Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wiadomo, że w Fujarkowie (bez urazy:)), rządzi kler , pewnie mieli jakieś obostrzenia??:)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze , że nie postawili tego pomnika bo niema takiej potrzeby , pamięć została uczczona i wystarczy. Radni nie dajcie się !!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez urazy ja osobiście mam dość pomników, już kiedyś pisałem o tym ,może lepiej wyremontować drogę lub ten nieszczęsny park przy Kazimierskiej ,bo nadal na mostek nie można wejść ani wjechać wózkiem , choćby droga na Zalesie wygląda jak ser szwajcarski ,Pomniki można stawiać ,tylko za moich czasów już kilka rozebrano , a stało ich parę nawet w naszej bliskiej okolicy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Pan Gość ma racje, to Mieszkańcy wiedzą na co powinny iść Ich podatki. Nie mnjej nie więcej pozdrawiam Proboszcza i Jego współpracowników oraz Ich Rodziny.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Pan Gość ma racje, to Mieszkańcy wiedzą na co powinny iść Ich podatki. Nie mnjej nie więcej pozdrawiam Proboszcza i Jego współpracowników oraz Ich Rodziny.
Z tego co się orientuje to pomnik nie ma być budowany z podatków mieszkańców, a ze zbiórki publicznej ogólnopolskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle "Józiki" są ponad 60lat do tyłu....Czas monumentów juz minął !!! A tym ambitnym "kombatantom" może lepiej postawić w parku dłuższą 'ławeczkę".....koniecznie przy fontannie !!!! Dobrze, że młodzi ambitni Radni mają swoje poglądy i racje tak trzymać !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że forum przejęły faszystowsko komunistyczne bojówki. Wiem waszym zdaniem należy czcić antysemitów i zdanie. My mamy inne zdanie. Tak dla pomnika Zapory! To nasza sprawa na co wydamy nasze pieniądze! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrz na tych "kombatantów" znacznej więszkości z nich w czasie wojny nie było nawet na świecie a teraz biegają w mundurkach i wielkich obrońcow ojczyzny udają !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że Radni boją się przyznać jak głosowali, to o czymś świadczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim którzy mówią o Kombatantach - pomysł pomnika wyszedł ode mnie, przy wsparciu Grupy Historycznej Radosław, a my nigdy nie uznawaliśmy się za Kombatantów. Warto zanim się coś napisze zapoznać się ze sprawą. Rzucać kalumnie anonimowo potrafi każdy .... nie będę określał   Pozdrawiam serdecznie   Rafał Dobrowolski Komendant Rajdu Zapory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że Radni boją się przyznać jak głosowali, to o czymś świadczy
o rozsądku.Pomników ci u nas dostatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrz na tych "kombatantów" znacznej więszkości z nich w czasie wojny nie było nawet na świecie a teraz biegają w mundurkach i wielkich obrońcow ojczyzny udają !!!!!!!!!!!
  Raczej pomyliły ci się wątki. Nie zabieraj gościu głosu jak nie wiesz o co chodzi w dyskusji. Niczym nie różnisz się od tych twoich "kombatantów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co racja to racja. Im dalej od wojny to coraz więcej kombatantów. Żeby nie skłamać prawie w moim wieku. Choć czasów wojny już nie pamietam.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cebularze kij wam w twarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim którzy mówią o Kombatantach - pomysł pomnika wyszedł ode mnie, przy wsparciu Grupy Historycznej Radosław, a my nigdy nie uznawaliśmy się za Kombatantów. Warto zanim się coś napisze zapoznać się ze sprawą. Rzucać kalumnie anonimowo potrafi każdy .... nie będę określał   Pozdrawiam serdecznie   Rafał Dobrowolski Komendant Rajdu Zapory
  Proponuję Panie Rafale zorganizowanie mini sympozjum z 2-3 referatami ludzi, którzy  znają się na temacie. Np. Pani Kurek, prof. Ryba i ktoś z IPN. Oczywiście jeśli się znajdzie to i jakiś odważny i przekonany ze środowiska, które do dziś na ludzi pokroju Zapory mówi "bandyci". Dwa pierwsze rzędy w Domu Kultury zarezerwować dla włodarzy miasta i radnych. Zaprosić nauczycieli historii, młodzież klas maturalnych z wychowawcami, dyrekcje szkół i ....przedszkoli. Tak, tak - przedszkoli. Zaprosić też media.  Zarejestrować całość i umieścić w internecie. Następnie poprosić radnych o kolejną sesję nadzwyczajną i całą pokazać na stronie ugrupowania Radosław oraz innych stronach internetowych. Dać ludziom rzetelną wiedzę a sami podejmą decyzję o budowie pomnika. Lepiej, żeby Bełżyce sławił jedyny w świecie taki pomnik Zapory niż rozliczne w wielu gminach w Polsce festiwale świń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten "Zapora" co to iego oddIały zajmowały się okradaniem chłopskich gospodarstw z kur, świń i kaczek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten "Zapora" co to iego oddIały zajmowały się okradaniem chłopskich gospodarstw z kur, świń i kaczek ?
Zamilcz lewacka prostato.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten "Zapora" co to iego oddIały zajmowały się okradaniem chłopskich gospodarstw z kur, świń i kaczek ?
Ten Zapora który walczył z faszystami, antysemitami i komunistami. Chłopów okradał pewnie twój dziadek z czerwoną gwiazdą na czapce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezczelność i arogancja radnych i urzędników nie zna granic!!! Jak to możliwe, że radni odrzucają uchwałę popartą przez większość pytanych mieszkańców, a przewodniczący nie raczy skomentować decyzji rady. Rozumiem że rada może podjąć taką decyzję, ale pod warunkiem że ma bardzo konkretne argumenty i wytłumaczy swoją decyzję mieszkańcom. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez urazy ja osobiście mam dość pomników, już kiedyś pisałem o tym ,może lepiej wyremontować drogę lub ten nieszczęsny park przy Kazimierskiej ,bo nadal na mostek nie można wejść ani wjechać wózkiem , choćby droga na Zalesie wygląda jak ser szwajcarski ,Pomniki można stawiać ,tylko za moich czasów już kilka rozebrano , a stało ich parę nawet w naszej bliskiej okolicy 
Czytamy całość artykułu a nie tylko tytuł i 2 pierwsze linijki. Pomnik ma być finansowany z prywatnych pieniędzy a nie publicznych. Jak taki Pan chętny do remontowania dróg za prywatne pieniądze to niech Pan zrobi zbiórkę i dalej jazda droga powstanie jak stół z IKEI. Ale najpierw proponuje zrobić zbiórkę na dalszą edukację dla siebie w 3-4 klasie podstawówki chyba było czytanie ze zrozumieniem tekstu pisanego od tego poziomu proponuje zacząć. A jak tego tekstu też Pan nie zrozumie to....trudno nie zdziwi mnie to nic a nic :) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...