Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Ktoś wyrzucił szczeniaki do śmietnika

Utworzony przez marta, 22 listopada 2013 r. o 20:17 Powrót do artykułu
Niestety następuje zdziczenie obyczajów odkąd weszliśmy do UE. Obowiązują jakieś cudaczne przepisy o ochronie zwierząt. Na wsi zwykle ponad normatywne szczeniaki i kocięta topi się ale zaraz po urodzeniu - gdy są jeszcze ślepe by nie cierpiały. Podobno że teraz topić nie można. Co za idiota to wymyślił. Ludzie boją się topić i wyrzucają do kontenera na śmieci. A tego to Broń Boże ja nie pochwalam. Ale nie ma co już wnikać kto to zrobił ogólnie nic się nie stało i reklamy niema co robić. Są większe nieszczęścia w obecnych czasach, zima idzie a bezdomnych tylu , byłem w poniedziałek w Lublinie to przerażenie bierze ilu bezdomnych ja widziałem.
Koleś... Dzisiaj psiaki a jutro niemowlaki i piszesz, żxe nic się nie stało!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lesie między Krężnicą a Niedrzwicą co roku ktoś regularnie wyrzuca małe kociaki. W Lublinie, przy Balladyny 12 w śmietniku co roku sa wyrzucane , zawinięte w woreczki foliowe ślepe jeszcze kocięta. Zwracajcie uwagę na pudełka i zawiązane reklamówki przy lasach, w rowach i na parkingach. Nie ignorujcie piszczenia czy podobnych odgłosów gdy jesteście w lesie na grzybach. A Wieśkowi odpowiem tak:  na wsiach ludzi stać teraz na nowe domy, terenowe samochody, wesela na 200 i więcej osób, ale na uśpienie ślepego miotu u weterynarza  za 30zł już nie. A jak usłyszą, zę za sterylizację suki czy kocicy trzeba 100-150zł zapłacić to krzyczą czemu tak drogo i że na pewno umrą z głodu jak tyle zapłacą.... Motłoch i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyrodnienie :(  Kim trzeba być , aby coś takiego zrobić? Na pewno nie człowiekiem!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Czytelniczko, szacun !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świnkę zjemy, kurkę zjemy a nad pieskiem zapłaczemy. Polaczki hipokryci wstrętni. O krówce nie napisałem bo statystycznego polaka-biedaka-cebulaka na wołowinę oczywiście nie stać. Co do humanitarnego uśmiercania zwierząt to najlepiej wrzucić do zamrażalnika. Śmierć z wychłodzenia jest jedną z najlżejszych. Oczywiście nikogo nie zachęcam do takich oburzających czynów. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojebani ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny hyclu zgubiłeś adres swojego lekarza - przypomnę ci go: Szpital Tworkowski czyli Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza ul. Partyzantów 2/4, 05-802 Pruszków    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalesc takiego debila i samego go wrzucic do smietnika bez jedzenia i okrycia przy tej temperaturze na dworze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co a pojeb bezmózg jebany!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej znaleźć sukę karmiącą i żeby przyjęła młode. Po maści podobne do amstafowatych ale trzeba na żywo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Los jest sprawiedliwy... odwróci się do Ciebie nawet nie bd wiedzał/a kiedy... Głupota nie zna granic no ale jak ktoś nie ma serca to nic nie poradzimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dzisiaj moją sąsiadka zabiła kurę na rosół, czy też mam zgłosić, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
     Ludzie raz jeszcze zabiore głos na tym słynnym forum. To ja Wiesiek z Kolonii Chmiel. Otóż wiadomo że psy ja też lubię ale bez przesady. Pies to tylko pies. Kot to tylko kot. Są ważniejsze stworzenia na świecie a mam tu na myśli zwierzęta hodowlane które człekowi wiele korzyści przynoszą i są osłodą w zagrodzie gospodarskiej. Pies jest tylko psem, ma pilnować chałupy i obejścia. Jest pożyteczny jak najbardziej ale jest mniej wart nawet od kury że o krowie i koniu nie wspomne. Teraz cały świat jest postawiony na głowie i co rusz sołtys objaśnia nam jakieś nowe durne przepisy a to że psa na łańcuchu wiązać nie będzie można a to że żę kociąt topić nie można a to że krowe trza zaczipować a to że za zlikwidowanie sabaki można pójść do paki. Ja sie już w tym wszystkim rozeznać nie mogę. Robie wszystko po swojemu i basta. I nie chcę już czytać takich dupereli co kto znalazł w śmietniku. Czy wyśta już wszyscy w tych miastach powariowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywni ludzie, na niskim poziomie rozwoju osobistego oglądają ten boży świat przez pryzmat pieniędzy. Dlatego kura ma większą wartość dla  nich niż pies. Wieśku, współczuję ci. W imieniu swoim i całej Kolonii Chmiel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
     Ludzie raz jeszcze zabiore głos na tym słynnym forum. To ja Wiesiek z Kolonii Chmiel. Otóż wiadomo że psy ja też lubię ale bez przesady. Pies to tylko pies. Kot to tylko kot. Są ważniejsze stworzenia na świecie a mam tu na myśli zwierzęta hodowlane które człekowi wiele korzyści przynoszą i są osłodą w zagrodzie gospodarskiej. Pies jest tylko psem, ma pilnować chałupy i obejścia. Jest pożyteczny jak najbardziej ale jest mniej wart nawet od kury że o krowie i koniu nie wspomne. Teraz cały świat jest postawiony na głowie i co rusz sołtys objaśnia nam jakieś nowe durne przepisy a to że psa na łańcuchu wiązać nie będzie można a to że żę kociąt topić nie można a to że krowe trza zaczipować a to że za zlikwidowanie sabaki można pójść do paki. Ja sie już w tym wszystkim rozeznać nie mogę. Robie wszystko po swojemu i basta. I nie chcę już czytać takich dupereli co kto znalazł w śmietniku. Czy wyśta już wszyscy w tych miastach powariowali.
Jesteś żenujący jak ostatnia niedziela z Panem/ią Grodzką omg jak czytam co anpisałeś to zastanawiam się czy w tym Chmielu to jest choć jeszcze jedna szara komórka który przypomina Ci o tym, że jesteś człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś żenujący jak ostatnia niedziela z Panem/ią Grodzką omg jak czytam co anpisałeś to zastanawiam się czy w tym Chmielu to jest choć jeszcze jedna szara komórka który przypomina Ci o tym, że jesteś człowiekiem.
ja pierdziele zaszyj sie w tej dziurze i karm swoje swinki czy co tam masz i nie pisz glupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
     Ludzie raz jeszcze zabiore głos na tym słynnym forum. To ja Wiesiek z Kolonii Chmiel. Otóż wiadomo że psy ja też lubię ale bez przesady. Pies to tylko pies. Kot to tylko kot. Są ważniejsze stworzenia na świecie a mam tu na myśli zwierzęta hodowlane które człekowi wiele korzyści przynoszą i są osłodą w zagrodzie gospodarskiej. Pies jest tylko psem, ma pilnować chałupy i obejścia. Jest pożyteczny jak najbardziej ale jest mniej wart nawet od kury że o krowie i koniu nie wspomne. Teraz cały świat jest postawiony na głowie i co rusz sołtys objaśnia nam jakieś nowe durne przepisy a to że psa na łańcuchu wiązać nie będzie można a to że żę kociąt topić nie można a to że krowe trza zaczipować a to że za zlikwidowanie sabaki można pójść do paki. Ja sie już w tym wszystkim rozeznać nie mogę. Robie wszystko po swojemu i basta. I nie chcę już czytać takich dupereli co kto znalazł w śmietniku. Czy wyśta już wszyscy w tych miastach powariowali.
ja pierdziele zaszyj sie w tej dziurze i karm swoje swinki czy co tam masz i nie pisz glupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze o jakis kontakt do siebie w sprawie adopcji moze byc mailowy :)
Mój adres email iwona0305@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wiadomo w którym schronisku znajduja sie pieski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...