Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Radni zablokują budowę wysypiska śmieci?

Utworzony przez w k u r w i o n y, 27 kwietnia 2010 r. o 22:12 Powrót do artykułu
Machora Rullezzzz pazem ze swoją kliką G8.Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak długo jeszcze te czerwone buraki od Machory i Króla będą mącić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie imiona i nazwiska radych, którzy zagłosowali przeciw będą podane do publicznej wiadomości wszystkim mieszkańcom Bełżyc. z tego co wiem w trakcie tworzenia jest specjalna broszura na temat tego co zrobili radni przez 4 lata. broszura trafi do każdego mieszkańca Bełżyc i okolicznych miejscowości oraz do mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze pisze Pan o wysypisku śmieci czy o Zakładzie Zagospodarowania Odpadów? Bo to są dwie różne sprawy. Artykuł pochodzi z "Wiedzy i Życia" nr 4/1998 Fot. Archiwum Współczesne aglomeracje coraz częściej pozbywają się śmieci komunalnych, spalając je i odzyskując ciepło. Tak od lat dzieje się w Wiedniu. Poprzednia obudowa spalarni śmieci nie była estetyczna, toteż ostatnio zmieniono jej wystrój zgodnie z projektem znanego artysty architekta F. Hundertwassera. Można dyskutować na temat nowej estetyki, ale naszym obywatelom, żywiącym w dużej mierze niechęć wobec spalarni, warto wyjaśnić, że zdjęcie zostało wykonane przed wejściem do kompleksu nowych wspaniałych budynków Uniwersytetu Wiedeńskiego. Spalarnia nie jest uciążliwa ani dla okolicznych mieszkańców, ani dla studentów. Wielokrotnie przechodziłem w pobliżu ale nigdy nie zauważyłem najmniejszego dymku ani też nie poczułem woni spalenizny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu kretyni kompromitują bełżyce na czele z rządzącą ekipą machory króla i wieczorka. KOMUCHY DOŚĆ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JE-ZELI TO JEST TAK DOBRY BISNESS.DLACZEGO 15 GMIN REZYGNUJE Z DOCHODOW!PROPNUJE KAZIMIRZ ALBO NALECZOW!BELZYCE POTRZEBUJA OCZYSCIC MIASTO.SMIECI JEST WYSTRCZAJACO DUZO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższa pora aby wprowadzić stan wyjątkowy w odpadach tak aby uchronić Polskę przed horrendalnymi finansowymi sankcjami unijnymi . Awantury radnych i błędy urzędnicze nie mogą skazywać Rzeczpospolitą na bolesne dla budżetu sankcje i euro-kompromitację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja popieram radnych - niech blokują jak tylko mogą!!! Po jaką holere nam to tu potrzebne? Miejsca pracy? - max 5- 10 osób. będą zwozić syf z całego województwa!!! Wpływu na zdrowie nikt jeszcze nie wykazał! Najlepiej wysiedlić wszystkich i na całym terenie zrobić śmieciowisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojciec napisał:
Ja popieram radnych - niech blokują jak tylko mogą!!! Po jaką holere nam to tu potrzebne? Miejsca pracy? - max 5- 10 osób. będą zwozić syf z całego województwa!!! Wpływu na zdrowie nikt jeszcze nie wykazał! Najlepiej wysiedlić wszystkich i na całym terenie zrobić śmieciowisko!
Ja również popieram, tyle gmin rozwalą nam drogi .Zróbcie ponowne referendum i zobaczymy co wydzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro mieszkańcy wypowiedzieli się referendum na TAK, obowiązkiem radnych jest zaakceptować tą decyzję i zrobić wszystko aby ta Inwestycja powstała. Jeżeli tego nie zrobią, i będą prowadzić swoje rozgrywki osobiste, w związku ze zbliżającymi się wyborami, myślę że mieszkańcy "podziękują" takim ludziom jak p. wójtowicz, p. wieczorkiewicz, etc. Tak wogóle to należałoby już podziękować za "pracę" -mam nadzieję, że mieszkańcy miasta wkońcu przejrzą na oczy- p. wójtowiczowi - w związku z sytuacją jaka ma miejsce w miejscowym przedszkolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja również popieram, tyle gmin rozwalą nam drogi .Zróbcie ponowne referendum i zobaczymy co wydzie.
Ty chyba nie rozumiesz instytucji referendum. Chyba, że chcesz stosować metody Unii Europejskiej, która jak w Irlandii, ...do skutku. Jak nie będzie zbudowany ZZO to będziemy placić za transport odpadów i wtedy poznasz co to myślenie. Straszenie szczurami, syfem i i smrodem świadczy o ubogiej wiedzy i brakiem elementarnego poczucia rzeczywistości. Czy Rada Miejska przekazując darowizną na rzecz ZBiEWUK zabudowaną nieruchomość , umieścila w akcie notarialnym zapis o tym, że jest to wklad naszej gminy do tego związku? Co do dróg to możesz być spokojny. Samochody z odpadami do zakladu nie będą jeździly "drogami", które zrobila grupa G8.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miał być zakład zagospodarowania odpadów a nie wysypisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ty chyba nie rozumiesz instytucji referendum. Chyba, że chcesz stosować metody Unii Europejskiej, która jak w Irlandii, ...do skutku. Jak nie będzie zbudowany ZZO to będziemy placić za transport odpadów i wtedy poznasz co to myślenie. Straszenie szczurami, syfem i i smrodem świadczy o ubogiej wiedzy i brakiem elementarnego poczucia rzeczywistości. Czy Rada Miejska przekazując darowizną na rzecz ZBiEWUK zabudowaną nieruchomość , umieścila w akcie notarialnym zapis o tym, że jest to wklad naszej gminy do tego związku? Co do dróg to możesz być spokojny. Samochody z odpadami do zakladu nie będą jeździly "drogami", które zrobila grupa G8.
lżej zapłacić pare złotych za wywóz i mieć czysto i spokój niż wziąć na pokolenia takiego śmierdziela na barki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaklady tego typu sa konieczne ,ale musza byc daleko od ludzkich srodowisk.Codziennie widze tego typu bisness,daleko od wszelkich ludzkich zgupowan w srodku pustyni.Nigdy nie kochalem Belzyc z jedngo powodu-mala grupa ludzi umiescilaby w srodku parku gdyby miala troszke dochodu z tego.To jest zatrucie srodowiska,obizenie wartosci posesji,wrecz karygodne!!!Wspulczuje WAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1431b napisał:
skoro mieszkańcy wypowiedzieli się referendum na TAK, obowiązkiem radnych jest zaakceptować tą decyzję i zrobić wszystko aby ta Inwestycja powstała. Jeżeli tego nie zrobią, i będą prowadzić swoje rozgrywki osobiste, w związku ze zbliżającymi się wyborami, myślę że mieszkańcy "podziękują" takim ludziom jak p. wójtowicz, p. wieczorkiewicz, etc. Tak wogóle to należałoby już podziękować za "pracę" -mam nadzieję, że mieszkańcy miasta wkońcu przejrzą na oczy- p. wójtowiczowi - w związku z sytuacją jaka ma miejsce w miejscowym przedszkolu.
REFERENDUM?Za jedna ,Korone,znajdzie mase pijaczkow,ktorzy podpisza wszystko co im podsunisz.A za ,Okocima, podpisza sie dwa razy nie wykluczajac ,Tuczrni swin, na ulicy PRTYZANTOW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojciec napisał:
Ja popieram radnych - niech blokują jak tylko mogą!!! Po jaką holere nam to tu potrzebne? Miejsca pracy? - max 5- 10 osób. będą zwozić syf z całego województwa!!! Wpływu na zdrowie nikt jeszcze nie wykazał! Najlepiej wysiedlić wszystkich i na całym terenie zrobić śmieciowisko!
Ja również. Precz z syfem i durnymi pomysłami urzędasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to od początku był chybiony pomysł, bez przekonania i akceptacji bełżyc. mieszkańcy powinni mieć głos decydujący. precz z proekobem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od początku, źle było przygotowane referendum oraz miejsce na tą inwestycje są miejsca gdzie można by to zrealizować choćby okolice Dylążek miejsca po kopalniach piasku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo duzo osob nie wiedzialo w ogole o tym referendum nie tak to sie powinnoo odbywac dziwne tyle gmin rezygnuja z takich korzysci?? no nie oni sa bardzo niemadrzy, te pare zl oszczednosci.. powariowal swiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bardzo duzo osob nie wiedzialo w ogole o tym referendum nie tak to sie powinnoo odbywac dziwne tyle gmin rezygnuja z takich korzysci?? no nie oni sa bardzo niemadrzy, te pare zl oszczednosci.. powariowal swiat
Faktycznie było ono bardzo nieczytelne - zmyliło dużo osób, w rozmowie z ludzmi każy byl przeciwny, a tu nagle .......referendum na plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...