...
nie chodzi o ceny i jakość tylko o podejście kurewek kierowniczek do zwykłego robola. mają władzę i w dupach sie pojebało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech kierowniczki postawią się na miejscu pracowników i same wezmą się za robotę a nie się opier***ają, kilka razy byłem świadkiem nie miłych sytuacji ze strony kierowniczek do pracowników i do klientów, ludzie ciężko pracują, dzwigają a te ala modelki rozkazy będą aby wydawać!! zero pomocy jakiejkolwiek pracownikowi:( szkoda że państwo prezesowie mydlą oczy na całą sytuację bo albo nie widzą albo widzieć nie chcą a ja jako juz były klient niestety współczuje pracownikom...i tak jak juz ktos tu napisał że same niech robią razem z innymi pracownikami to zobaczymy wtedy czy będą takie mocne w gębie:)))
takich modelek nie ruszyłbym kijem na 2 metry przez szmate. modelki ha ha to do pały w konopnickim lesie niech idą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodzi o ceny i jakość tylko o podejście kurewek kierowniczek do zwykłego robola. mają władzę i w dupach sie pojebało.
biedra też wali w bąbla inne ceny przy towarze a co innego przy kasie zwróćcie uwage jak kręca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodzi o ceny i jakość tylko o podejście kurewek kierowniczek do zwykłego robola. mają władzę i w dupach sie pojebało.
biedra też wali w bąbla inne ceny przy towarze a co innego przy kasie zwróćcie uwage jak kręca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty ku*** wiesz o inter sam sama jesteś pusty jak bęben murzyński
robiłem w całej europie i polak polakowi wilkiem okradnie ,pobije podjebie. mamy tam 2 prawa milczeć i zapier...ć. to nie pisz mi o pracy za miedzą. ceny europejskie a zarobki z mozambiku. pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do cen to , kupiłem makrele i cena była 14 zł i chyba jakieś grosze a przy kasie okazał się że 16,99 ,zł  za kilogram, różnicę odkryłem w domu i nie wracałem do sklepu ,jak będą tak robić to długo nie pociągną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega aplikacja, takiego ułatwienie życia jeszcze nie było. Kopiuj do przeglądarki i sam się przekonaj: punkt.skroc.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega aplikacja, takiego ułatwienie życia jeszcze nie było. Kopiuj do przeglądarki i sam się przekonaj: punkt.skroc.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...