Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Spór o naukę języka angielskiego w przedszkolu

Utworzony przez gość, 8 października 2012 r. o 14:47 Powrót do artykułu
Aleksandra Bielecka napisał:
O sprawiedliwość Panie Grzegorzu! Placówka publiczna to nie prywatna firma i dyrekcja nie ma prawa nikomu sugerować czy sobie kogoś życzy czy nie. To nie swoimi pieniędzmi dyrektor rządzi. Inne firmy Panie Grzegorzu nie zostały tak potraktowane jak moja. Aby wyeliminować moja firmę (najtańszą i nie mającą ukladów) został wymyślony 5 letni okres istnienia na rynku. A to dlatego, że na majowym spotkaniu rady rodziców kiedy to miała być wybarana firma (z trzech, które złożyły oferty) Pani Dyrektor oświdczyła, że jeżeli to nie będzie Euro Edukacja to rodzice sami będą się zajmować organizacją zajęć tj. ułożą grafik i będą zbierać pieniądze i wogóle wszystko spadnie na nich. Dla klarowności w tej chwili to nie walka o prowadzenie zajęć (bo jak napisałam nie biore w tym udziału) tylko o SPRAWIEDLIWE i rzetelne dokonanie wyboru firmy bez lobbowania na korzyść jednej z nich .
Pani Aleksandro, a czy to nie jest dla Pani korzystniejsze, żeby to rodzice właśnie zarządzali tymi zajęciami? A poza tym nadal nie rozumiem niesprawiedliwość sytuacji. Przecież nie dokonano wyboru. A skoro nie chodzi o prowadzenie zajęć to o co? Jest Pani jak Don Kichot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleksandra Bielecka napisał:
O sprawiedliwość Panie Grzegorzu! Placówka publiczna to nie prywatna firma i dyrekcja nie ma prawa nikomu sugerować czy sobie kogoś życzy czy nie. To nie swoimi pieniędzmi dyrektor rządzi. Inne firmy Panie Grzegorzu nie zostały tak potraktowane jak moja. Aby wyeliminować moja firmę (najtańszą i nie mającą ukladów) został wymyślony 5 letni okres istnienia na rynku. A to dlatego, że na majowym spotkaniu rady rodziców kiedy to miała być wybarana firma (z trzech, które złożyły oferty) Pani Dyrektor oświdczyła, że jeżeli to nie będzie Euro Edukacja to rodzice sami będą się zajmować organizacją zajęć tj. ułożą grafik i będą zbierać pieniądze i wogóle wszystko spadnie na nich. Dla klarowności w tej chwili to nie walka o prowadzenie zajęć (bo jak napisałam nie biore w tym udziału) tylko o SPRAWIEDLIWE i rzetelne dokonanie wyboru firmy bez lobbowania na korzyść jednej z nich .
Pani Aleksandro, a czy to nie jest dla Pani korzystniejsze, żeby to rodzice właśnie zarządzali tymi zajęciami? A poza tym nadal nie rozumiem niesprawiedliwość sytuacji. Przecież nie dokonano wyboru. A skoro nie chodzi o prowadzenie zajęć to o co? Jest Pani jak Don Kichot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
Kilka pokoleń w mojej rodzinie chodziło do tej placówki. Akurat ten czas doskonale pamiętam, bo prowadziłam dziennik, a i moi rodzice zauważyli niekorzystne zmiany w tej placówce.
To są niezłe jaja! Dziennik w przedszkolu! Chcę to zobaczyć! Ni etylko wybitny pedagog ale i wybitna uczennica!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarny Charakter napisał:
To są niezłe jaja! Dziennik w przedszkolu! Chcę to zobaczyć! Ni etylko wybitny pedagog ale i wybitna uczennica!
to widać jakie masz pojęcie o świecie. Kiedy chodzilam do przedszkola miałam 5 lat i doskonale umiałam pisać i czytać, jak większość dzieci w mojej grupie. To że teraz ogłupiają wasze dzieci to inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
to widać jakie masz pojęcie o świecie. Kiedy chodzilam do przedszkola miałam 5 lat i doskonale umiałam pisać i czytać, jak większość dzieci w mojej grupie. To że teraz ogłupiają wasze dzieci to inna sprawa.
Dzięki za oświecenie!!! Jakie to szczęście, że są takie osoby jak Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że się źle dzieje w przedszkolu w Bełżycach wiem juz jakis czas. Mam nadzieję, że w końcu pani Minik skończy swoje rządy w tym przedszkolu!!!! A tak wogóle co to za nowy wice dyrektor!!! A co z Panią Bożenką!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic, nadal knuje:-) To takie typowe dla Katechetów:-) A potem w pokorze przyjmuje komunię! Cóż za cudowna kraina, te Bełżyce! Jak dobrze tu żyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleksandra Bielecka napisał:
O sprawiedliwość Panie Grzegorzu! Placówka publiczna to nie prywatna firma i dyrekcja nie ma prawa nikomu sugerować czy sobie kogoś życzy czy nie. To nie swoimi pieniędzmi dyrektor rządzi. Inne firmy Panie Grzegorzu nie zostały tak potraktowane jak moja. Aby wyeliminować moja firmę (najtańszą i nie mającą ukladów) został wymyślony 5 letni okres istnienia na rynku. A to dlatego, że na majowym spotkaniu rady rodziców kiedy to miała być wybarana firma (z trzech, które złożyły oferty) Pani Dyrektor oświdczyła, że jeżeli to nie będzie Euro Edukacja to rodzice sami będą się zajmować organizacją zajęć tj. ułożą grafik i będą zbierać pieniądze i wogóle wszystko spadnie na nich. Dla klarowności w tej chwili to nie walka o prowadzenie zajęć (bo jak napisałam nie biore w tym udziału) tylko o SPRAWIEDLIWE i rzetelne dokonanie wyboru firmy bez lobbowania na korzyść jednej z nich .
Jeżeli to nie walka o prowadzenie zajęć to nie rozumiem o co Pani chodzi. Ewidentnie chce tam Pani wcisnąć swoją firmę! Moje dziecko chodzi do tego przedszkola i nie przypominam sobie żebym upoważnił Panią do walki w moim imieniu o "sprawiedliwość". To właśnie rodzice wybierają firmę prowadzącą zajęcia dodatkowe. Nie życzę sobie żeby traktowała mnie Pani jak idiotę i podpowiadała mi Pani co mam robić. Sugeruje Pani, że rodzice nie umieją zadbać o dobro własnych dzieci? Że jesteśmy bandą ciemniaków, którzy bez Pani "światłych" wskazówek dadzą się wpuścić w jakiś kanał. Niech Pani przestanie obrażać inteligencję 175 rodziców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zwalniana jest nauczycielka pod preteksem braku godzin a za chwile jest zatrudniana nowa nauczycielka (kolezanka) i od razu na wicedyrektora. Koleżanka pracowała wcześniej w Przedszkolu w Nałęczowie gdzie skończyła się kadencja. Gmina Nałęczów ogłosiła konkurs na nowego dyrektora (w przeciwieństwie do naszej gminy gdzie dyrektorzy zostali z automatu ci sami) i otrzymała jeden głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumowując, jakby Pani Dyrektor prowadziła placówkę w porządku to by nie było trzy lata temu kontroli z NIK-u i corocznych kontroli z Kuratorium Oświaty.Krótko mówiąc to nikt nie przepada za Panią Dyrektor ale niestety trudno ją usunąć ze stanowiska bo ma dobre układy(Gmina Kuratorium itp) o czym całe Bełżyce huczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto został zwolniony? Bo nie jestem w temacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, tu kolejnego rodzica z folwarku pani dyrektor!!! Gratuluję!!! I ta wiedza o liczbie dzieci!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielbiciel napisał:
Podsumowując, jakby Pani Dyrektor prowadziła placówkę w porządku to by nie było trzy lata temu kontroli z NIK-u i corocznych kontroli z Kuratorium Oświaty.Krótko mówiąc to nikt nie przepada za Panią Dyrektor ale niestety trudno ją usunąć ze stanowiska bo ma dobre układy(Gmina Kuratorium itp) o czym całe Bełżyce huczą.
Naprawdę??? I tylko u niej są te kontrole??? Nie wiem czy nie zmienię drużyny? Co radzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzic napisał:
Jeżeli to nie walka o prowadzenie zajęć to nie rozumiem o co Pani chodzi. Ewidentnie chce tam Pani wcisnąć swoją firmę! Moje dziecko chodzi do tego przedszkola i nie przypominam sobie żebym upoważnił Panią do walki w moim imieniu o "sprawiedliwość". To właśnie rodzice wybierają firmę prowadzącą zajęcia dodatkowe. Nie życzę sobie żeby traktowała mnie Pani jak idiotę i podpowiadała mi Pani co mam robić. Sugeruje Pani, że rodzice nie umieją zadbać o dobro własnych dzieci? Że jesteśmy bandą ciemniaków, którzy bez Pani "światłych" wskazówek dadzą się wpuścić w jakiś kanał. Niech Pani przestanie obrażać inteligencję 175 rodziców!
Nikogo nie chce obrazić. Pan nie wybiera firmy na zajęcia dodatkowe, wybiera Pani dyrektor. Jak Panu to pasuje to wielki szacunek dla Pana, Jak Panu pasuje płacenie za coś i nie otrzymywanie potwierdzenia wpłaty to podziwiam taka wyrozumiałość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze sie tu bawię:-) Naprawdę! czekam na kolejne sensacje:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najmłodsza z całego personelu przedszkola- oczywiście. Z tego co słyszałam o niej to, ze była zajebista!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najmłodsza z całego personelu przedszkola- oczywiście. Z tego co słyszałam o niej to, ze była zajebista!!!
Tak? Ale co niezła laseczka z niej była???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobasz mi sie CZARNY CHARAKTER!!! Też czekam na nowe sensacje!!!! A co z tymi zmianami wychowawczyń wiecie coś nowego????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najmłodsza z całego personelu przedszkola- oczywiście. Z tego co słyszałam o niej to, ze była zajebista!!! Tak? Ale co niezła laseczka z niej była??? Gdybym była facetem to z pewnoscią bym się umówiła!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzic napisał:
Jeżeli to nie walka o prowadzenie zajęć to nie rozumiem o co Pani chodzi. Ewidentnie chce tam Pani wcisnąć swoją firmę! Moje dziecko chodzi do tego przedszkola i nie przypominam sobie żebym upoważnił Panią do walki w moim imieniu o "sprawiedliwość". To właśnie rodzice wybierają firmę prowadzącą zajęcia dodatkowe. Nie życzę sobie żeby traktowała mnie Pani jak idiotę i podpowiadała mi Pani co mam robić. Sugeruje Pani, że rodzice nie umieją zadbać o dobro własnych dzieci? Że jesteśmy bandą ciemniaków, którzy bez Pani "światłych" wskazówek dadzą się wpuścić w jakiś kanał. Niech Pani przestanie obrażać inteligencję 175 rodziców!
Właśnie,że wpuszczają rodziców w kanał,wciskanie,że jest ustawa zabraniająca książek-kart pracy jak w latach ubiegłych,a ostatnio pomysł by oddać całą wyprawkę na radę rodziców-myślą,że z deb***ami mają do czynienia.A organizacją angielskiego też się rodzice nie zajmą bo zwyczajnie po ludzku czasu nie mają.A na dodatek żaden szanowny radny z rodzicami tego nie ustalał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...