Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Radni skazują rodziny na baraki

Utworzony przez lik, 4 października 2009 r. o 20:02 Powrót do artykułu
Ja mieszkanie musiałem sobie kupić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego nie wezmą się do roboty, tylko że im się należy .Widzę nieraz jak sami niszczą to co zostało ze świetności tych budynków .Kiedyś to było celem nadrzędnym by mieszkać w tych barakach, pomimo że pochodzą z MAJDANKA. Ale były barakami admistracyjnmi .Nieraz ludzie na wsiach żyją też w nie najlepszych warunkach lecz nie chodzą po telewizji i gazetach by im dać nowe.I to tam gdzie chcą , nie gdzie jest możlwość.Większość tych POSZKODOWANYCH PRZEZ LOS MIESZKACÓW mieszkało w blokach .Tylko trzeba zadać sobie pytanie dlaczego znaleźli się tu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na samochody,komputery,piwko mają a na mieszkanie? Po co kupować jak nam dadzą ? Ps: niedługo wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coraz częściej czytam na róznych forach że za komuny tak by nie było - cos w tym jest proszę szanownej władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie tam same próżniaki i nieroby mieszkają, którym się tylko należy I tak ciągle ciągną jak nie z opieki to z innych źródeł Jak im źle to do roboty i niech wynajmą sobie coś lub kupią Mi i wielu osobom nikt niczego nie dał za darmo a też się nie przelewa i gdybym nic nie robił to nie miałbym lepiej od nich Ci ludzie to w większości menel przesiadujący w parku i żłopiący tanie wino Kobiety i mężczyźni a wyrasta już nowe pokolenie!! Może ktoś by poszedł i zobaczył że w niektórych z tych mieszkań wieże, komputery a i satelita się znajdzie!! Nie mówiąc już o wypindrzonych małolatach pomalowanych i ubranych w ubrania nike i adidasa PS Urzędnicy z UM w Bełżycach jeśli dacie im lepsze mieszkania za darmo wyborcy nie dadzą ani głosiku) Pogonić tych nierobów możecie ich chyba przymusić do jakiejś obowiązkowości Jeżeli te pasozyty dostaną mieszkania za darmo to władze się zmienią przy najbliższej okazji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jedni (nawet o niskich dochodach) sa w stanie wynajac mieszkanie, a inni biegna do mediow na skarge, ze gmina nie zapewnia im dachu nad glowa? Kazdy kto ma dwie zdrowe rece i nogi powinien wziac sie do pracy a nie wymagac od panstwa. Socjalizm skonczyl sie dwadziescia lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
nie wymagac od panstwa. Socjalizm skonczyl sie dwadziescia lat temu.
To niech to państwo przestanie ode mnie zdzierać podatki i wtedy będzie cacy , w momencie kiedy choć ułamek procenta moich dochodów idzie do Państwowej kasy , to nie będę o nic prosił tylko będę żądał to ja utrzymuję tych darmozjadów więc niech się przykładają i dadzą to co należne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory już niedługo, niech radni nawet się nie wazą budować nowych mieszkań dla tych ludzi. Lepiej niech zrobią remont Domu Kultury bo chyba już wszyscy zapomnieli o niej. Wyborcy nie są głupi, każdy wie jak w Bełżycach wyglądają baraki. Proponuje wezwać Nadzór Budowlany i wszystko zamknąć ze względów bezpieczeństwa.Postawić nowe baraki - takie jak dla powodzian ale nie w centrum tylko gdzieś na obrzeżach. Poza tym wszystko prędzej sprzedadzą z tych nowych kontenerów niż tam zamieszkają. Jeszcze raz powtarzam do radnych ani mi się ważcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenonn24 napisał:
Czego nie wezmą się do roboty, tylko że im się należy .Widzę nieraz jak sami niszczą to co zostało ze świetności tych budynków .Kiedyś to było celem nadrzędnym by mieszkać w tych barakach, pomimo że pochodzą z MAJDANKA. Ale były barakami admistracyjnmi .Nieraz ludzie na wsiach żyją też w nie najlepszych warunkach lecz nie chodzą po telewizji i gazetach by im dać nowe.I to tam gdzie chcą , nie gdzie jest możlwość.Większość tych POSZKODOWANYCH PRZEZ LOS MIESZKACÓW mieszkało w blokach .Tylko trzeba zadać sobie pytanie dlaczego znaleźli się tu.
słuszna prawda, ja jak nie mam mieszkania to wynajmuję stancję i słono płacę i nikgo to z urzędu miasta nie obchodzi, gdzie i w jakich warunkach mieszkam. Inni biorą kredyty na 30-40 lat i spłacają, też mam tak zamiar zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sobie te darmozjady zarobią na nowe mieszkania !!!! ja sam na mieszkanie zarabiam !!! mnie nikt nie da mieszkania za 0 zł !!! darmozjady do łopaty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Pluta ! tak trzymać. Do roboty niech się wezmą, nic im się nie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skandal, żeby rodziny tam mieszkające przez ok. 50 lat nie zatroszczyły się o budowę własnych domów, tylko czekały na mannę z nieba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK SIĘ ŻYJE W KRAJU SZCZĘŚLIWOŚCI TUSKA, KACZYŃSKIEGO, NA ZASIŁKU W WYSOKOŚCI 500 ZŁ,KTÓRY STARCZY BY KUPIĆ WÓDĘ I ZAGRYCHĘ, NAWALIĆ SIĘ, ZROBIĆ STADO DZIECI, BEZ PERSPEKTYW, BEZ SZANS NA NORMALNE ŻYCIE NA POZIOMIE NIŻSZEJ ŚREDNIEJ KRAJÓW ZACHODNICH!!!....ALE NASI "WSPANIALI" POLITYCY PARTII WIELU OD WIELU LAT MAJĄ W GŁĘBOKIM POWAŻANIU KWESTIE SPOŁECZNE,RZECZYWISTEGO STWORZENIA MECHANIZMÓW ZACHĘTY DO PODEJMOWANIA PRACY, DAJĄCEJ GODNE ŻYCIE!!ZANIECHANO WSZELKICH REFORM GOSPODARCZYCH, EKONOMICZNYCH, PODATKOWYCH!!!PODNOSI SIĘ TYLKO CENY, TOWARÓW, KOSZTY ŻYCIA Z ROKU NA ROK ROSNĄ NIEBOTYCZNIE!!A SFERA BIEDY I UBÓSTWA WZRASTA W TEMPIE PODOBNYM DO KRAJÓW AFRYKAŃSKICH!!POZIOM ROZWARSTWIENIA URÓSŁ DO NIESPOTYKANYCH ROZMIARÓW!!TO WSZYSTKO JEDNAK NASZA WINA, NASZEJ GŁUPOTY, DURNEJ MENTALNOŚCI, POLACZKA CWANIACZKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjecie przedstawia niezamieszkałą częsc budynku:/ Ciekawi mnie dlaczego nie umieścili zdjecia zrobionego drugiej czesci Baraków, tej w której wymienione sa okna, wiszą anteny satelitarne i przy której stoją calkiem niezle samochody...Ludzie Ci nie bez powodu tam trafili(zazwyczaj za zadluzenia w oplatach za mieszkania), teraz niekiepsko sobie radza, w koncu zyją na koszt miasta i zadne oplaty ich nie obchodza...Gdyby chcieli zmienic swoja sytuacje,to wzieli by sie za porządną prace, zamiast pic alkohol przez caly dzien. Najlatwiej jest czekac na decyzje innych a samemu czekac i narzekac na kiepski los....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa, że widzę mieszkańców tych baraków dość często i ten fatalny stan życia nie przeszkadza im, żeby dzieciaki woziły się każde ze swoją komórką. Najłatwiej im narzekać na władze miasta i prosić o mieszkania socjalne, bo za takie mieszkania nie muszą płacić. Wzięli by się do roboty, to by mogli się utrzymać w normalnych mieszkaniach. Tylko wtedy musieliby płacić a to już im się tak nie podoba. O ile wiem, były nawet propozycje ze Spółdzielni mieszkaniowej, mogli się wprowadzać, ale rezygnowali. Podobnie oburzeni byli, kiedy miasto zaproponowało im lokale socjalne poza miastem - bo przecież muszą mieszkać w centrum. Pretensje do tronu! Owszem, miasto powinno zadbać o takich ludzi, ale denerwuje mnie, że oni robią z siebie takie ofiary, podczas kiedy znam ludzi, którzy ledwo wiążą koniec z końcem, ale pracują i jakoś żyją. A baraki powinny być zlikwidowane już dawno chociażby z tego powodu, że szpecą tą część Bełżyc a ich mieszkańcy nie należą do tych "grzecznych" i w nocy strach przechodzić w pobliżu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować nowe mieszkania dla tego bydła? Nigdy w życiu!!!!!! Po co? Żeby mieli gdzie pić? Zburzyć baraki i na bruk z nimi. Może w wtedy wzięli by się do roboty. Całe życie nic innego nie robią tylko chleją gdzie się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P Agnieszka Gora - bełżyczanka... napisała artykuł, który pewnie ktoś kazał jej pod kątem biedy... w może Dziennik Wschodni i inne media lubelskie przybyły by z wizytą do Bełżycowa bez zapowiedzi jakiejkolwiek... wtedy media zobaczyły by prawdę... BARAKI mają lepiej niż nie jeden przeciętny Polak... przed ostatnimi wyborami była Panorama u nich to wszystko znieśli do 1 mieszkania, m.in. plazmy!!!! playstation!!! dvd!! komputery!!! pozdejmowali Cyfre Plus itd..... a samochody powyprowadzali na parking przy Stadionie... oni płacą tylko i wyłącznie za prąd i to grosze.... a jak chcieli im blok postawić to oni nie chcieli bo trzeba by płacić czynsz, średnio około 550 zł + woda, prąd i dziękuje, wychodzi ponad tys... i tu jest problem bo musieliby pójść do pracy... cholera do roboty pijaki:/ a nie aby widać jak coś Opieka daje bo chodzą całymi rodzinami do biurowca:/:/ bo SIE NALEZY!!! zamiast płodzić dzieci, pic, palić do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! widocznie można wyjść na ludzi, skoro nie którym udało się to zrobić:/:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W XXI wieku ludzie nie moga zyc w takich warunkach!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale innych nie chcą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo musieliby płacić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypier***ić to dziadostwo tam z skąd przyszło---->Wojciech ów Chleją cały dzień w parku nic nie robią pierdzą srają i rzygają gdzie popadnie!!! Mieszkania? Jakie qrwa mieszkania? Niech sprzedadzą samochody telewizory komputery i kupią za swoje pieniądze mieszkanie! Brawo panie Pluta Brawo panie Król dejta im mieszkania Kutosy!!! Będziecie na drugą kadencje! Powodzenia życzę. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...